Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

a propo długości lufy i rodzai cylindrów, moim zdaniem (w końcu to chińczyki) to te wszystkie giety JG mają takie same bebechy i nie ma różnicy jaka długa lufa. Ale to tylko moje wrażenie, mogę się mylić...

 

 

No to sie mylisz. Takze nastepnym razem nie pisz domyslow, tylko sprawdzone informacje, bo wypowiedzi "moim zdaniem" sa tu akurat najmniej potrzebne.

Edited by Ari
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam, montował ktoś taki zestaw szyn ris: http://www.taiwangun.com/shop,show,67 ? A jak tak to czy mieści się tam bateria? Pozdro :)

 

I jeszcze jedna sprawa, mam lufe precyzyjną do m16 - 510mm, co myślicie o wstawieniu do giety takiego tłumika: http://www.silesia-factory.pl/eco-35x150-p-50.html ? czy nie będzie on za krótki i czy w ogóle będzie to ładnie wyglądać?

 

Mam tłumik takich wymiarów i na Giecie leży świetnie, co Prawda Na C. Ale na K tez się ładnie.

Mogę ci podesłać linka z foto via PW.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Witam, mam kilka pytań do najdłuższej wersji:

 

- jak to jest z tą lunetą ? Czy przydaje się do czegoś ? Nie ma alternatywnego sposobu celowania ? Chyba jest to upierdliwe przy średnich dystansach ?

 

- Jak wygląda celność w stocku w porównaniu do C i K ?

 

- Kolba jest tej samej długości co w C ?

 

- Dwójnóg da się odczepić i zastąpić risem ?

Edited by Garam
Link to post
Share on other sites

Jest temat o tej 2 :PP

 

- luneta jest w porządku, nad nią są prymitywne przyrządy celownicze ;] taki "małe"

-Najcelniejsza z powodu długiej lufy

-Tak, "C" "K" i "E" mają tą samą kolbę

-nie wiem ;/ mam K :PP

 

@UP szybszy byłeś :( ja "AFK'owałem" z 5 min na yt.pl :PP)

Edited by jakub522
Link to post
Share on other sites

Jaka plastikowa szyna której nie da się wymienić, gdzie ona się znajduje?? W giecie da się wszystko wymienić...

 

Jeżeli chodzi o takie 2 plastikowe okładki w które wkłada się komorę HU, tam się ją blokuje przekręcając, to da się to wymienić, u krk mana kosztuje bodajże z 20zł a wymontowanie tego to żaden problem.

 

Możesz podać linka do tych dwóch płytek?

Link to post
Share on other sites

Witam!

Tak się zastanawiam właśnie, że oprucz gumki HU zakupię też prec-lufę do G36K. Wypatrzyłem w necie to:

 

1. http://www.taiwangun.com/shop,show,616

2. http://www.bron.pl/content/view/full/73432

 

Dodatkowo chcę założyć zamiast tłumika płomienia to:

 

1. http://www.silesia-factory.pl/eco-35x200-p...70058cf71b21e25 (<- długi ten link ;-) )

 

...ale czasami zakładać i tł. płomienia, tzn. stosować na zmianę.

Wolałbym jednak lufę od Krakmana (złożą na miejscu, sam nie chcę grzebać w chińczykach), ale jak to straszny shit to trudno. Proszę o poradę lub sugestie innych luf (nigdzie nie mogę znaleźć SYSTEM-y dedykowanej :cry: )

 

Dzięki, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Zakładanie lufy elementa = wywalenie kasy w błoto :???:

 

T LUF jest wybitnie nieprecyzyjna, wiem bo znajomy to kupił od Krakmana i jak on klął o dzizus :wink:

 

Jeśli chcesz oszczędzać to poluj na używana systemę, a najlepiej weż po prostu nówkę u ....

