Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pomierzyłem swoje rocketsy: 0,43 srebna naklejka i 0,40 biała naklejka.

Mierzyłem mikrometrem po 20 kulek każdą w trzech miejscach. Wymiary w przedziale: 5,95-5,98.

Kulki były trzymane w orginalnych opakowaniach wcześniej otworzonych w szafie jakieś 2- 3 miesięcy.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem worek rocketsów 0.4 z gunfire (zwykłe nie platinum) srebrna naklejka.

Rozrzut mają nieco mniejszy od szarych guarderów, jednak trochę większy od DD za czasów ich świetności, podatność na hopka, zdecydowanie mniejsza niż DD, trochę większa niż szare guardery, fakura kulek- pastelowe, w środku jednolite. Jak dla mnie są godne uwagi. Zobaczymy jak będą strzelały za miesiąc ;).

Link to post
Share on other sites

Ja przed chwilką testowałem właśnie rakiety 0,43 (no powiedzmy bo ważątam 0,42 :D) i latają bardzo fajnie i jestem z nich mega zadowolony. Teraz wrzuciłem parę kulek do szklanki z wodą i za kilka godzina zobaczymy czy przelecą przez promyka :D.

Link to post
Share on other sites

Ja przed chwilką testowałem właśnie rakiety 0,43 (no powiedzmy bo ważątam 0,42 :icon_biggrin:) i latają bardzo fajnie i jestem z nich mega zadowolony. Teraz wrzuciłem parę kulek do szklanki z wodą i za kilka godzina zobaczymy czy przelecą przez promyka :icon_biggrin:.

 

mówisz o tych nowych na gunfire?

Link to post
Share on other sites

Zmartwie Cie - to niczego nie dowodzi :P jak wiemy PJ rosną jak drożdże. Początkowo mialy srednice ok, pozniej sie zaczely ciac w lufie. To tez je wrzucilem do wody i to na pare dni - srednica sie wcale nie zwiększyla. A po 3 miesiącach trzymane w paczce kulki i tak sie zwiekszyly jeszcze bardziej. Chyba ze to nei od wody rosna a np od jakiejs reakcji zachodzącej w powietrzu

Link to post
Share on other sites

Śledzę sobie wątek od jakiegoś czasu bo też cierpię na brak ciężkich kulek widocznych w lunecie. Miałem sobie paczuszkę 0,43 PJ kupione zaraz po teście Mendiego. Próbowałem z nich strzelać jakiś czas po zakupie ale niestety średnica już sięgnęła 6,20 więc nic z tego nie wyszło.

Naszła mnie nuda więc wpadłem na pomysł aby spróbować je "odparować" w piekarniku (temp 70 stopni), a oto wynik:

5 kulek przed pieczeniem, średnica od 6,17 do 6,21, czas pieczenia 10min.

po wyjęciu i ostygnięciu do zimna średnica kulek była od 5,98 do 6,06.

Nie mam pojęcia czy można z nich strzelać jeśli wygrzały by się wszystkie np 20min do jeszcze mniejszych rozmiarów, zewnętrznie nie zauważyłem żadnych zmian świadczących o uszkodzeniach.

To bardziej taki wieczorny test z przypływu nudy, może komuś się przyda.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...