Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Azur, nie obraź się. Nie wiem dlaczego, ale te chwyty z optyką doprowadzają mnie do pasji... Gorzej chyba nie da się popsuć linii tej broni, niż montując chwyt. Traci cały swój urok. (IMO)

 

edit: cholerne skrypty!

Edited by HellCat
Link to post
Share on other sites

No to teraz powiedzcie, że to źle wygląda.

 

To źle wygląda.

OK, bardzo fajne okładziny do RISów, niezły tłumik. ACOGom mówimy NIE.

 

Nie wiem dlaczego, ale te chwyty z optyką doprowadzają mnie do pasji... Gorzej chyba nie da się popsuć linii tej broni, niż montując chwyt. Traci cały swój urok.

 

Tyle, że ta broń ma fabrycznie taki chwyt, a jej linię psuje założenie szyny od C, nigga please. I to już nawet nie jest kwestia gustu. To barbarzyństwo. ;-)

Azur, a miałeś taką ładną gietkę... :cry: Zero proporcji, staaaary. I nie połam lufy zewnętrznej nieopatrznie. ;-)

Link to post
Share on other sites

Niech no ja Cię pingwinie dorwę w swoje tłuste łapki, to nic z Ciebie nie zostanie :D Przedłużenie niestety jest wymagane, lufa 50 cm swoje miejsce musi znaleźć a tłumik aż tak długi nie jest. Ale i tak jest piękna. :D

 

A chwyt z lunetą jest cudny. Przymierzałem oba do tej konfiguracji, ten z lunetą wygląda nieco proporcjonalniej. Założeniem jest zbliżenie się do wymiarów zwykłego G36, plus tłumik i ten chwyt z RISami. Szkoda, bo nie jest on tak długi jak ten standardowy, przez co wygląd Gieni traci strasznie na proporcjonalności. Z drugiej lecz strony jest bliżej do wyglądu snajperki ;) A taki jest cel wakacji 2009. ;)

Edited by Azur
Link to post
Share on other sites

img0403.th.jpg

Mój wkład w rożnego rodzaju udziwnienia i kolimatory.

Mam również tą rączkę z lunetką i szyną ris ale jednak obecne rozwiązanie jest skuteczniejsze. myślę jeszcze nad szyna ze składanymi mechanicznymi przyrządami celowniczymi.

 

img9889si5.th.jpg

A tak wyglądał wcześniej.

 

PS. Kordzi mnie pomalować go na multicamo... co o tym myślicie?

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites

Przepraszam za podbijanie tematu.

 

Panowie, pojawił się problem - powiedzcie czy to kwestia amunicji PeEndJot czy bebechów karabinka.

Mianowicie strzelała nieźle, zasięg HU itd bez zarzutów, na stockowym hi-capie. Raz na jakiś czas były puste strzały, ale max. raz na podkręcenie, przy biegu lub rzucaniu się na glebę.

Wczoraj wieczorem z kolegą zrobiliśmy sobie takie małe pvp (1vs.1) na niedużym, silnie zagraconym terenie i semi-fire. bawiliśmy się tak z 30-40 minut, aż nie wytrzymałem. Karabin strzelał jak chciał! Raz leci, potem trzy puste, i znów leci, potem puste... Myślałem że może sprawa pojedyńczego ognia - na full auto to samo. :???:

I co za diabeł? Kulki?

 

Edit: wpadły mi w ręce czarne gunfrajerki 0.25. To samo, no może troszkę rzadziej puste. Jeszcze jedno podejrzenie - hi-cap. mogło mu się coś stać od za mocnego podkręcania czasami? Mam na myśli kręcenie nim mimo zmiany dźwięku, nigdy na siłę.

Edited by HellCat
Link to post
Share on other sites

Ok, thx. Jeszcze jedno, strzelał ktoś z madbulli 0.28? nie za ciężkie one są trochę? I jeszcze do posiadaczy magazynków Mid-Cap firmy MAG - na jakich kulkach są, a na jakich nie ma problemów z podawaniem? Dokładnie chodzi mi o G&G, Devile itd.

Edited by HellCat
Link to post
Share on other sites
I jeszcze do posiadaczy magazynków Mid-Cap firmy MAG - na jakich kulkach są, a na jakich nie ma problemów z podawaniem? Dokładnie chodzi mi o G&G, Devile itd.

 

Używałem wszystkich trzech rodzajów kulek z gunfire.pl

(GFC, GunFire, XTREME PRECISION) i nie zaobserwowałem problemów.

Myślę, że to kwestia smarowania

Link to post
Share on other sites

Mam problem, niedawno zakupiłem G608, dzisiaj naciskam na spust i zamiast wystrzału słysze coś w stylu stukania... Co mogło się stać? Replika ne była jeszcze na żadnej strzelance, sam wystrzeliłem ok 200 kulek.

Link to post
Share on other sites

Mam problem, niedawno zakupiłem G608, dzisiaj naciskam na spust i zamiast wystrzału słysze coś w stylu stukania... Co mogło się stać? Replika ne była jeszcze na żadnej strzelance, sam wystrzeliłem ok 200 kulek.

Wystarczy naładować baterię ;-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...