Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G3 SG-1 (JG089) [JG]


Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze, dzięki, zastanawiałem się anwet jak to zrobić by wrócić do ustawienia zerowego, bo Panda też mi mówił że przy podkręceniu HU jest słabszy fps. Człowiek się uczy cały czas czegoś nowego.

 

Powiedz mi Cyku jedną rzecz, jak mocno kręciłeś swoje HU w twoim nowym G3. Mnie Pandora powiedział żebym kręcił delikatnie jak już przestrzelam smar z gumki. No i kręciłem delikatnie, jedno oczko, ni, drugie oczko, nic. W końcu zacząłem kręcic konkretnie i chyba ze dwa pełne obroty scrollem zrobiłem zanim zauważyłem różnicę w torze lotu kulki. Jak było u ciebie? Może jednak wymienić tą gumkę stockowa na jakąś systemę? Czy wymieniając gumkę muszę też wymienić komorę HU? A jeśli nie muszę, czy jest to z jakiś powodów zalecane?

 

Sorry za noobowate pytanie.

Link to post
Share on other sites

Komora jest bardzo dobrze zrobiona. Niestety gumka i dystanser już nie, i żeby zaczęły podkręcać tak jak powinny trzeba się nieźle tym scrollem nakręcić. Szczerze to nie jestem w stanie Ci powiedzieć ile obrotów zrobiłem, bo niedługo po otrzymaniu paczki zmieniłem gumkę na systemę. Teraz jest na jakieś 25-30 % ustawiony i idzie perfekt

Edited by cyku
Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc. Szykowałem się do zmiany cylindra, dorzucę gumkę, to nie jest taki wielki koszt. Zastanawiałem się też nad precką, ale dłuższą niż stockowa, i ukryciem nadmiaru pod tłumikiem. Z tego co słyszałem dłuższa lufa też może poprawić osiągi w fps. Wątpliwości mam jedynie związane z długością broni, juz teraz jest cholesrtwo dość długie, z tłumiekm to już będzie makabra :)

Link to post
Share on other sites

Czy w waszych gietach też w czasie strzelania i ogólnego użytkowania repliki, poluzowuje sie i odkręca śruba, która łączy dwójnóg z karabinem ? U mnie jest tak że chwilę pobiegam z dwójnogiem i muszę dokręcać śrubę, bo mi zaraz on odpadnie. Dłuższa śruba oczywiście jest niemożliwa do wmontowania, bo nie ma tam tyle miejsca. Ma ktoś jakieś pomysły jak to uregulować ?

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie.

Dziś odebrałem mojego G3 i odrazu udałem sie do znajomego na testy. Na Hop-Upie ustawionym na Zero wykrecilo mi 425-432 FPS przy kulkach 0,20g !!! Moj egzemplarz zostal juz w sklepie przy przgladzie zerowym wzbogacony o lufe precyzyjną, cylinder typu zero i gumke silikonową Guardera. Zastanawiam sie tylko czy to prawdziwy odczyt czy cos sknociłem :) Ogolnie duże to to i bedzie ciasno w pomieszczeniach i tak ta replika rządzi jak dla mnie :)

Link to post
Share on other sites

Zależy co chcesz osiągnąć. By dostać się do HU i lufy, wystarczy odkręcić jeden jedyny pin przy zatrzasku magazynka i pociągnąć. Jeśli chcesz wyjąć cały GB, musisz zdjąć chwyt pistoletowy, odkręcić wszystkie trzy piny i odkręcić selektor

Link to post
Share on other sites

A ja znalazłem drugi problem tej repliki. Tzn mozliwe że to problem tylko w moim egzemplarzu. Mianowicie stopka zamykajaca kolbe chodzi bardzo lekko. Przy przemarszu przez (replika przenoszojna na plecach na pasku ) las poprostu odpadla i zgubiłem ją :/ Wie ktos może z kąd moge takową dokupić ???? :(:(:(

Link to post
Share on other sites

Nikt na to nie narzekał. W moim póki co chodzi twardo, nie ma problemu.

Dokupić można w paru miejscach bez problemu:

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=409

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1225

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...products_id=643

http://www.machinegun.pl/sklep/product_inf...roducts_id=1870

 

Gdzie indziej - poszukaj, wpisz w wyszukiwarkę stopka G3 i szlus.

Link to post
Share on other sites

Znalazlem to co napisałeś wcześniej . Tylko jest małe ale :/ MG nie przyjmuje zamówien poniżej 300zł a ASGshop ma remont do 28 i nieda sie nic zamówić:/ No cóż szukam dalej

 

Już nie aktualne zlalazłem i dzieki za pomoc.

Edited by Aranos
Link to post
Share on other sites

Może nareszcie pojawią się części od A3 , których nie trzeba będzie przerabiać.

 

Cyku - jak dokładnie sprawdziłeś selektor?

Jedyne co może być to selektor :) , przeczyść go , a potem sprawdź styki. Jak nadal nie będzie semi , to tylko wymiana selektora.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za radę, G3 właśnie idzie pod nóż, opiszę jak poszło z wieczorka

 

 

PS: Kilka lat w tym siedzę, od kilku grzebię z powodzeniem w Gboxach i nie pomyślałem o tej pierdółce...Homo Sapiens Cretinus :roll:

Edited by cyku
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...