Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 486
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczelność Bore upa jest bardzo dobra - pracowałem nad tym uż :)

 

Idzie do mnie teraz komora elementa, wsadzę lufę madbulla, bo leży i się kurzy, do tego gumka systemy. Mam nadzieje, że podskoczy o te 20-30 fps, jak nie, to będę walczył teflonem ;]

Link to post
Share on other sites

heh wiem że to nie temat ale dla przykładu ja kupowałem hk jakis miech temu razem z kumplem ktory kupił agma moze jakis tydzien później odemnie i już odesłał go haha 3 strzelanki może 3k kulek przebiegu i mu zjadło pękł w pół ;)

Link to post
Share on other sites

Zwierzu ja na konfiguracji: m140 Guarder, BU M16 Guarder, Prec lufie DF 510 mm, gumce czarnej Systemy, dystanserze typ H osiągam do 490 fps - też jestem troche zawiedziony pomimo kontroli szczelności Borka ale z drugiej strony jeśli to nie para snajperka to ta moc wystarcza z naddatkiem pzd

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Przy walkach o szczelność możecie zajrzeć do tematu o wdzięcznym tytule "Dysza" w ogólnych technicznych. Tam pokazałem jeden z patentów jak robię dodatkowe fpsy i stabilność. :-F Może brzmi samochwalczo ale pomaga :-F .

DYSZA

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

:killer: Pękł mi szkielet ... na m130 +bu 9.6 batka śmieszny przebieg ... może 3k kulek ...i mam pytanko możliwe że powodem było to że przez 2 strzelanki latałem z niedostrojonym jak trzeba silnikiem ( chwyt pistoletowy do wymiany) ??ogólnie po tygodniu niestrzelania z ciekawosci otwieram hk a tu ;o a juz mialem jechac sie strzelać :uśmiech:

i tu odrazu z czego są dobre szkielety możliwie niedrogie ( 250zł mysle max )

 

Galeryjka

Edited by MoniT
Link to post
Share on other sites

szkoda ze takie same hk np od zwierza wytrzymuje sp 140 i 12v ;) 50tys kulek juz .. duuuzo na auto :) ... dalej pytam z czego szkielecik dobry i jaki lepszy 6mm czy 7mm albo nawet 8mm i następne pytanie i który szkielet najbardziej przypasuje(wytrzyma) do częstego auto na m140 ( sp 140 guardera)

Edited by MoniT
Link to post
Share on other sites

Heheh stało się. Robiłem fotki dla Marka Kijana odnośnie cięcia body jg i znalazłem usterkę :) winą jest szybkostrzelność, dzięki niej 3 śrubki się odkręciły od GB i pękł szkielet przed cylindrem. A najlepsze jest to, że nadal strzela :) wsadzone są dosyć dobre części mianowicie m140 guarder, BU guarder, tłok DF, 12v 40-50k kulek przebiegu..... a przecież mocno dokręcałem ...

Link to post
Share on other sites

Zrób edit bo pomyliłeś moje nazwisko:P, ja ostatecznie skończyłem się męczyć z szkieletami JG i kupiłem stocka CA, efekt?, zero problemów z niczym, działa jak natura chciała:D, co do śrubek to powiem że w moim przypadku zacząłem dokręcać je wkrętarką tak, że śrubokrętem nie idzie ich odkręcić:), wtedy jest pewność że się nie odkręcą, ostatecznie można tez zastosować sylikon przeciw odręcaniu się śróbek:), ja spotkałem się też raz z tym że do GB JG 3 gen wsadzona została sprężyna m120 i działało to na baterii KANa 10,8V 1800mAh, po ok. 8k kulek szkielet pękł w typowym miejscu tuż przy przodzie, śróbki nadal były dokręcone jak należy, wina zbyt dużego rofa, wracając do posta Zwierza, możesz zawsze dokręcić śróbki mocno i strzelać dalej, jednak sprawdzaj czy szkielet przypadkiem Ci się nie "uśmiechnie" bo wtedy zazwyczaj głowca tłoka i cylinder idą się walić, a teraz czas na pytanie: gdzie są te fotki które robiłeś?:D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...