Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jałowa dyskusja o naramiennikach i regulaminach WP


Recommended Posts

Protestuję!!

Takie wiadomości powinny być podane do publicznej wiadomości. Utajnianie ich i przekazywanie tylko niektórym osobom było by jawnym naruszeniem praw wolnej konkurencji. :D

 

... czy telefon / adres / wymiary też można by prosić ? ;)

 

 

No nie wiem czy mogę, w końcu jest ustawa o ochronie danych osobowych no i obowiązuje mnie tajemnica służbowa. Powiem tylko że imię piękne jest i pasuje do właścicielki :twisted: :twisted:

 

Powiem/napisze tylko że fajna z niej "Dżaga" .... no i teraz kombinujcie z imieniem ... :twisted:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm ... Diana ? :D

 

PS. wiecie że totalny OT się zaczyna robić????

Ano ... I ? Jest sezon ogórkowy a w dodatku przynajmniej jest kupa śmiechu i daję sobie rękę uciąć że po parę razy sprawdzaliście dzisiaj czy ktoś coś nie napisał w tym temacie :D

Link to post
Share on other sites

hmmm ... Diana ? :D

Ano ... I ? Jest sezon ogórkowy a w dodatku przynajmniej jest kupa śmiechu i daję sobie rękę uciąć że po parę razy sprawdzaliście dzisiaj czy ktoś coś nie napisał w tym temacie :D

 

 

A zostaw sobie tą rękę ;). Gdyby nie to że w robocie net działa z prędkością muła w bagnie to też bym pewnie sprawdzał.

 

Podpowiedź do zagadki. Imię ma 7 liter. D_ _ _ _ _ A :twisted:

Link to post
Share on other sites

I tym pozytywnym akcentem kończymy nasz przesympatyczny konkurs. Zwycięzcą został Arafat, a nagroda czyli "wzrokowa pochwała dwusekundowa" zostanie przesłana pocztą :)

 

Teraz konkurs na numer telefonu :twisted:

 

0-_ _ _ _ _ _ _ _ _

Edited by Lechu2K
Link to post
Share on other sites

<offtop mode on>

temat brzmi "Jałowa dyskusja o naramiennikach i regulaminach WP, wydzielone z "Nowe szaty polskiej armii"

 

a w temacie co? Rozmowa o blond samicy w mundurze, i zgadywanka jakie ów kobieta ma imię i numer telefonu... hmm...

Nasuwa się stwierdzenie

Nie ma to jak wmasg xD

<offtop mode off>

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...