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info...products_id=359

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1205

 

 

co do tłumika to po pierwsze nic nie da - montowałem na test tłumik do mojej gietki k i nie było różnicy przynajmniej z pozycji strzelca. Do tego lufa w jg jest z gównolitu, czli po parunastu odkręceniach gwintu nie ma... no a z tłumikiem nie wyjmiesz gripa i nie wsadzisz/wyjmiesz baterii...

 

Jesli koniecznie tłumik to od razu ten gwint naprawczy ze stali od nich- razem niestety koszt robi się ość wysoki jak za lans- lepiej zainwestować z np kolimator...

 

 

Co do tłumika płomienia to ja ostatnio zamontowałem sobie tłumik od emki jg i wygląda to ok, a wreszcie nie mam tego 8cm czegoś na konću lufy co tylko wciąga wszelkie liście i gałazki ;-)

 

Wiem wiem, zwolennicy realizmu mnie przeklną, ale w gietce jg i tak jest sporo róznic względem ostrego g36k

Edited by 99TOMCAT
Link to post
Share on other sites

Tomcat, wielkie dzięki. Btw. tak właśnie myślałem że ELEMENT to straszny shit (50 zł za preclufę?? :strach: ), więc potwierdziłeś moje obawy. A co do tej drugiej - rozumiem że się nie spotkałeś.

 

Trochę szkoda mi tego tłumika... Chyba będę musiał chłopakom z technikum 0.5 l postawić żeby mi z czegoś normalnego lufę zrobili (bo chyba jakby samą przedłużkę zrobić ze stali to gwint nie byłby problemem, co nie?), a wtedy tłumik na to i jazda...

 

A kolimator (na wys. montażu) to podstawa, mechaniczne IMHO są do kitu, tylko ładnie wyglądają...

 

PS. te tłumiki z SF chyba nie mają w środku przekroju 6 mm tylko trochę więcej, prawda? Mam na myśli to, czy trochę dłuższa lufa (vide 363) nie uniemożliwi nakręcenia w/w, tylko się w nim schowa. (<-- pytanie do posiadaczy, nie mądrali typu: "raczej tak, tak myślę...")

 

Pozdrawiam!

 

edit: jak ceny ładnie u Krakmana lecą! wczoraj 443,- dziś 423,- :) :)

Edited by HellCat
Link to post
Share on other sites

Hej, co to za problemy z montażem gumki i lufy w komorze HU??

Przecież maiły być takie same bebechy jak w "C" - czy może w C też są jakieś problemy, o których ja nie wiem (nie zanotowałem w swoim egzemplarzu)?

 

Bo jak to jakieś potworne utrudnienia to ominę szerokim łukiem "K" :???:

 

Odpowiedzcie proszę bo zaraz bym zamówił, jakby to nie było nic poważnego :-F

Link to post
Share on other sites

Ja miałem w "C" gumka systemy z precą systemy wchodziły bardzo ciężko z dużymi problemami, broń nie była z nowej serii lecz jakoś z końca 2007 początku 2008r.

 

Ale te problemy to dla mnie zaleta... namęczyć się namęczysz ale potem nie masz wątpliwości czy komora jest szczelna.

Link to post
Share on other sites

Ja w obu wersjach, aby wyjac lufe musialem uzyc imadla ktore ją trzymala i reka krecic komora (no i jeszcze bez polania olejem silikonowym sie tez nie obylo).

Wedlug mnie to zaleta bo jak juz wspomniano - komora szczelna

Link to post
Share on other sites

Witam. Wprawdzie zamierzam dopiero zakupić G36 wersję K, dlatego chcę poprosić o fotki na PW od kogoś kto posiada gietke z replika Aimpointa na montażu ukośnym. Bo chciałbym porównać taką konfiguracje z montażem niskim, w tym drugim martwię się o to żeby muszka i sczerbinka mi go nie zasłaniały.

Jakby ktoś miał jakieś propozycje co do innych kolimatorów jakie by mogły pasować i zgrać sie wizualnie z designem gietki to także proszę o kontakt.

 

Z góry serdeczne dzięki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...