Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja się męczę z lunetką-no troche czasami ponarzekam że jak fajnie by było mieć na tym koli - ale nie chce mi się wiercić - ta lunetka przydaje się na otwartej przestrzeni atak/obrona budynku - w lesie lepiej strzelać na ślepo (w moim przypadku, innymi karabinami jakoś jest wygodniej. ) Nie mam aparatu żeby dac fotkę - ale grafika.google.pl nie gryzie.

Link to post
Share on other sites

Ja rozumiem, że chodzi ci o coś małego, ale to jest tyci kolimator, nie zdajesz sobie chyba sprawy jak bardzo. Sprawdź. http://www.gunblast.com/images/Trijicon-AC...er/MVC-366F.jpg Sam się do niego przymierzałem szukając czegoś nad lunetę, ale po zobaczeniu fotki takiej kombinacji zwątpiłem.

A ty grzechotnik widziałeś zdjęcia tego koli na lunecie od giety, a może widziałeś taką kombinację na żywca?

Jest mnóstwo innych małych, ale nie maleńkich kolimatorów, rozejrzyj się.

Link to post
Share on other sites

JEstem tu pierszy raz i to co wyczytałem na temat G36K tyle i chiałbym sie was spytac o kilka rzeczy?

1.Czy trzeba wymienic lufe na precke?Jakiej długosci kupoic precke?jak bd za długa to czym ją zakryc?

2.Opłaca sie kupic gumke Hop-Up z Guardera?(na taiwangunie nie ma z Systemy)

3.Jaki dobrac koli i czy opłaca sie kupic raczke taktyczna?

 

Prosze o wyczerpujace odpowiedzi :D

 

P.S. Jak nie tzreba wymiec lufy to kupie na taiwanie,ale jak trzeba topoczekam od wakacji i na zbrojowni kupie i od razu mi wynienią.:P

Edited by Limaxu
Link to post
Share on other sites

JEstem tu pierszy raz i to co wyczytałem na temat G36K tyle i chiałbym sie was spytac o kilka rzeczy?

1.Czy trzeba wymienic lufe na precke?Jakiej długosci kupoic precke?jak bd za długa to czym ją zakryc?

2.Opłaca sie kupic gumke Hop-Up z Guardera?(na taiwangunie nie ma z Systemy)

3.Jaki dobrac koli i czy opłaca sie kupic raczke taktyczna?

 

Prosze o wyczerpujace odpowiedzi :D

 

P.S. Jak nie tzreba wymiec lufy to kupie na taiwanie,ale jak trzeba topoczekam od wakacji i na zbrojowni kupie i od razu mi wynienią.:P

 

ad1. tak, opłaca się, długośc 363mm

ad2. możesz kupić Guardera, ale zależy też jaką lufę wybierzesz.

ad3. ja mam Aimpointa, a i rączka jest przydatna.

 

9a162233fc50ece0m.jpg

Link to post
Share on other sites

"Byłem ciekaw jaka jest długośc wewnętrznej lufy w G36K i spytałem się Krakman'ów i mi odpisali - 370mm Szok ? w C jest 247 mm, więc wymiana precki w K nie będzie potrzebne (no chyba że muszą) Co daje bardzo dobre skupienie."

To jest cytat z peirwszej strony to cezmu mam wymienic na krótsza ?

A co z kolb rusza sie po pewnym czasie czy jest fabrycznie bez zadnych uchybien?

Edited by Limaxu
Link to post
Share on other sites

te 7mm nie zrobi Ci różnicy, ja osobiście dałem 509mm i ukryłem ją pod tłumikiem.

image029u.th.jpg

Ale to dodatkowe koszty i napewno spokojnie wystarczy Ci stockowa konfiguracja z precką 363mm i gumką SYSTEM'y bądź Guardera da wystarczające rezulataty, zawsze z czasem sobie możesz ztuningować replikę albo ją sprzedać jak nie spełni Twoich oczekiwań.

A co do kolby to nie wiem u mnie narazie wszytko gra, choć mam ją dość krótko także nie potrafie tutaj stwierdzić jak będzie później. Jak coś się poluzuje będzie pretekst żeby zakupić pełna kolbe :D

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno. Wiem, że ktoś już się bawił w montowanie RISa do tej lunetki tylko nie pamiętam kto za bardzo :poddanie:

Czy mógłby się podzielić ze mną wiedzą: jaki RIS (znaczy gdzie moge dostać taki krótki którego nie trzeba piłować a żeby pasował) i jak go zamontować żeby nie zepsuć lunety.

 

Jak nie tu to na PW.

