Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mimo wszystko spróbuj podłączyć tam gdzie mówiłem. Też miałem podobną sytuację. Karabin nie strzelał tylko wydawał cichy jęk z GB, mimo że bezpiecznik był cały. Tak samo inny znajomy z grupy. Ja teraz już nie mam kabla w frontgripie. Baterię podłączam przy gnieździe. Nie musi to być ta sama awaria ale warto spróbować.

Link to post
Share on other sites

grrr... znów podbijam posta... :killer:

Johann, ty masz magi m4. Jakie magi w sensownej cenie (max 50 zł, ale to totalny max), oczywiście metalowe, poleciłbyś do adaptera P&J? Midy KingArmsa są dobre? (jakoś przeżyję tą cenę... :wink:

Edited by HellCat
Link to post
Share on other sites

grrr... znów podbijam posta... :killer:

Johann, ty masz magi m4. Jakie magi w sensownej cenie (max 50 zł, ale to totalny max), oczywiście metalowe, poleciłbyś do adaptera P&J? Midy KingArmsa są dobre? (jakoś przeżyję tą cenę... :wink:

 

Mam adapter P&J (a raczej BattleAxe)

Mam midcapy metalowe firmy CA. Sprawują się świetnie i zdecydowanie polecam.

Magazynki P&J nie polecam, gdyż miałem takowe i się sypią

Link to post
Share on other sites

Ari - nie masz żadnych kłopotów typu ruszanie się magów w gnieździe? Bo od biedy CA mogłyby być... Nie jest to jakieś wyjątkowo delikatne? Wytrzymuje upadek z ~1,5 metra na ziemię?

Jakiej firmy kulki stosujesz?

 

Dzięki za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Pytanie: Właśnie wróciłem z strzalnki na której, krótko mówiąc, padało. Po powrocie rozłożyłem to co byłem w stanie na szybko rozłożyć i wszystko dokładnie wytarłem - czy warto do tego rozkręcać body żeby i je przeczyścić? Ile wilgoci mogło się tam zebrać?

 

Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Ari - nie masz żadnych kłopotów typu ruszanie się magów w gnieździe? Bo od biedy CA mogłyby być... Nie jest to jakieś wyjątkowo delikatne? Wytrzymuje upadek z ~1,5 metra na ziemię?

Jakiej firmy kulki stosujesz?

 

Dzięki za pomoc!

 

 

Właśnie magi P&J/Boyi są takie, że po upadku z metra itp. łamią się te plastikowe haczyki które odpowiadaja za trzymanie sie calego plastikowego wnętrza w metalowym "opakowaniu"

Ja magami CA rzucam i wszystko gra (raz jeden przelecial 15 metrow bo koledze brakowalo amunicji :P ) i wszystko działa jak najbardziej i nie pęka.

A ruszanie magów w gniezdzie występuje

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...