Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pisałem już w tym temacie, że nie wejdzie nic większego niż 7.4V 1400 mAh, wystarczy poczytać.

Tu się nie zgodzę. Mam kilka suk w ekipie, wszystkie śmigają na lipo, a każda na innym modelu.

Najlepsze są lipo w kształcie stick http://www.ebairsoft...ery-p-2090.html za względu na wymiary, nie parametry.

Ale bardzo dobrze wchodzą pod pokrywę prostokątne redoxy 11,1v 1100mah ..., podobnie jak oraz wszelkie turnigy nano których wymiar grubościowy nie przekracza 21x18mm:

http://allegro.pl/li...5285787556.html

http://allegro.pl/li...5292287357.html

Link to post
Share on other sites

Rumak, a dałeś radę wyczerpać na strzelance pakiet 11,1v 1100mah? Przy m120 pakiet 1100mah zdycha po jakichś 3-4 tyś kulek, zależnie od tego jak replika poskładana jest. Nie wiem czy więcej kulek idzie normalnie, nawet na 2-3 dniowych scenariuszu wywalić. A już przy magach mid i zasadach milsima lub podobnych, to już raczej niemożliwe.

 

No jest pewien ból z nowymi modelami rk, bo mają mniejszy prześwit pod zawiasem pokrywy. Batki które elegancko wchodzą w starych rk aż po blok gazowy, nie mieszczą sie w ogóle do niektórych nowych. Ale biorąc krótki pakiet, taki do 15cm, na bank wejdzie pod sam dekiel.

Link to post
Share on other sites

Da się, wymieniasz cały front (lufa, podstawa muszki z muszką, okładziny, atrapa rury gazowej) z podstawą szczerbiny, dekiel i kolbę i masz :icon_smile:. Opłacalność takiej konwersji jest dyskusyjna.

Edited by Nath
Link to post
Share on other sites

A czy dałoby się zrobić zasięg skuteczny 50 metrów na suce ? I czy taki zabieg byłby kosztowny ? Jak tak to ile by kosztował i co należy wymienić ? Tak żeby max było 450 FPS na 0,20 kulkach. Nie chodzi o springa, choć to też można by było wymienić. Ogólnie chciałbym przerobić sukę pod las.

Edited by JakaRR16
Link to post
Share on other sites

Rumak, a dałeś radę wyczerpać na strzelance pakiet 11,1v 1100mah? Przy m120 pakiet 1100mah zdycha po jakichś 3-4 tyś kulek, zależnie od tego jak replika poskładana jest.

 

Nie wiem gdyż miałem 1400 mAh, na stocku zapewne pociągnie i z 2 strzelanki. Ja nie kombinowałem i po tuningu wyprowadziłem batki na kolby.

Link to post
Share on other sites

@Jaka

Mechanicznie, suka od zwykłego ak różni się jedynie typem cylindra (a przynajmniej powinna) i długością lufy. 50m zasięgu to ma w stocku, jedynie trzeba gumkę zmienić. Ja tam podciągałem nawet pod 500fps i wtedy na dobrych kulkach idzie 75m skutecznego wyciągnąć.

O tuningu v3, jak już kolega Verb007 zwrócił uwagę, masz osobne tematy.

 

Nie wiem gdyż miałem 1400 mAh, na stocku zapewne pociągnie i z 2 strzelanki. Ja nie kombinowałem i po tuningu wyprowadziłem batki na kolby.

W sumie czemu nie, to też jakieś rozwiązanie. Widziałem batki na kolbach suk, zarówno w pokrowcach z opatrunków jak i umieszczonych w zaplecionych stazach. Choć mnie by kable przy składaniu kolby denerwowały.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam chciałbym się spytać o wytrzymałość zębatek nowych boyiców , a dokładniej czy pociągną m130 (np:guardera) razem ze stockowym silnikiem , czy wytrzymają krótkie serie po 7-10 kulek i nie rozpadną się .(części takie jak tłok itd będą wymienione).

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Doświadczyłem problemu z podawaniem kulek w swojej Suczce. Korzystam z low cap'ów Cymy, które przed tuningiem podawały dobrze i nie było żadnych problemów. Po zmianie okablowania, silnika, dyszy, tłoka, głowicę tłoka i lufy wewnętrznej, dzieją się cuda. Więc tak - na semi leci zajebiście, zero problemu, podaje każdą kulkę i jest git. Dopiero na auta dzieje się maniana. Na początku seria leciała dobra, kulka za kulką. Drugi raz naciskam spust - kupa, albo wystrzeli kulkę, albo wystrzeli dwie. Albo nie wystrzeli wcale. A jak przełączę na semi, to dzieje się to samo. Ale tylko przez chwilę. Więc co tu najbardziej będzie winowajcą? Nie mówię, że to jakoś super mi przeszkadza, bo i tak strzelam w większości na semi, ale jednak wolałbym mieć sprawną replikę.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...