Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

Podobno wysłali kulki do niezależnej ekspertyzy, o ile może taka być skoro za nią płacą ;)

Zobaczymy co CG na to... w sumie dobrze się stało, na swoim podwórku jeszcze można powalczyć lub dogadać się. Gorzej jak ktoś ściąga te kulki z Alpha Centauri i trafi mu się lipna seria...

Edited by shamoth
Link to post
Share on other sites
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Chyba nie o takie Alpha Centauri Shamothowi chodziło... równie dobrze mogła być mgławica Magellana :P

Ja kulki odesłałem. 1 seria w teście wypadła świetnie, a póxniej się cos posypało. Dla sklepu, który zapewne specjalnie na nie polował, to strata zarówno finansowa jak i obciach po renomie. Zapewne będa chcięli wyjść z tej sytuacji najlepiej jak się da.

 

To Gloomer ma takie wtyki? Może by mi załatwił choinke zapachową o smaku kokosowym, albo używaną oponę od Stara?

Link to post
Share on other sites

Ja używałem do tej pory devili ale się skusiłem i kupiłem dwie paczki platyny i gumke systemy energy przy okazji i przy zmianie gumki zauważyłem że te platyny nie chcą do lufy wchodzić (systema 6,03 590) a devile bez problemu. Platyne trzeba lekko popchnąć żeby weszła i sama nie przeleci a worek świeżo otwarty. Przestrzelić, przestrzeli ale sama cie nie przekula. Szkoda lufy na to. :(

Link to post
Share on other sites

 

 

Otwierać. Będą złe to oddadza kasę. Co do ciemnych kulek i ich widoczności -lunety delta optical z serii classic łapią wszystkie czarne kulki. To taka jedna z tańszych opcji dla lubiących betonowe bile. Na chińskiej lupie z bajerami typu światełka, duży zoom to nic nie widać.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Ja mam Delta optical ale serię entry, jednak nie sprawdzałem na niej jak widać ciemne kulki bo się już dawno z nich wyleczylem.. A te rocketsy co się tną to nie czasem 0.4? Bo z nimi owszem był problem i tutaj było to też opisane tylko jak ktoś nie czyta wcześniejszych postow.. Nawet gunfire dzwonił do klientów i informował klientów że się mogą ciąć. A na cytadeli je i tak sprzedają.

 

Ja mam Delta optical ale serię entry, jednak nie sprawdzałem na niej jak widać ciemne kulki bo się już dawno z nich wyleczylem.. A te rocketsy co się tną to nie czasem 0.4? Bo z nimi owszem był problem i tutaj było to też opisane tylko jak ktoś nie czyta wcześniejszych postow.. Nawet gunfire dzwonił do klientów i informował klientów że się mogą ciąć. A na cytadeli je i tak sprzedają.

Link to post
Share on other sites

Nie, te rocketsy to są 0,43. Wiem że 0,4 się cieły dla tego wziąłem cięższe. Potestuje jeszcze w weekend i dam znać bo zacinać to się przy strzale nie zacinają tylko martwi mnie to że się swobodnie przez lufę nie przekulają.

 

P.S. Kupowane na GF w "Black Friday"

Edited by stanis69
Link to post
Share on other sites

Może masz lufę brudną?

Mam też jedną nieotwartą paczkę kupioną w black friday zaraz zobaczę jak kulki wyglądają.

 

@Edit

Paczka rocketsów 0.43 kupiona w black friday - kulka swobodnie przelatuje w promyku.

Mimo że jest to już nowa seria ponieważ naklejka z 0.43g 1000pcs nie jest srebrna tylko ma pastelowe kolory.

Edited by Black93
Link to post
Share on other sites

Szybko sprawdziłem moje 3-tygodniowe rocketsy (0.43) i uff - przechodzą (jeszcze?) przez 6.01 i 6.0. Weź no nie strasz:)

W każdym razie odstawiłem kalashe, rocketsy, dd i pozostanę przy szarych guarderach i miodowych madbulach. A biovale i gg do zwykłych/słabszych replik...

Edited by roos
Link to post
Share on other sites

Napewno nie puchną od wody bo ja 2000 swoich prałem w pralce i nic sie im nie stało :P

 

Nie muszą od wody, niektóre substancje reagują po prostu z tlenem, nie bez powodu mówi się że ostrze rośnie(przynajmniej w przypadku węglówek).

Odkąd pamiętam, przy zamykaniu strunówki "sztacham" się z torebki aż nie będzie co zasysać, może jeszcze dzięki temu trzymają średnicę ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...