Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Heh, krakmani już nie mają SYSTEMek (pisałem do nich, dostawa dopiero w maju :( ) Czyli co lepiej postrzelać się do maja na stockowej ? i później dokupić ? Czy wystarczy ten Guarder ?

 

A tłumik właśnie zamierzam zakupić w SF i jak lepiej poczekać na ta gumkę to i ten gwint naprawczy zakupie.

Link to post
Share on other sites

U mnie siedzi Guarder i nie narzekam. Może dlatego, że staram się nie wyjmować zespołu lufy bo ponoć Guarder drze się tylko przy ściąganiu ;) Swoją drogą za te samą cenę masz Systeme, gdy ja kupowałem G'ietkę to nie miałem takie wyboru. Krakman jak na złość dodał do oferty gumkę dopiero jakiś czas po moim zakupie ;)

Link to post
Share on other sites

Ludzie no co wy? Guarder się drze? trzeci raz w życiu zmieniałem gumkę HU, wziąłem właśnie Guardera (Potwierdzam brak Systemy u Krakmana) i złożyłem bez problemu. A że stockowa lufa to raczej zdejmować go nie będę, bo zanim kupię preckę SYSTEMY to się przetrze. Bierz Guardera i się nie bój, albo pisz Krakmanom żeby Ci założyli. W większości egzemplarzy stockowa kręci jak chce. :wink:

 

Edit: Bierz czarną, jest mocniejsza i twardsza, przez co łatwiej ją założyć.

Edited by HellCat
Link to post
Share on other sites

Heh, krakmani już nie mają SYSTEMek (pisałem do nich, dostawa dopiero w maju :( )

 

Czyli kupić gdzie indziej, co wyście się uparli na ten sklep, który od wieeeelu miesięcy jedzie już tylko na opinii? :roll:

 

Ludzie no co wy? Guarder się drze?

 

Tak, przezroczysty guarder drze się jak papier, opinia wyrobiona na trzech podartych egzemplarzach. :roll:

Link to post
Share on other sites
(...) skupienie mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, zasięg OK. (...)

Ludzie, trafiła mi się jakaś lepsza wersja czy też na 50 metrów w puszkę piwa trafiacie? wogóle to fajna jest z jednym - HU nie skręca za mocno kulek na boki - w mojej poprzedniej replice kulki latały jak przez "gwint" wiertła :wink:

Link to post
Share on other sites

Wracając do mojego: trzy serie po trzy kulki i osiem trafień. Mierzone miarką 50 m, początek przy puszce na pniu, rączka u mnie pod nogami. Gietka full stock, mam w szufladzie gumę guardera - ale nie wiem czy opłaca się wymieniać póki ta się nie zużyje :-F

 

Jeszcze jedno - Pin-king-pin, chodzi Ci o TE magi? Łeee, chciałem je sobie kupić :strach: :cry:

Link to post
Share on other sites

Spróbuj innych kulek. Ja przy P&J premium tez miałem straszne problemy z podawaniem.

 

Wywaliłem paczkę 3k sztuk, 0.23, ze stockowego hi-cap'a. Zero problemów, to raczej nie kwestia kulek. Ale pamiętać należy że to chińczyk, inni mogą mieć problemy... :poddanie:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...