Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń krótka używana w BW


Recommended Posts

Witam!

 

Z racji tego, że te ogólne tematy o wyposażeniu żołnierza BW zostały zamknięte, musiałem założyć nowy temat. Mam prośbę i kilka pytań :)

Czy któryś z Panów Germanofilów posiada jakieś zdjęcia (lub linka do nich) żołnierzy BW używających Glocków na szkoleniu oraz na misji? Jeżeli tak to z góry dziękuje :D

 

[...]

 

Pozdrawiam!

 

[Od porad dotyczących stricte sprzętu airsoftowego jest odpowiedni dział forum]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Czy można podciągnąć pod BW SigSauera p226?

 

???

 

Jak to podciągnąć? Jedyna broń krótka używana w BW to P8, P12 i P1 - chyba proste.

 

A taka (tak wyglądająca) kabura faktycznie jest kontraktowa - nie wiadomo jednak jaką przyśle rangershop.pl.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Julas, oszalałeś? To przecież to samo co KJW, tylko dodatkowo źle działa na propanie.

Może nowe USP od KSC? Wersja cywilna bo cywilna, ale na bezrybiu...

W takim razie zwracam honor.[mógłbyś napisać mi coś więcej na PW na ten temat] USP Compact'a KSC właśnie sprzedaję gdyż do BW nie pasuje a nie chcę przymykać oka na taki "szczegół".

Super zabawka ale niestety... :-P

Edited by Julas
Link to post
Share on other sites

.45 są w użyciu w jednostkach specjalnych, w wersji wytłumionej (Tactical), więc gdyby przerobić koniec lufy tak żeby miał gwint, zamienić przyrządy celownicze z jakimś USP od KJ Works, no i stopkę magazynka, będzie wyglądał "jak powinien" (teoretycznie bo nadal mu kilku drobiazgów brakuje).

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...
  • 3 months later...

Czy ktoś orientuje się gdzie można aktualnie nabyć przyzwoitą replikę H&K P8 lub P12 na GG, CO2 lub elektryczną? Interesują mnie wyłącznie polskie sklepy. Wydaje mi się, że przeszukałem wszystkie i niczego nie znalazłem, są owszem springi, ale gaziaków i elektryków nie ma. :maniak_smutny:

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...