Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperskie Kulki


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dziś potestowaliśmy w ekipie te rocketsy 0,43g, na 3 gazowych swd. Lufy pdi, promyk i mb ze starej serii. Na wszystkich śmigały ładnie i powtarzalnie. Zamówiłem właśnie 3 kolejne worki/

 

Mówisz Mendi o tych w tym czerwonym opakowaniu? Prawdopodobnie nie puchną bo ciągle trzymam parę sztuk poza opakowaniem i średnicę trzymają.

Link to post
Share on other sites

Kupowane jeszcze przed testem Mendiego.

 

Zdjęcia opakowania:

 

http://imageshack.co...7198/i0LmWj.jpg

 

http://imageshack.co...4440/MtcLto.jpg

 

Bardzo się cieszę koledzy, że z Waszymi się nic nie dzieje, moje spuchły, dlatego chcę ostrzec resztę, że Platiniumy z pierwszej serii, w opakowaniu ze srebrną naklejką również mogą puchnąć.

 

Edit. Te nie wchodzą już nawet do chińskiej, stockowej lufy.

Edited by MiKorn
Link to post
Share on other sites

Nowe rockets platinum ze srebrną i białą kropką, mają tak prosto z worka - wchodzą elegancko jedynie do rynny. Test wisi w kolejce już 2 tydzień, ale ma się pojawić lada moment.

Za to zwykłe rocketsy 0,43g dają radę - może opakowania pomylili?

Link to post
Share on other sites

chłopcy jak tam wasze Rakiety czerwone 0.43 i 0.4? :icon_biggrin: bo bym sobie zamówił ale mam pecha i boję się że urosną :icon_biggrin:

 

 

Edit: Ryzyk fizyk.. najwyżej zostanę piromanem i będe granatami rzucal :D

Edited by sebolek
Link to post
Share on other sites

Ja chyba bezpowrotnie straciłem zaufanie do rakiet.

Zakupiłem paczkę platynek 0.43 g w pierwszej połowie stycznia, a dzisiaj mam już ładne ziarenka grochu. Po otworzeniu paczki latały względnie, lecz z biegiem czasu było coraz gorzej. Teraz, jedynie nadają się na śmietnik. Chociaż zatrzymam je sobie może urosną do rozmiarów piłeczki do ping ponga :icon_smile:

 

Tak wyglądają w połączeniu z promykiem

http://zapodaj.net/2...57e6d3.jpg.html

 

Aktualnie strzelam Guarderami betonowymi 0.4g i latają względnie dobrze. Robiłem taki test na szybko po zakończonej strzelance i na około 75-80m uzyskałem 8/10 w stojącego człowieka.

Edited by Adam47
Link to post
Share on other sites

No to ładnie, już zgłupiałem, które są ok, a które najlepiej dać do granatu.

To może ja napiszę które są dobre, bo będzie dużo krócej:

- 0,4g - betonowe guardery (choć mi nie pasują) oraz czarne konie z testu (ukaże się na dniach)

- 0,43g - kalashe i rocketsy platinum z pierwszej, wrześniowej (wtedy się u nas ukazały w małej ilości) serii; wszystkie późniejsze są niestety o kant d*** potłuc i do granatów się jedynie nadają.

 

Pewnym światełkiem w tunelu są wypuszczone na początku marca rocketsy professional 0,4 oraz 0,43g - trzymają wymiary i wagę, mieszczą się nawet w pdi i do tej pory (2 tygodnie) nie spuchły, nawet rzucone na trawnik.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...