Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Wymieniłem gumke na Systeme- czarny silikon ze stockowym dystanserem, wyczyściłem lufę - na razie wystrzeliłem jednego Hi-capa jest lepiej ale dalej rewelacji nie ma. Gumka podkręca jak szatan, wnioskuję , że musze wywalić jakies 2k żeby się dotarła ale replika jak na m140 strzela bez rewelki, dalej strzelam na shit kulkach gunfire 0,25 na wiekszych odległościach rozrzut jest dość spory. Lufa była tylko nieznacznie zabrudzona, stara gumka Guardera lekko sie poszarpała - stanowczo odradzam ją do mocniejszych replik, choć na słabszych replikach spisuje się doskonale np: g36C JG.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

strzela bez rewelki, dalej strzelam na shit kulkach gunfire 0,25

 

Dam sobie dałeś odpowiedź :-F.

 

Dotarcie gumki to fakt, tak 1000-1500 kulek (może przy Systemie więcej - wytrzymała jest jak nic). Mierzyłeś zasięg całkowity jaki masz ? Bo "na m140 strzela bez rewelki" wiele nie mówi.

Link to post
Share on other sites

Zwierzu93: Opłaca się jak cholera. Mam te dystanserki w każdej replice tylko, że firmy Deep Fire za 25PLN.

 

Zasięg się zwiększa o jakieś 5-10 metrów. Tyle miałem w G36E JG.

 

Wszędzie montuję czarne czyli na celność.

 

W HK416 Sniper Rifle to też mam i celność jest naprawdę dobra. Kulki lecą jak po sznurku. Jadę z gumką Promyka czerwoną.

 

Naprawdę warto.

 

PS: Nie mam w ogóle AUTO, a nie, że selektor na semi i tylko pyk przestawiam i mam auto.

Link to post
Share on other sites

Xauważyłem różnicę między tymi z PJ a tymi z DF, po prostu te z PJ zrobione się z twardszego plastciastego materiału niż te z DF

 

Właśnie się zastanawiam czy kupić P&J czy z DF, ale materiał raczej nie ma wielkiego znaczenia no chyba, że te DF'a są z twardej gumy ?

Link to post
Share on other sites

A jaką preckę byście polecili do hk ? długość/firma tak do 150zł

Narazie myśle nad madbullem 6.03 363 długość albo 310 zależnie czy bede biegał z czy bez przedłużki lufy albo systeme taka sama długośc tyle ze 6.04 ciekawy ten madbull ma ktos moze cos o niej powiedzieć ?

Link to post
Share on other sites

A jaką preckę byście polecili do hk ? długość/firma tak do 150zł

Narazie myśle nad madbullem 6.03 363 długość albo 310 zależnie czy bede biegał z czy bez przedłużki lufy albo systeme taka sama długośc tyle ze 6.04 ciekawy ten madbull ma ktos moze cos o niej powiedzieć ?

 

 

Mam CA 590 schowaną w tłumiku:

 

http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?...mageID=25582711

 

Sprawuje się dobrze skupienie perfekcyjne, zasięg podskoczył o kilka metrów.

Wbrew negatywnym opiniom o tych lufach ja mogę polecić z czystym sumieniem.

Link to post
Share on other sites

Zakupiłem dystansery typu H P&J są niesamowicie twardze w porównaniu do dystansera stockowego albo tych jakie dodawane są do innych gumek. Testuje teraz czarny i powiem szczerze załamka :/ zasięg nawet troche zmalał kulki wcale nie idą jak po sznurku rozrzut na końcowych metrach tak jak przy dystanserze stockowym. Może winą za to jest nie dodtarta gumka Hop-Up (czarna systema) shit kulki Gunfier 0,25. Generalnie wsadze teraz dystanser biały i zobacze ale na czarnym z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że rewelki nie ma :( pzd ŁP

Link to post
Share on other sites

Ja mam te dystansery DF i powiem, że naprawdę zasięg się zwiększył o ładne parę metrów.

 

Celność diametralnie się polepszyła. Teraz to przez lunetę widzę jak kulka prawie idealnie leci na swoim zasięgu skutecznym.

 

Tutaj wychodzi reguła: tak kińczyk kraje jak ryżu dostaje...

 

PS: Borek też dużo daje.

 

A co do zębatek to pewnie nie podkładkowałeś? Po dobrym shimmingu chodzą jak marzenie.

 

Jakby JG je sprzedawało to by zarobiło fortunę. Pokażcie mi inne zębatki, które wytrzymają M140 w stocku?

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...