Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ktoś niedawno mówił że wersja C też się gdzieś pojawiła... ^^ :P

Wszystko sie bardzo szybko zmienia. Nie wszyscy nadążają.

 

Postaraj się o długie G36... jak nie to bierz wersje k ;) Będziesz pół koszerny. Jak ja z moją mp5ką... :P

Link to post
Share on other sites
  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

mam prośbę, w wątku bodajże na 3 stronie Romano podał linka do fotki z waffeninfo, na fotce jest "tabliczka" która jest umieszczona na lewej stronie body, jako że mam JG i w tym miejscu jest pusto, chcę dorobić brakujące szczegóły, w zasadzie mam już wszystko w krzywych oprócz tej małej wrony w napisem BWB, na tym zdjęciu jest bardzo nieczytelna, posiada ktoś z Was lepsze zdjęcie lub chociaż samą wronę?

Calość będzie grawerowana więc muszę to przerobić na krzywe, a z tego zdjęcia wrony sie nie nad przerobic

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Na razie z chłopakami z formacji ustaliliśmy że w wakacje to zrobimy ;) Tzn panowie z G&H jak najbardziej są chętni do współpracy tylko że warto by było kilka sztuk od razu zrobić to by się coś z ceną potargowało. Wstępnie chcą za tą zabawkę 300 zł.

 

 

No i najlepiej wysłać im oryginalną szynę do jak najbardziej dokładnego odwzorowania oryginału ;)

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Na tą chwile wiem,że na pewno posiadają szyny od oryginału Wolf oraz Mosiek.Zresztą nie warto rozwijać tematu wrócimy do niego w Lato jak będzie coś wiadomo,Śledzik z pewnością poinformuję o stanie sytuacji ;)

 

Wawix

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

oznaczenia na selektorze ognia w formie liter o ile dobrze wyczytałem są w wersji BW, w wersjach eksportowych są takie jak w moim JG, mam rację?

Czy w związku z tym może być ta rączka która jest teraz czy w wersjach eksportowych też jest ze zintegrowanymi przyrządami?

W zasadzie chcę jeszcze tylko wymienić rączkę przeładowania na metalową, piny na prawidlowe i porobić te wytarcia, rączkę transportową chciałem zostawić jak jest ponieważ wymyślliłem sobie że nie będę robił mojej giety w wersji BW

Link to post
Share on other sites
oznaczenia na selektorze ognia w formie liter o ile dobrze wyczytałem są w wersji BW, w wersjach eksportowych są takie jak w moim JG, mam rację?

 

Masz rację

 

Czy w związku z tym może być ta rączka która jest teraz czy w wersjach eksportowych też jest ze zintegrowanymi przyrządami?

 

Nie ma takiej kombinacji.

http://www.heckler-koch.de/Assault_rifles

 

W zasadzie chcę jeszcze tylko wymienić rączkę przeładowania na metalową, piny na prawidlowe i porobić te wytarcia, rączkę transportową chciałem zostawić jak jest ponieważ wymyślliłem sobie że nie będę robił mojej giety w wersji BW

 

W ogóle idziesz w rekonstrukcję?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...