Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Problem w tym, że Biovale mogą nie trzymać ciśnienia w lufie. Połączenie 5,90mm Biovali z 6,06mm mojego Miracla może wyjść kiepsko :zastanawia:

 

Tutaj już nie pomogę. W każdym razie dopóki nie przekraczasz 600fps z mojego doświadczenia wynika, że biovale sprawdzają się dobrze w replikach AEG, u mnie przy promykach nie było kłopotów. Co innego przy boltach, tam przy mocy rzędu 650fps już liczy się waga i 0.3g są za lekkie.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

białe Kulki KALASHNIKOV 0,40g 2000 szt. na taktycznym...

 

http://www.cybergun....-billes-kalash/

jedyne info jakie znalazłem.

 

Coś drgnęło w temacie, chociaż np. obsuwa w kwestii kulek BBWarz i ich pierwsze "niezadowalające" partie mogą świadczyć o tym, że producenci mają problem z uzyskaniem produktu wysokiej jakości.

Edited by Visq
Link to post
Share on other sites

@Visq

Obawiam się że to wszystko co pojawia się na rynku jest tej samej jakości co "felerne" BBWarz, z tego samego faba.

Uzyskanie odpowiedniej jakości nie jest problemem, w końcu dostali idealne próbki, chodzi raczej o to żeby uzyskać odpowiednią jakość jak najtaniej...

Może na gwiazdkę się doczekamy ;]

Link to post
Share on other sites

Prawda, chodzi mi bardziej o to, że może ktoś zauważył lukę na rynku, bo co raz więcej "marek" się pojawia.

Pozostaje liczyć na to, że metodą naturalnej selekcji wszystkie pestki wyginą, a producenci nauczą się, że przy takim produkcie bardziej opłaca się wysoka jakość.

Edited by Visq
Link to post
Share on other sites

@Mendi

Dokładnie, aczkolwiek jak już pojawią się te białe 0.43 to mam nadzieję że będą perfekcyjnie idealne a dzięki masie większej o 0.01 będą lepsze od DS i bardziej dostępne ;D

 

Zapisano, że gdy ktoś odkryje recepturę perfekcyjnej białej kulki to nastąpi apokalipsa, a stare bogi ześlą ognie i fale na producenta. Innego wytłumaczenia czemu nie ma i nie było takich kulek nie widzę.

 

Sprawdzał ktoś te kulki 0,43g w porównaniu do obecnych guarderów/ devili? Są tanie i jeśli działają przynajmniej podobnie to już warto brać.

Link to post
Share on other sites

Strzelałem z tych 0.4g P&J. Szału nie ma, nadają sie do AEG'a gdy 0.3g zaczyna nam nosić wiatr, celność jest akceptowalna (w AEG-u). Trochę gorsze od starych Madbulli.

 

Których madbulli? Tych pomarańczowo- brązowych? Czy tych ee w kolorze devili 0,4g - kawowe?

Link to post
Share on other sites

Ja napiszę trochę o tych BB kingach. Otrzymałem nie przebrane próbki 0.4 i 0.43 od sprzedawcy, po ok 100 szt.

 

0.4 - kulki są popękane ! Conajmniej co druga ma na sobie pęknięcie takie podłużne, przy rzuceniu nimi o chodnik zdarzało się że pękała na drobne kawałki. Mają też takie małe dziurki, prawdopodobnie miejsce wtrsku/ pozostałość po formie, ale to akurat nie jakis poważny defekt. W środku brak pęcherzyków. Miałem zamiar porównywać je jak latają w stosunku do MB żółtych, ale raczej odpuszcze ze względu na ich rozpadanie się. Słaba polerka.

 

0.43 - kulki bardziej sprężyste od poprzednich, wysoko odbijały się po rzuceniu w chodnik i nie pękały. Na ich powierzchni teżnei widać było jakiś pęknięć. Jedynym defektem były tak jak u poprzednich takie małe dziurki po formie, ale to nieraz juz widziałem w kulkach i nie przeszkadzało. Brak pęcherzyków w środku. Tak samo słaba polerka. Testy balistyczne dopiero w tygodniu jak znajde czas.

