Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

USMC Force Reconnaissance '05>


Recommended Posts

Sorry, przeczytałem temat jeszcze raz i juz wiem. A jeszcze takie pytanie czy uzwali/używają kamizelek QPC ??

 

Nie nie używali tych tworów

 

Nie wiem co to jest QPC, zapewne jest to nazwa własna jakiejś chińskiej podróby amerykańskiego szybkowyczepnego Plate Carriera. Nie spotkałem się.

 

Condor QPC Quick Release Plate Carrier

Edited by Moses
Link to post
Share on other sites
  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Która kopia Landa jest lepsza (szycie,jakość) Pantac czy Flyye ??

Może polecicie jakąś inną kopie Landa do 700-800 zł ??

wiem że nie za bardzo do tego temat ale wiem ze tutaj dużo osób zna sie na rzeczy.

 

soryy za ot

 

 

w "Mundur i oporządzenie" jest trochę tematów o CIRASach, także o samych PANTACach i FLYYE'ach, łącznie z porównaniami, więc tam możesz poszukać, wszystko powinno być.

Link to post
Share on other sites

Pantac takie coś nazwał, zdaje się, Fatboy Versipack, nie wiem jak jest kontraktowo :).

 

Była mowa zdaje się o chlebaku, mogło chodzić jeszcze ew. o takie coś: http://www.tacticaltailor.com/modularbuttpack.aspx

 

Mam wrażenie, że gdzieś to (albo podobny fant) przyuważyłem na fotkach FR, ale linku podać nie jestem w stanie, więc to raczej niepewna rzecz.

Link to post
Share on other sites

No właśnie przeglądając fotki na podstawie dat ich pstryknięcia (pod warunkiem, że wprowadzono prawidłowo datę w aparacie), to stare montaże są jeszcze w grudniu 2005, a cały 2006 rok to już Norotos.

Mam także fotki 3rd recon battalion i w 2006 roku w przeważającej części używali już norotosów, więc pewnie kompanie FR i MARSOC w tym roku miały już ten sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...