Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maska p. gaz. MP-5/MP-4/BSS/Słoń a Airsoft


Recommended Posts

Generalnie bez odpowiedniego przerobienia większości tych masek to stosowanie ich nie jest zalecane w rozgrywkach ASG. W masce MP4 szkiełka ochronne nie wytrzymały u mnie testu. Próbny strzał z 2 metrów. Kulka 0,25g przy FPS ok 420 (dla kulek 0,2g). Nie mam zdjęcia ale będę mógł zrobić jak to wygląda po trafieniu. Więcej testów nie robiłem bo już to nie miało sensu (dla tej repliki). No chyba że ktoś chce sprawdzić dla mniejszych FPS to mogę danej osobie podesłać jeszcze jedno całe szkiełko ochronne od tej maski.

Link to post
Share on other sites

A w WP kazali pompować w OP-1 i MP-4 :P szkła parują moment. No i nie są zbyt wytrzymałe - od samego noszenia maski w torbie potrafiły się zbić (włazy w bwp nie są szerokie ;)) . Do airsoftu mogłaby się nadawać ta nowa polska maska. MP-6 ? Czytałem w NWT albo w Raporcie, że ma szyby z poliwęglanu.

 

EDIT - http://altair.h2.pl/files/grafika/r/2007/10/nbc3.jpg

Edited by Ohtar
Link to post
Share on other sites

Mylisz się. MP-5 ma tylko wizjer z miękkiego silikonu. A co do MP-6 to ma Poliwęglan sklejony z silikonem, niestety. Wizjer ochronny z poliwęglanu powinien być zdejmowany (ze względ na uszkodzenia i zarysowania chociażby) oraz wymienny (jasny, ciemny) jak jak w maskach Avonu, MSA czy Scotta. Na polskim rynku polecamy MCU-2/P z wymienną panoramiczną szybą poliwęglanową.

 

Pozwolę sobie, Szaszłycki.

 

pc160079vg3.jpg

Edited by Catch22
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...