 

 

 

Ogólna ocena: Jeśli tylko sprzedawca nie pomylił woreczków, to 0.4 kategorycznie nie kupować, materiał nie nadaje się do strzelania. 0.43 można zaryzykować i wypróbować. Zwykle to 0.43 były gorsze niz 0.4.

 

Tutaj wrzucam zdjęcia:

 

0.4

http://zapodaj.net/fae3e0c8450a6.jpg.html

http://zapodaj.net/a46276b67e3c4.jpg.html

 

0.43

http://zapodaj.net/712ebf22dff72.jpg.html

Link to post
Share on other sites

Natchnąłeś mnie swoim postem co do 0,4 bo sam je mam. Faktycznie raz dojrzałem jedną pękniętą kulkę i teraz je przejrzałem. Około 100 kulek poszło do śmietnika. Co do pękania jak się nimi wali o chodnik. Cała kulka wytrzymywała ten test. Nadpęknięta kulka rozpadała się ;).

Link to post
Share on other sites

Uważajcie z tymi 0,43 kulkami by potem nie musieć czyścić acetonem lufy. Na tych które do mnie doszły jest jakaś farba - czuć je farbą i zmazuje się z nich farba. Przetrzyjcie o czarną koszulkę, zostaje biały ślad... Do lufy nie próbuję ich nawet wkładać.

Link to post
Share on other sites

Uważajcie z tymi 0,43 kulkami by potem nie musieć czyścić acetonem lufy. Na tych które do mnie doszły jest jakaś farba - czuć je farbą i zmazuje się z nich farba. Przetrzyjcie o czarną koszulkę, zostaje biały ślad... Do lufy nie próbuję ich nawet wkładać.

 

Ja zapachu nie czuje, ale faktycznie zostawiaja troche ślad na ciemnej koszulce. Trzeba bedzie każda przejrzeć i czyścić ściereczką :D Jednak jeśli maja dobrze latać i być widoczne, to jestem w stanie poświęcić im trochę czasu.

 

Czy ktoś kupił może 0.43 ale te P&J i moglby się podzielić jakimiś doświadczeniami z nimi ? Czy takie same problemy jak te bbKingi

Link to post
Share on other sites

Problem z farbą wystąpił też w G&G 0,25g.

Oszczędność oszczędnościami... Ale interesuje mnie pewna rzecz. Strzelałem wiele razy z G&G i świetnie latały nic się nie działo. Aż pewnego dnia przyszła paczka z Azteko z tymi kulkami(strzelałem wcześniej) czy wam też kulki po trafieniu w przeciwnika farbują trochę mocniej na biało strój? Wcześniej nie spotkałem się z Tym lub poprostu nie zauważyłem. Ktoś może to jakoś wytłumaczyć?

Ps. Tak, wiem, że 0,25g to raczej nie są snajperskie kulki, ale piszę o tym gdyż może to jakiś nowy trend.

Link to post
Share on other sites

A nie wystarczy stary myk usuwania powłoki grafitowej z DS?

W grubą skarpetę lub dwie wrzucamy kulki i do pralki, razem z kilkoma parami sztywnych skarpetek i obfajdanych gaci, na wolny/najdłuższy cykl bez wirowania lub najwolniej jak się da. Niektórzy do skarpetki wrzucali obok kulek małe otoczaki z rzeki lub mielniki przemysłowe w wyższej klasie wykończenia.

Link to post
Share on other sites

Devile 0,40 grafitowe sprzed roku jakie mam były czyste. Żadnego nalotu na nich nie ma. Nie wiem jak z najnowszymi.

Dobrze, że mi Shamoth przopomniałeś ten sposób. Ręczne wycieranie to masakra.

 

______________________

Wysłane z Xperii Z za pomocą Tapatalk 4

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...