Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaraz, zaraz - lufy CA są za długie, a nie dobre. Jeżeli JG jest krótsza, to znaczy, że powinna mieć dobrą długość.

 

Zwróć uwagę, że tłumik płomienia w ostrym G36 ledwie wystaje z gripa:

 

http://www.ghostrecon.net/upload/g36k.jpg

 

natomiast w przypadku CA tłumik płomienia zaczyna się nieco dalej od gripa:

 

http://www.airsoftuk.info/uploads/2/2/5/2/...156654_orig.jpg

 

Już o tym pisałem w tym wątku zresztą...

 

Ronin

 

p.s.

 

Dobrej długości lufy robi STAR/Ares.

Link to post
Share on other sites

Ja jak miałem jeszcze Stara to porównywałem z replikami kumpli i nie widziałem właśnie różnicy w długości lufy,albo po prostu słabo patrzałem.Mam na myśli tutaj wersję długą bo chyba o nią się rozchodzi.

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

pytam o "pełne" G36, chcę sobie zrobić eksportowy G36. W zasadzie już jest chyba idealnie oprócz rączki transportowej, oksydy na lufie oraz zmianie sposobu montowania tłumika płomieni (tutaj jest problem bo nie mam dobrych zdjęć oryginalnych). Zresztą wrzucę jutro zdjęcia to sami ocenicie.

Link to post
Share on other sites

Z pewnością nie tylko ja zauważyłem różnicę w tłumikach płomienia M4 używanych przez KSK,ja zauważyłem taką,że tłumiki płomienia od M4 dostępne na naszym rynku nie odpowiadają długością do oryginału są po prostu za krótkie jest to spowodowane z pewnością dodatkowym mocowaniem na tłumik dzwięku.Przeglądając repliki tłumików KAC również zauważyłem taki błąd w dołączanych do zestawu tłumikach płomienia.

 

 

tumik.th.jpg

 

Ciężko jest wyszukać odpowiadający tłumik do tego na zdjęciu,może ktoś już rozkminiał ten temat?

 

Wawix

Link to post
Share on other sites

Bo to nie jest normalny tłumik od M-ki. To tłumik systemu KAC przystosowany do G36. Gwint jest dłuższy ze względu na konieczność posiadania sprężynującego zęba zatrzaskującego się na frezach w końcówce lufy:

 

muendungsfeuerdaempfer-g36.jpg

(widoczne po lewej)

 

To nie jest błąd - po prostu w zestawach masz tłumiki do eM-ek.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Na razie z chłopakami z formacji ustaliliśmy że w wakacje to zrobimy ;) Tzn panowie z G&H jak najbardziej są chętni do współpracy tylko że warto by było kilka sztuk od razu zrobić to by się coś z ceną potargowało. Wstępnie chcą za tą zabawkę 300 zł.

 

Chętnie podłącze się do zamówienia. Czekam na info.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesori...i_src-1107.html

 

Może kogoś zainteresuje taka wariacja na temat.

 

Szyna ta jest znana może te łuki wewnątrz szyny były by do zrobienia jak w oryginale ale za to wysokości szyny już nie nadrobisz a różnica jest spora.

 

 

Troszkę już pracuję nad moją Gietką KSK i już zaczyna nabierać wyglądu,na pierwszy rzut oka rzuca się brak szyny o której właśnie mowa,ale spokojnie przyjdzie i czas na nią ;) opinie mile widziane.

 

kskg361.th.jpg

 

kskg362.th.jpg

 

 

Wawix

Edited by Wawix
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...