Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Problem rozwiązany, podejrzewam że będzie się pojawiał w każdej replice BOYi z V3, gdyż wynika to z różnic w budowie głowicy cylindra...

 

Na dniach opiszę wszystko, porobię zdjęcia. Po co inni mają sie uczyć na swoich problemach i spędzać całą noc na naprawię, skoro ja zrobiłem to za nich:)

Link to post
Share on other sites

Cierpliwości dziewczynki:] Teraz mam mało czasu niestety... Ale w nast tyg mam 1wsze zmiany więc pomoge wam.

 

Strzela ciszej. Dobre wypodkładkowanie, dużo smary, spring M85. Z 20m mało co słychać. Dźwięk cichszy niż Mp5SD TM. Jedyne co bardziej hałasuje w moim aksu to silnik. I teraz biorę to właśnie pod lupę:]

Link to post
Share on other sites

Pozostaje Ci chyba tylko odesłać i czekać na dostawę stalowych.

Jak wyczytałem na stronie zbrojowni, w połowie sierpnia ma być dostawa.

 

A co do części znalowych to ja w sumie nie narzekam. :) Złamał się jedynie ten zatrzask trzymający kolbę w pozycji złożonej, ale to z mojej winy. :P

Link to post
Share on other sites

A które elementy są ze znalu, jeżeli można wiedzieć?

 

 

Nie wiem czy to do mnie, ale w moim aksu znalowa są: przyrządy celownicze, "jaskółka", zatrzask magazynka i spust, chyba, że coś źle sprawdziłem.

 

P.S Mam podstawową wersję - RK-01. :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Znaczy się, na zbrojowni mieli podpisane, że to jest RK-01SW, a jak się okazuje jest to zwykła - stalowo znalowa wersja czyli RK-01W.

 

w RK-01W stalowe nie są: zatrzask kolby, zespół muszki, spust, zamek (suwadło?), rear sight base, lufa zewnętrzna, mocowanie chwytu (pewnie zła nazwa - chodzi o te półkola z przodu i z tyłu drewnianego chwytu), piny.

 

edit: żadnych numerów wybitych nie odnotowałem na suwadle (chyba, że mam błędne wyobrażenie o tym co to jest ;])

Edited by mscr
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jeśli chodzi o AKSU Cylinder musi być Typ 2.

 

Nie rozumiem po co Ci bore Up do tak krótkiej lufy. I w szcz sprężyna m130.

 

Moje AKSU na sprężynie M85 przebija dno od puszki. Cholernie dziwne... A miał być replika do CQB. Kr...wa! Mam wstawić M70 w takim badź razie...!?

 

P.S. W sumie to powinienem się cieszyć, ale w mojej ekipie jest limit 300 FPS w CQB.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o AKSU Cylinder musi być Typ 2.

 

Nie rozumiem po co Ci bore Up do tak krótkiej lufy. I w szcz sprężyna m130.

 

Moje AKSU na sprężynie M85 przebija dno od puszki. Cholernie dziwne... A miał być replika do CQB. Kr...wa! Mam wstawić M70 w takim badź razie...!?

 

P.S. W sumie to powinienem się cieszyć, ale w mojej ekipie jest limit 300 FPS w CQB.

 

 

Generalnie nie chce wstawiać springa 130, słyszałem ze bore up ponizej 420 fps tylko szkodzi, ale jestem ciekaw czy zwyczajnie ten zestaw by pasował

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ten zestaw, zwyczajnie pasować by pasował, jeśli jest do V3.

 

Aczkolwiek moim zdaniem - Bore-up- więcej powietrza, jest potrzebna dłuższa lufa, jeśli takiej nie ma, spada celność... Bo za dużo "dmucha"...

 

 

Bullshit... Nie jest potrzebna żadna dłuższa lufa...

 

Pozdrawiam serdecznie,

grzechotnik

Link to post
Share on other sites

A jak ja dopiszę, że mam takiego AKS-74u od roku i hula jak szalony, bezawaryjnie, to co? Jeden narzeka, drugi będzie wychwalał pod niebiosa, tak to już jest z tymi replikami. Jak Ci się podoba to bierz i już, ale teraz lepiej chyba dopłacić i kupić Cymę najnowszej serii.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...