Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Panowie, a co z G608-4 od JG? Czy jest to coś w co warto zainwestować grosz? Czy może lepiej G608-2? Chodzi mi o konstrukcje. Teraz biegam z G608 (G36C) i jest naprawdę pod wrażeniem. Całkiem sroga rzecz. Teraz jest okazja na zakup własnej broni (G36C jest pożyczona) i zobaczyłem G36 (608-4). Ma ktoś w ogóle taką broń? Jak z wykonaniem, czy lufa się nie "giba" i tak dalej. Zakładam że "wewnętrznie" to to samo co Compact i Kurz.

 

Pozdrawiam

 

PS. Napisałem tutaj żeby nie zakładać nowego tematu, ale chyba powinien taki powstać.

Link to post
Share on other sites
Ja nie wiem, ale Azur pięknie zebrał to w całość, w temacie o giecie c, o ile dobrze pamiętam.

 

O wszystkich magach pisałem w poście w temacie o G608. Realcapy STARa to badziew, podają jak chcą, ponieważ strasznie się zacinają. Po więcej info zapraszam do mojego posta, już prawie sławnego ;P ;)

 

http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=...;p=767989

 

Panowie, a co z G608-4 od JG? Czy jest to coś w co warto zainwestować grosz? Czy może lepiej G608-2? Chodzi mi o konstrukcje. Teraz biegam z G608 (G36C) i jest naprawdę pod wrażeniem. Całkiem sroga rzecz. Teraz jest okazja na zakup własnej broni (G36C jest pożyczona) i zobaczyłem G36 (608-4). Ma ktoś w ogóle taką broń? Jak z wykonaniem, czy lufa się nie "giba" i tak dalej. Zakładam że "wewnętrznie" to to samo co Compact i Kurz.

 

Nic nie ma prawa się gibać, bo JG kopiuje Marui, a Marui ma pięknie to rozwiązane. W CA lufę trzyma dziwne plastikowe coś,co bardzo łatwo uszkodzić (widziałem pare razy ogłoszenie na komisie,że ktoś chce kupić). Bebechy w każdej gietce JG są takie same (różnią się lufy i cylindry) natomiast odtwarza inną wersję prawdziwej G.

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

Widzę że zdania uczonych jak zwykle są podzielone. Dzięki Panowie za reakcję. Zdecydowałem się jednak na wersję K. G608 za bardzo leci "na bark" (środek ciężkości jest bliżej tułowia). Boję się że G608-4 będzie za bardzo leciała w dół. Uznałem że G608-2 to kompromis. Wiem tracę te 115mm na lufie (względem G608-4), ale za jakiś czas może się skuszę i na G608-4. Na razie moje zdanie na temat G608-4 jest neutralne. Generalnie to jak ktoś zakupi ten "majcher" to wypadałoby aby założył temat o tej replice. Niby i to gieta i to gieta, ale diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No więc tak, paczka doszła dzisiaj, więc od razu zabrałem się do rozkręcania i wymiany komory. O dziwo pasuję i nie ma żadnych zgrzytów, kulki pięknie są podkręcane a skupienie bardzo zadawalające. Jutro postaram się dodać zdjęcia i opisać co i jak :).

Edited by wassabi
Link to post
Share on other sites

Sory że tak późno ale nie miałem czasu.

Obiecane zdjęcia:

 

1. Komora JG, przed wyjęciem i wymianą na nową CA.

dsc00642ba0.th.jpg

 

2. Porównanie obu komór (lewa komora JG, prawa CA).

dsc00643ph2.th.jpg

 

Tym razem komora lewa to CA, prawa to JG.

dsc00645lm9.th.jpg

 

3. Komora CA po zamontowaniu, widać na zdjęciu że jest trochę krzywo względem dyszy, jednak po kolejnym wyciągnięciu zespołu lufy i ponownym włożeniu, wszystko pasuję idealnie.

dsc00648ic8.th.jpg

 

Przepraszam za kiepską jakość zdjęć, robiłem je telefonem.

W najbliższą niedziele, napiszę jak się komora sprawdza w boju, i sprawdzę czy po wystrzeleniu kilkuset kulek, komora nadal jest w nienaruszonym stanie. Pozdros.

Link to post
Share on other sites

Świetnie, to będzie kolejny krok na zrobienie mojego potwora :-] Co sądzicie o tej lunecie ? http://www.taiwangun.com/shop,show,1311 i na górę eotech :)

 

Luneta... z klasycznym krzyżem niby 3X ale dość małe światło. Regulacja lunety wymaga pewnej pomysłowości i zacięcia do majsterkowania... reszta jest na forum bo już to opisywałem. Po ustawieniu luneta jest ok, choć ja mimo wszystko wolę tą z CA.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...