Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

A jak z wersją G608-3 ? Wiem że szpanersko wygląda bebechy te same ;] ale czy ta "luneta" może dobrze działać, spisywać się na tym dystansie (zasięgu tej repliki) ? Czy służy tylko jako ładnie wyglądający bajer ^^...

oczywiście głównie chodzi o to jak strzela to cudo ;] a wiem że dobrze bo mam "C"... ]

 

I co z celownikiem ... na górze chwytu widać jakieś szparki ... czy to celownik ^^ albo uzytkownik skazany jest na "lunetę" :?" ?

 

 

Jak by co ;] To dziękuje za odpowiedź ... mam zamiar zakupić tego potworka xD

Edited by jakub522
Link to post
Share on other sites

A jak z wersją G608-3 ? Wiem że szpanersko wygląda bebechy te same ;] ale czy ta "luneta" może dobrze działać, spisywać się na tym dystansie (zasięgu tej repliki) ? Czy służy tylko jako ładnie wyglądający bajer ^^...

oczywiście głównie chodzi o to jak strzela to cudo ;] a wiem że dobrze bo mam "C"... ]

 

I co z celownikiem ... na górze chwytu widać jakieś szparki ... czy to celownik ^^ albo uzytkownik skazany jest na "lunetę" :?" ?

Jak by co ;] To dziękuje za odpowiedź ... mam zamiar zakupić tego potworka xD

 

Czy akurat bebechy te same? Z tego co wyczytałem to tylko ta wersja JG806-2 jest wzmocniona reszta to zwykłe JG806 tyle że z dłuższym frontem i/lub lunetką.

Na temat samej lunetki i jej różnych wersji to już sporo napisano... Zobacz moje posty i kolegi Azur.

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites

Tak jak Tafi mówi, poczytaj nasze posty. Ale jedno Ci powiem - w przypadku tej lunety naprawdę sporo zależy od gustu. U mnie w ekipie wszyscy ją wybrzydzają. A dla mnie np. jest świetna. Tak więc jak masz możliwość to poszukaj kogoś kto ma taką.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Mam zamiar kupić g36, ale po przeczytaniu wzdłuż i wszerz forum i tematów poświęconych tejże replice staję przed dylematem, którą wybrać wersję C czy K. Kupować chcę u krakmanów w niedalekiej przyszłości. Po przeczytaniu tego tematu mam jedynie wątpliwości co do wersji K podobno chwyt przedni się chybocze. Usztywniliście go za pomocą taśmy, jednak nie wiem, w którym mniej więcej miejscu wewnątrz repliki czy na zewnątrz? I jak spasowaliście do swoich replik magazynki z m16 i jak to się mniej więcej robi? :???:

Edited by gattling
Link to post
Share on other sites

Tak przy okazji. Na krakmanie dostępne jest G36K ale w opisie jest tak zamieszane, że można dojść do wniosku, że zdjęcia są od wersji G36KV a sprzedają wersję K, która posiada uchwyt z optyką. Pytałem się i krakmanowskie G36K to G36KV, które widnieje na zdjęciach. Czyli krótko mówiąc http://www.taiwangun.com/shop,show,1191 to G36KV ze zdjęć.

Link to post
Share on other sites

Przecież jest dobrze. Wersja KV ma pełną kolbę :P.

Panowie ew. Panie mam problem. Lufa jest na gwint i jest zakończona gwintem, right? Odkręciłem imbus i za cholerę nie mogę odkręcić tłumika płomienia. A nie można powiedzieć, że jestem słabym mężczyzną. Szczerzę zaczynam powątpiewać w zmianę tłumika płomienia na dźwięku ;-)

Edited by Codename666
Link to post
Share on other sites

Albo po prostu masz cholernie mocno skręcony. Wez włóż odkręcona lufę wewnętrzna w imadełko, owiń lufę szmatka, żeby się nie obdrapała i spróbuj odkręcić tłumik. Jak Ci się to uda popsikaj na gwint smar sylikonowy, wtedy będzie łatwiej się odkręcało. :) Tez tak miałem i pomogło.

Sprzedam hicapa do G36, nówka funkiel. :)

Link to post
Share on other sites

Przecież jest dobrze. Wersja KV ma pełną kolbę :P.

Panowie ew. Panie mam problem. Lufa jest na gwint i jest zakończona gwintem, right? Odkręciłem imbus i za cholerę nie mogę odkręcić tłumika płomienia. A nie można powiedzieć, że jestem słabym mężczyzną. Szczerzę zaczynam powątpiewać w zmianę tłumika płomienia na dźwięku ;-)

Tak odkręciłem. Weźcie czytajcie uważniej posty :P

Link to post
Share on other sites

Ja odnośnie komory CA, dzisiaj sprawdziłem i jednak niestety zdarzały się puste strzały. Jednak nie mogę dojść czy to wina magazynków (low-cap'y PJ), czy jednak to wina komory. Nie sprawdzałem Hi-Capów JG. Jednak jak już udało się wystrzelić kulkę leciała ładnie i prościutko.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dostałem swoją gietkę, pierwsze wrażenie pozytywne, chociaż tęskno mi będzie za kałaszkiem. Testować nie zdążyłem, gdyż batka była pusta i się ładuje dopiero. W niedziele mam strzelankę, to opiszę wrażenia ;)

 

Swoją drogą, także mieliście coś takiego że przy pierwszym wysuwaniu gripa, jakiś mały plasticzek się ułamywał?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...