Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

Było już setki tematów o strzelaniu dwoma kulkami -.-

 

To nie kwestia magazynka. Zmień gumkę na lepszą, a jak nie pomoże, to popychacz i dyszę. A najlepiej daj to komuś do zrobienia, bo skoro pytasz czy to jest normalne, to znaczy że nie za bardzo się na tym znasz :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dystanser to mały element w kształcie wałeczka, wykonany w gumy lub kompozytu, umieszczony w komorze hu nad okienkiem lufy.

 

Takie pytanie: replika prosto z pudła strzelała 2 kulkami na semi czy dopiero po jakimś czasie lub grzebaniu?

Miałeś może w swojej suce wymienianą dyszę na doszczelnioną?

Ja obstawiam za luźny kołnierz gumki hu lub za krótką dyszę (jeśli była zmieniana, w boyi pasuje długa).

 

Tak przy okazji, nigdy, w żadnym AKS-74U, a miałem 4 własne i ze 40 innych na serwisie, nie spotkałem się z podwójną kulka na semi. Coś musi być złożone niewłaściwie.

Idź na strzelankę i daj to komuś obeznanemu do ręki, w boyku wyjęcie lufy z komorą to kwestia 2 min.

Link to post
Share on other sites

Aha, wiem już chyba co. To jest przeźroczyste, tak?

 

Nie. Replikę mam od października, ale od tamtej pory strzelała normalnie, a strzelałem bardzo rzadko. 3-4 razy może i to po prostu na podwórku, kilka minut. Dopiero, gdy wymieniłem baterię na Li-po, zauważyłem, że strzela na semi po dwie kulki. Czasami po przestrzeleniu, wyjęciu magazynka, wypadają dwie kulki, gdzie zawsze wypadała jedna. Do wczoraj (to jest doszczelnienie HU) nic nie grzebane. Po doszczelnieniu nadal to samo.

Możliwe, że tak zrobię. Tylko wezmę narzędzia. No i tym razem nie rozkręcę całej repliki.

Link to post
Share on other sites

Wciskasz przycisk urządzenia powrotnego który znajduje się z tyłu pokrywy komory zamkowej. Po jego wciśnięciu pokrywa komory zamkowej powinna unieść się do góry i zatrzymać umożliwiając wyjęcie rury gazowej z nakładką, urządzenia powrotnego oraz suwadła z zamkiem i tłokiem gazowym.

Edited by 0wn
Link to post
Share on other sites

Ja dopasowałem do tego sprężynkę z docisków chłodzenia Pentiuma 4 bodajże. Co prawda chromowana jest, ale wewnątrz mostka jej nie widać, a wymiar, długość i twardość się zgadzają.

Edited by Marrtinez
Link to post
Share on other sites

Panowie - krótka piłka. RKa "blokuje" mi się na auto i dopiero po długim kombinowaniu ze spustem (to jest naciskaniu na semi) po jakimś czasie się odblokowuje. Może mi ktoś powiedzieć co jest grane? Czuć, że przewody od batki są ciepłe. Dziś drugi raz zdarzyło mi się, że replika się zacięła i w czym leży problem? Od razu mówiłem, że nie grzebałem ani razu w gearboxie.

Link to post
Share on other sites

Bezpiecznik dobry, bo po czasie po prostu odblokowuje się replika i działa. Bateria okej, bo nowa Li-Po. A które styki? Przy naciskaniu na spust przy auto bądź semi, słychać pusty dźwięk gdzieś w gearboxie. Nawet dzisiaj koledzy nie mogli dojść o co chodzi. Trząchanie (możliwy zacięty tłok) nie dawało nic, inna batka - nic. I to tylko tak na auto mi się działo.

Link to post
Share on other sites

Weszłoby to do suki ??? Na długość byłoby dobre, chodzi o wysokość i szerokość. http://gunfire.pl/product-pol-1152198893-Akumulator-LiPo-7-4V-2000mAh-15-30C-2-modulowy.html albo to http://gunfire.pl/product-pol-1152198892-Akumulator-LiPo-7-4V-2000mAh-15-30C.html - Obie to to samo tyle że jedna to stick a druga dwudzielna. Jest jeszcze trzecia również dwudzielna ale ta chyba nie wejdzie. http://gunfire.pl/product-pol-1152205028-Akumulator-LiPo-2600mAh-7-4V-20C-dwudzielny.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...