Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ostatnio w swojej giecie zamontowałem sprężynę M120 Systema. Po jakiś 500 kulkach rozwalił się tłok. Metalowy ząb wyrwało, a dwa kolejne plastikowe troche splaszczylo :P

 

hmm.. a u mnie, stockowy tłok, M120 systemy, głowica prometheusa, stockowe zębatki, łożyska systemy

i nadal śmiga, już ze 3000 kulek...

chyba miałeś pecha...

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś używa magów low-cap BOYI/P&J? Nie wiem czemu u mnie (mam 2 sztuki) po napełnieniu magazynków i stuknięciu jednym o drugi (np. przy złączaniu ich razem), mam gejzer kulek. Czy powodem takiego stanu rzeczy jest lipne wykonanie? Ktoś ma podobnie z tymi magami? Powoli zaczynam żałować że nie kupiłem mida King Arms, albo lowa CA.

 

A co do tych magów,ja mam 5 magow PJ/Boyi i w jednym magu tez mialem taki problem ze wywalało kulce,rozbież maga i wymień tą sprenżynke podtrzymjuąca kulki na jakąs inna np od dlugopisu i bedzie git :D Ja tak zrobiłem i działa jak bedzie za dluga to ja troche przytnij jakimiś kombinerkami ;)

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o hi-cap'y to w tym miejscu :

dsc00293xs5.th.jpg

mają około 7 centymetrów :)

a przy stopce na dole 7 ...

 

Nie wiem, chyba coś mi wzrok szwankuje bo wydaje mi się że na dole są szersze :)

 

PS: Oba hi-capy są stock'owe z z Gietek "c" i "k" :)

Dzyndzle do spinania po bokach to różnica około 3-5 mm o0

Edited by jakub522
Link to post
Share on other sites

Ile ta replika moze działać uwzględniając odpowiednie smoarowanie olejem silikonowym itp., i rozładowywanie akumulatora po każdej strzelance?

Głupszych pytań nie było? To jest zabawka. Jedna z najlepszych wyprodukowanych w chinach. To nie pierwiastek, żeby określić mu czas połowicznego rozpadu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...