Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] SR-25 [A&K / P&J]


Recommended Posts

Bateria 11,1V możesz używać śmiało bez problemu na semi na auto ryzykujesz uszkodzeniem tłoka albo zębatek.

Wymiana Gb i założenie mbloka nie zmniejsza rof tylko zmniejsza ryzyko pęknięcia Gb.

Wymiana sprężyny na mocniejszą zmniejszy rof ale nie dużo a zamontowanie sp170 to na auto nie polecam

 

Więc wymień na mocniejszą sprężyne i używaj semi, auto jak na mniej używaj na baterii 11,1V

Link to post
Share on other sites
  • Replies 722
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

Witam ponownie moi mili przyjaciele. Wystąpił mi dziwny problem z torem lotu kulki, gdyż hopek albo nic nie kręci mi albo bardzo mocno podkreca i kulka leci prosto w niebo, problem z gumką czy bardziej z komorą? Komora kings army, lufa Madbull Black python 2 jak dobrze pamiętam, co do gumki to już nie pamiętam co tam siedzi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Panowie przymierzam się do tuningu mojej sr. Widzę, że macie tu kilka lat doświadczeń więc chciałbym spytać co polecacie? Jakie rozwiązanie jest najbardziej optymalne. Interesuje mnie oczywiście uzyskanie jak największego zasięgu i celności.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Przegladnij do tylu temat bo sa powymieniane roznego rodzaju rozwiazania tylko wez pod uwage ze z dostepnoscia niektorych czesci jest slabo (np. Zebatki).

 

Ja mam taki zestawik:

- lufa precyzyjna promyk 650mm

- systema czarna gumka hop up

- czerwona komora hop up elementa

- aluminiowy tłok dedykowany od Armatech

- zębatki dedykowane SHS

- kable niskooporowe

- mosfet

- sprężyna 150 Deepfire

- Całośc wypodkładkowana

Tylko wez pod uwage ze z dostepnoscia niektorych czesci moze byc ciezko. I jak chcesz zrob flat hopka (ja sie do niego przymierzam)

Edited by kupson16
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Panowie czy wymiana zebatek na te dedykowane shs polepszy kulture pracy gearboxa bo obecnie mam zembatki stock a&k niby wypodkladkowane ale strasznie glosno to pracuje.

Mam tez problem bo czasem zatnie mi sie jezyk spustowy na singlu - wtedy muszę puscic serie i singiel sie odblokowuje -pomysły?

W srodku mam v2long, spr140 na prowadnicy lozyskowanej, tlok z zebami stalowymi, glowica uszczelniona i dysza z aug, lipo 11.1v i mosfet gate 3.2 co daje ok 500fps - nie wiem czy to dobry wynik przy tych zmianach?

Obecnie strzelam na 0.28 i dupy nie urywa.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Kultura pracy po wymianie na SHS powinna się zwiększyć. W mojej replice zębatki 100:300 od SHS bardzo gładko pracują.

Przycinka singla się zdarza. Jest to uzależnione pozycją zębatki tłokowej po oddaniu strzału. Czasem się zdarza, że zębatka jest za nisko i trze o przerywacz przestawiając go.

 

Ale kulki to ty zmień. Powinieneś mieć 0.36g lub 0.4g przy standardowej hopce.

Edited by Mamut
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Cześć,

 

od bardzo niedawna jestem posiadaczem SR25 od PJ. Na razie zmieniona gumka i lufa, reszta stock. Chciałbym zmienić komorę HU, ale nie wiem na co warto się zdecydować. Z jednej strony komora Pro Win - zachwalana, szczelna, precyzyjna - ale nie da się zamontować Mblocka. Z drugiej strony komory SHS/AirsoftPro, zalety niemal te same, ale ludzie piszą, że HU się rozregulowywuje, ale pasuje do nich Mblock. No i między nimi komora AirsoftPro ze zintegrowanym Mblockiem i regulacją HU za pomocą pierścienia. Niestety jedyne opinie jakie widziałem tu na forum, to takie, że nie do każdej repliki pasuje, i że dystane. Ale nic nt. jakości...

 

Czy ktoś będzie w stanie doradzić co lepsze? Każda opinia jest na wagę złota.

Link to post
Share on other sites

ProWin był genialny dopóki nie wyskoczyła mu konkurencja. Lepsze to niż stock ale bez szału, owijka z teflonu i tak jest (przynajmniej w mojej giecie). Plusik, że nastaw nie gubi.

Też słyszałem, że AirsoftPro / SHS gubią nastawy. Jak dla mnie, rzecz niedopuszczalna w snajpie.

Może poszukaj komory Ultimate? Łatwo ją rozpoznać, bo ma o-ringi na dole i z tyłu. Podbiła mi fps'y o 50 i trzymała to. No i można wstawić Mblock.

 

Jakiś czas temu był news na WMASG o nowej komorze z pierścieniową regulacją. To też może być opcja.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem sobie tę komorę AirsoftPro ze zintegrowanym Mblockiem. Z racji na niewielkie obycie w świecie tuningu replik ciężko mi będzie obiektywnie przedstawić jakąś opinię. No ale na pewno będzie lepsza od stocka :icon_biggrin:

Edited by zenon21
Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że piszę post pod postem, ale nie mam innej możliwości.