Będę bardzo wdzieczny za ewentualną pomoc

Edited by MihaU
Link to post
Share on other sites

I jeszcze jedno (wybaczcie że tak na raty te pytania ale nie zapisałem sobie wszystkich pytań zeby potem naraz zadać) :lol:

 

1. Jakie łożyska będą do niego najlepszą propozycją ?? I żeby nie kosztowały kroci bo nie wiem czy będzie mnie stać.

Chciałbym aby Gietka ładnie strzelała i był miły dla ucha głos a nie jakieś rzężenie na stockowych częściach.

 

2. Skoro już pisze posta to... często czytam o "dobrym wypodkładkowaniu". Co to dokładnie znaczy?? Bo wiem tylko, że to też ma wpływ na kulturę pracy GB (od razu mówię że mam małe doświadczenie z wnętrzami gearboxów)

Link to post
Share on other sites

Witam!

Sorki za pytanie nie dotyczące pewnie waszej rozmowy, ale dotyczące tego modelu repliki. Czy model G608-2 [JG] różni się czymś od G608 [JG] (nie licząc ceny, pierwszy z podanych - 416,91 zł drugi - 369,92 zł i wyglądu) głównie chodzi mi o osiągi i wytrzymałość, bo planuję go kupić, ale jeżeli osiągi te same to bym wolał tańszego ;-)

 

PzDr.

Link to post
Share on other sites
1. Jakie łożyska będą do niego najlepszą propozycją ?? I żeby nie kosztowały kroci bo nie wiem czy będzie mnie stać.

Chciałbym aby Gietka ładnie strzelała i był miły dla ucha głos a nie jakieś rzężenie na stockowych częściach.

Wystarczą ci takie.

A tak po za tym to ostatnio wymieniłem w swojej Gietce gumkę z systemy ma guardera i niezłe zaskoczenie. Poprawa osiągów, okazało się że na systemie to moja Gieta tylko pluła :wink:

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki.

 

Tak Azur bardzo blisko Nowosolnej ;-), ale muszę zebrać na razie ekipę w swoim wieku, bo brać udział w strzelankach będę mógł dopiero 22 marca 2011roku!!!(ależ to odległa data :strach: <chlip>) Oglądam te zdjęcia i filmiki z "kulkopluć" w Nowosolnej (swoją drogą nawet nie wiedziałem że tam taki fajny teren jest)

 

Także jestem ...jakby to ująć hmmmm "dzieckiem", lub jak kto woli "młodzierzą".

Edited by nocek123
Link to post
Share on other sites

Tak, choć niektórym stocki g608 walą lepiej niż długie gietki z powymienianymi gumkami. Chińczyki to loteria.

 

 

Moja najdłuższa gieta strzelała gorzej niż najkrótsza. Nawet po zmianie na preckę DF i gumkę systemy. Dopiero zaczął świetnie strzelać jak zmieniony został dystanser. Ten fabryczny nawet na stocku nie kręcił, jak by HU był na max do dołu. A teraz mam skupienie i zasięg.

Link to post
Share on other sites

Byłby ktos tki miły i przesał mi srodek G36K i fory lfu i i gdzie jest zamontowana gumka HU,bo cche kupic G36K u Krakmanów a precke i gumke HU na zbrojowni.com.pl i sam to wymienic (bo narazie G36K nie maja na magazynie) :(

E0mail:konik93-11@o2.pl prosze !!!

Link to post
Share on other sites

Dobra, ludu... Krakman mi napisał że dostawa Hopków Systemy będzie 22 lipca (około). W tym tygodniu zamierzam kupić tą Gietke (w końcu :-P ).

Czy wymieniać na Guardera czy poczekać na Systeme?? Chodzi mi o to czy na stockowej gumce rzeczywiście słabo strzela (tak wiem loteria ale jednak nie każdy wymieniał)??

 

 

LIMAXU ---> sprawdź to

Edited by MihaU
Link to post
Share on other sites

Ja bym poczekał albo kupił gdzieś indziej systeme.I wrzucił z systemą preckę. A jak strzela na stocku to loteria, jak byś przeczytałem mój poprzedni post zauważyłbyś, że czasem karabin który powienien strzelać lepiej od innego modelu strzela gorzej.

Edited by loginald
Link to post
Share on other sites

Podpiszę się pod postami Loginalda, sam miałem okazję "naprawiać" G36 w którym nie wiadomo dlaczego hopup nie działał. Okazało się, że dystanser chyba był za miękki i w ogóle nie podkręcał. Ciach nożyczkami wkład od długopisu i śmiga aż miło ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...