Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

SP110 - to nie M110 a, dobrze złożony GB + szczelna komora to spokojnie 400-420 fps - mało ? Ja bym nie chciał osobiście by ktoś siał we mnie 450 fps+ na full auto na każdej strzelance pare tysięcy sztuk kompozytu - prościej kupić m249 - tam masz cegłę zamiast GB, która wszystko zniesie, tutaj nie ma takiej gwarancji.

Trzeba ogólnie brać poprawkę, że to tylko chińska replika - to że innym wytrzymuje 50 k przy 450 fps na full auto to nie znaczy, że i tobie musi.

 

zwierzu93 - ty obsiewaczu ;-).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czym się różni m110 od sp110? To po pierwsze, po drugie: kupiłem już springi 120 i 130 z guardera, a to który wsadze to kwestia przespania sie z tym, a raczej kilku nocy ;) . M249 rozmyślałem nad tym ale troszke za ciężkie i okropnie nieporęczne.

Moja hakusia bedzie miała konfigurację:

 

SP120/SP130 + Borek z Guardera

 

Dwójnóg jeden w Rączce taktycznej (ten pj), drugi snajperski też z pj z przejsciówką na risa :)

 

Luneta/Kolimator

 

Mag Krótki snajperski do siedzenia w krzaczkach ;) . Długi hicap a na ciężkie akcje Drum 3k kulek ;) .

 

Stała kolba wersja długa dziś przyszła, precka promyka sznureczek jest więc jest pro i to dłuuuugaśny sznureczek hehe p.s precka 460 wystaje za tłumik ognia z 2cm ale dlatego kupuje tłumik dzwięku SF

Przebieg w stocku jak narazie jakies 10k + zero usterek. Świetna praca. Ciągłem serie po 30+kulek nawet jestem osobą która widząc T-11 nie idzie do niego mówiać że dostał tylko idzie do niego z palcem na spuscie ;) lepiej działa ;) .

Kurka, zadowolony z hakuni jestem strzela mimo 400+-fps ( widać ze kulka leci wolniej niz w cymce w ktorej mierzone 435 fps jest) ale leci i od tej cymki (nowej te .40+)troche dalej ( mimo krótszej lufy mierzyłem jeszcze bez precki i celniej stock lufa jest dobra, serio) i dalej od jakiejś emki pj która ma na papierze 440fps i precke systemy i gumke systemy.

Aha, dziś testowałem kilka strzałów na tej precce prometheusa 460mm wzrost do stocka 400mm wzrosło o jakies 3-5m na singlu więcej powiem jak zamontuje nową gumke systemy, bo ta przy wkładaniu i wyjmowaniu sie chyba spupczyła troche (uwierzcie, ciężko włożyć do mojej komory promyka z systema załozona nawet na silikonie i gumce lekko na ciepło zrobionej...)

Łojezu ale sie rozpisałem.

 

Rozpisać to się rozpisałeś, ale ilość błędów przeraża. Chyba teraz jest trochę bardziej zrozumiale, choć intencje autora zna chuba tylko sam autor. Medium.

Link to post
Share on other sites
Czym się różni m110 od sp110 ?

Teoretycznie niczym. Kwestia oznaczeń.

 

A co sądzicie o wyniku 434fps z BU guardera, podwójnym łożyskowaniem, sprężyną SP120, komorą uszczelnioną do emek z elementa, gumką systemy i lufą systemy 6.04?, czyżbym się mylił czy ten wynik jest dość średni?

Mocno średni. Spróbuj z inną komorą HU albo z dużą ilością teflonu.

Link to post
Share on other sites

IMO 440-450 to tak ok.

 

W takim razie jaką inną komorę proponujecie?

Jakąkolwiek. Pożycz od kumpla jakiegoś na chwilę. Komora systema jest porównywalna z KA. Myślę, że nie ma się co czepiać również guardera czy CA.

 

EDIT: Czasem to może być kwestia oringa.

 

Pozdrawiam.

Edited by Viamortis
Link to post
Share on other sites

springi systemy np. m120 daje ci średnio 395fps. z borkiem posiadasz teraz 434 fps wec wynik bardzo dobry. guarder ma inne oznaczenia wiec u nich m110 to jak systema m120 i analogicznie jest z mocniejszymi springami. ja na m140 systemy i borku guardera mam 485fps czyli wszystko ok na springu od guardera miałbym ok 510fps lub troszkę wiecej ( nie używam teflonu)

Link to post
Share on other sites

U mnie na preclufie DF 509 mm, M140 Guardera, łożyskach stalowych 6 mm, BU Guardera do M16, wymienionych kablach i Mosfecie karabin osiąga w porywach 480-490 fps - i na tym pozostane w końcu to i tak za dużo jak na szturmówke. Też myśle nad wymianą komory Hop-up bo stockowa to kaszana pzd

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to pytałem czy typ 0 ma taką dziurę jak typ 1, a po drugie to mam całego borka z guardera tyle że na cylindrze typ 1, ot tyle;]

 

Typ zero nie ma żadnych dziur na ściankach - wydaje mi się, że typ 1 na borku i 509 mm lufy jest bardzo OK, ale to już twoja kasa- jeśli nie działa tak jak powinno teraz to może faktycznie warto kupić pełny cylinder

Link to post
Share on other sites

IMO 440-450 to tak ok.

Jakąkolwiek. Pożycz od kumpla jakiegoś na chwilę. Komora systema jest porównywalna z KA. Myślę, że nie ma się co czepiać również guardera czy CA.

 

EDIT: Czasem to może być kwestia oringa.

 

Pozdrawiam.

 

Co jak co, ale Ciebie nie podjrzewałem o takie bzdury :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Panowie, mam mały problem, ile powinienem wyciągnąć na:

m140 guardera

BU do m16 guardera

prowadnicy łożyskowanej guardera

precce madbulla 455mm

gumka systemy

komora elementa

 

Na krótkiej lufie i komorze GP (lipa) miąłem 490, ile na powyższej konfiguracji powinno pokazać mi chrono ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...