 

Dotarła do mnie komora AirsoftPro ze zintegrowanym Mblockiem. Niestety, komora ta nie jest w 100% plug&play. Konieczne jest poluzowanie pierścienia delta i lekkie wysunięcie lufy zewnętrznej do przodu. Na szczęście da się to zrobić bez posiadania klucza delta. Wystarczyło zaprzeć szeroki klucz o 2 piny które stabilizują pozycję chwytu przedniego z szynami RIS i udało się go odkręcić. Wadą tego rozwiązania jest utrudnienie w rozbieraniu repliki. Po mocnym dokręceniu pierścienia delta nie da się wybić pinu z lower receivera i rozpołowić repliki. Trzeba za każdym razem luzować i ponownie dokręcać deltę. Co do samej komory, to regulacja działa bardzo fajnie i bez problemu można regulować hop-up paznokciem. Ze względu na swoją konstrukcję nie wydaje się aby docisk mógł się samodzielnie rozregulowywać. Ale to będę w stanie stwierdzić dopiero po przestrzelaniu eserki.

 

Przy całej operacji rozbierania replikipoległ u mnie jeden z chińskich pinów :( Konieczne było jednostronne rozwiercenie otworu do blokady rury gazowej (pin złamał się w środku i nie dało się go wybić) :( Czy ktoś wie gdzie można dostać szersze piny? Albo gdzie można dostać cały blok gazowy od A&K?

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Siemanko,

 

jestem nowy i stosunkowo zielony w temacie asg. Póki co zbieram informacje i przymierzam się do swojej pierwszej repliki.

 

Znalazłem taką replikę: http://www.taiwangun.com/elektryczne/pj25-carbine-a-k

 

w całkiem chyba niezłej promocji - co możecie mi o niej powiedzieć jeśli chodzi o awaryjność, wytrzymałość, dostęp do części i możliwości potencjalnych napraw oraz czy śmiało można ją dostosować po użytkowanie w stylu AR oraz DMR? I czy A&K to dobra firma?

 

Będę wdzięczny za każdą informację jak również to co by z niej trzeba było wywalić a co można zostawić żeby móc grać na średnie i dalekie dystanse.

 

 

Niestety większość informacji dotyczą innych wersji ze sztywną kolbą albo są po prostu outdated a mi chodzi o ten konkretny gnat z linku.

Link to post
Share on other sites

Siemanko,

 

jestem nowy i stosunkowo zielony w temacie asg. Póki co zbieram informacje i przymierzam się do swojej pierwszej repliki.

 

Znalazłem taką replikę: http://www.taiwangun...j25-carbine-a-k

 

w całkiem chyba niezłej promocji - co możecie mi o niej powiedzieć jeśli chodzi o awaryjność, wytrzymałość, dostęp do części i możliwości potencjalnych napraw oraz czy śmiało można ją dostosować po użytkowanie w stylu AR oraz DMR? I czy A&K to dobra firma?

 

Będę wdzięczny za każdą informację jak również to co by z niej trzeba było wywalić a co można zostawić żeby móc grać na średnie i dalekie dystanse.

 

 

Niestety większość informacji dotyczą innych wersji ze sztywną kolbą albo są po prostu outdated a mi chodzi o ten konkretny gnat z linku.

 

Ja kupilem ta replike kilka lat temu za podobna cene i jestem z niej bardzo zadowolony, oczywiscie wymienilem w niej wiekszosc bebechow tak ze maks siegala do 600 fps teraz mam skonfigurowana na 550 i od 3 lat nic sie z nia nie dzieje. Replika jest bardzo podatna na tuning, wytrzymala, co do firmy to w tym przedziale cenowym ciezko o cos lepszego. Z minusow to kolba do ktorej znalazlem tylko jedna baterie lipo 11.1 i malo dostepne magazynki oraz ich jakosc. Ogolnie bardzo polecam, nawet w stocku daje rade i nie jest awaryjna. Jezeli chcesz z niej zrobic snajpe to musisz liczyc sie z duzym wydatkiem

Edited by junior0405
Link to post
Share on other sites

Ja kupilem ta replike kilka lat temu za podobna cene i jestem z niej bardzo zadowolony, oczywiscie wymienilem w niej wiekszosc bebechow tak ze maks siegala do 600 fps teraz mam skonfigurowana na 550 i od 3 lat nic sie z nia nie dzieje. Replika jest bardzo podatna na tuning, wytrzymala, co do firmy to w tym przedziale cenowym ciezko o cos lepszego. Z minusow to kolba do ktorej znalazlem tylko jedna baterie lipo 11.1 i malo dostepne magazynki oraz ich jakosc. Ogolnie bardzo polecam, nawet w stocku daje rade i nie jest awaryjna. Jezeli chcesz z niej zrobic snajpe to musisz liczyc sie z duzym wydatkiem

 

dzięki wielkie. A z czym się wiąże owy wydatek? Trochę kasy przyoszczędziłem - powiedzmy że mam 1000 do wydania na replikę i tuning... A magazynki znalazłem w tym samym sklepie, całkiem tanio midcapy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...