Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Słuchajcie, wracam ze swoją problematyczną czternastką... Już mi się pomysły kończą...

 

Sprawa ma się tak, że już wsadzona jest sp150 z guardera, wszystko bangla na mosfecie, silniku SHS, reakcje na spust i te sprawy są ok, ale fpsów mamy... 460 ! Szczelność w GB - strzykawka, podmuchów komora-dysza raczej brak, po wymianie na nową dyszę zniknęły, we wcześniejszej dyszy (deep fire) były chyba za duże fazki. Niestety cholera gdzie dalej tracą się fpsy.

 

A teraz problemem głównie jest zacinka/dublet... Co chwile mamy zacinki i dublety, nagle strzela już okej nawet 100 strzałów... Wydaje mi się, że problem pojawia się gdy mocno prą kulki z maga - takie moje wyobrażenie. Btw - kulki g&g 0,28, na pj0,25 to samo.

 

Ma ktoś jakiś pomysł co robić z nią oprócz złomowania? :)

Link to post
Share on other sites

Tak, pisałem i to sporo. Dodam jeszcze, że gumka jest nówka, wymieniona z powodu właśnie dubletów.

Fakt, nie ma precki, ale nie jestem do precek przekonany. Czy lufa może być powodem dubletów i zacinek?

 

Silnik to SHS high torque, także myślę, że na średnio mocnej batce też będzie ciągnąć, aczkolwiek używam lipo 11.1 3600 mAh z turnigy. I od 6 spotkań wciąż genialna reakcja na spust ;)

Link to post
Share on other sites

A ja mam takie pytanie: jeżeli chodzi o części które chcę wymienić do m130 (najlepiej guardera) w mojej m14 od CM, czy to co wyszperałem będzie pasowało?

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152198636-Aluminiowa-glowica-cylindra-do-v-7.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152197260-Uszczelniona-dysza-do-repliki-M14.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152197262-Cylinder-typu-0.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152197254-Lozyskowana-glowica-tloka-z-POM.html

 

Głównie chodzi mi o to, czy cylinder i głowica tłoka będą pasowały.

Jeżeli te części są dobre to potrzebował bym jeszcze podpowiedzi jaki tłok wziąć i jaką prowadnicę sprężyny :)

Chyba że ktoś ma pomysł jak znaleźć tańsze zamienniki które mi się nie rozlecą od tej m130 to był bym wdzięczny za linki.

W tym momencie mam w replice m120 ultimate, gumkę zieloną g&g i preckę 6.02 od DF.

 

Z góry dzięki za pomoc ;)

Link to post
Share on other sites

Jednak chciał bym otrzymać jak najlepszą szczelność tego układu, poza tym jak wkładałem m120 to nie mogłem się oprzeć wrażeniu że tłok, głowica i prowadnica sprężyny są beznadziejne. Stąd moja decyzja o wymianie większej ilości części Ale był bym wdzięczny za podpowiedź z linkiem, gdzie dostanę prowadnicę v7, bo nie mogłem znaleźć nigdzie jak na razie. No i odpowiedź cna pytanie o kompatybilność tych części co podałem z m14 cymy ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam problem z moja m14 CM. W srodku lufa promyka. Problem jest taki ze co kilka/kilkadziesiat (roznie to bywa) strzalow jedna z kulek wyleci na 2m ... Ostatnio bylo to moze 6 takich strzalow na calego hi-capa. Wczesniej dochodzily do tego zacinki- wystrzal 3-4 kulki naraz ale po zmianie dyszy, glowicy cylindra wraz z cylindrem(byl wgnieciony) ten problem znikl. Strzelam guarderami.

Edited by cziter
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Z ręką na sercu i czystym sumieniem przyznam się że przeczytałem wszystkie tematy i nie wiem już nic.

Na dzień dzisiejszy na obecną chwilę wiem tyle że Made in China to Made in China i różnie z tym bywa.

I tu zaczyna się szereg pytań:

 

A) Na chwilę obecną jak najlepiej z M14 CM zrobić parasnajperkę tak na około 500-550 fps'ów?

B) Jakie części pasują, tylko dedykowane do gb V7 czy można je zastąpić innymi?

C) Jakie części do tego będą najlepsze?

D) Gumka i Lufa, co polecacie najbardziej do uzyskania dużej precyzji?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...