Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tłumik zwłaszcza po założeniu cichych głowic oraz dobremu wypodkładkowaniu zębatek działa obłędnie. Nawet bez cichych głowic śmiga aż miło z tłumikiem od SF. Kolega na górze strzelał z MP5SDx, czy tak napisał po prostu? :)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Strzelać nie strzelałem, byłem przy bracie który strzelał ;) Niestety nie mogłem się "pobawić" MP5tka, nie robiłem licencji ochroniarskiej (w przeciwieństwie do brata) co nie dało mi możliwości postrzelania, aczkolwiek słyszałem jak strzela.

 

PS: Tak propo, może ktoś rozwieje moje wątpliwości, po co tłumik na strzelnicy :-F ?

Edited by hasfa
Link to post
Share on other sites

A spotkał się ktoś może z magami do G36 bez wszystkiego tego, co utrudnia ich wyciąganie z ładownicy (kanty, uszka, "grzybki")?

 

Ja się z magazynkami męczyłem w dwóch kamizelkach, niedawno zmieniłem na inną i jakiesz to było moje ździwienie gdy lekko wyszedł każdy z łądownicy, po prostu dostałem płytsze ładownice. Magazynki trzymają się super i do tego lekko wychodzą. Dlatego teraz zawsze patrzę na głębokość ładownic.

Edited by loginald
Link to post
Share on other sites

Ja się z magazynkami męczyłem w dwóch kamizelkach, niedawno zmieniłem na inną i jakiesz to było moje ździwienie gdy lekko wyszedł każdy z łądownicy, po prostu dostałem płytsze ładownice. Magazynki trzymają się super i do tego lekko wychodzą. Dlatego teraz zawsze patrzę na głębokość ładownic.

 

Możesz podać jaką obecnie masz głębokość swoich ładownic?

Link to post
Share on other sites

ja zamierzam niedługo zamówić i przetestować te:

http://airsoftglobal.com/product_info.php?products_id=8645

 

@pin-king-pin: możesz podać linka do tych DBoyi's ??

No tak, nie mają żadnych zaczepów, ale wówczas traci się możliwość łączenia magów bez specjalnych klipsów.

To cargo, które wskazałem (z MIWO Praszka) na prawdę zdaje egzamin. Obciąłem kominek ze ściągaczem i magi wychodzą jak po maśle. Rozmiar pozwala na równie szybkie wrzucenie do środka pustego kompletu, co z kolei pozwala wyeliminować z oporządzenia torbę zrzutową. :uśmiech:

Ps.: UWAGA na stronie MIWO przerwa techniczna do jutra, więc link nie otwiera się.

Edited by pogonczyk
Link to post
Share on other sites

No tak, nie mają żadnych zaczepów, ale wówczas traci się możliwość łączenia magów bez specjalnych klipsów.

 

powiem szczerze,

tak na prawdę użyłem tego oryginalnego łączenia tylko parę razy....

nawet w realnym świecie te łaczenia wspomagane są taśmą klejącą :)

 

generalnie, pomysł trochę chybiony...

Link to post
Share on other sites

Generalnie pomysł może i dobry, ale wykonanie i projekt chybiony :)

 

Aha, może juz było ale ciekawi mnie jakich ładownicy używacie do magów od g36 ? Czy są to podwójne ładownice do m4 czy dedykowane do g36?

Edited by grimor
Link to post
Share on other sites

Osobiście polecam szczepić magi i okleić czarną taśmą izolacyjną....

Wygląda jak wygląda ale jest solidne i wygodne.

Do tego jeszcze używam kolorowych oznaczeń magazyków - oklejenie zieloną izolką u podstawy w wypadku cięższych kulek (budynkowy humanitaryzm) ;)

 

EDIT:

Wiem, że to temat o innym modelu, ale mam taką sprawę techniczną... Czy ktoś może wie jak w G608-5 wymontować ten dwójnóg?;)

Edited by piorek
Link to post
Share on other sites

Już gdzieś pisałem. :roll:

Ciężko to wytłumaczyć bez pokazania. Na końcu pinu z uchem jest blokująca go nakładka w kształcie półksiężyca. Trzeba ją zsunąć, stukając śrubokrętem/młotkiem i voilla.

 

A od siebie nie polecam szczepić magów, szkoda hajcu na szczepionki - lepiej kupić lepsze kulki, albo kwiaty mamie.

Edited by pin-king-pin
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...