Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Famas cg Vs Mossberg 590 agm od krakmana


Recommended Posts

Witam.

Mam dylemat co kupić.

Famasa od cg.

http://www.military.pl/cyber-gun_161m/fama...nowy_3267t.html

Czy shotguna AGM od krakmana.

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=812

Cena famasa jest 2 razy większa a osiągi są minimalnie słabsze.

Ale słyszałem ze famas nie jest aż tak wadliwy ja shotgun.

I jeszcze mam pytanie czy famas ma celownik ?

Bo z tego co widzę na zdjęciach to niema.

Można co prawda kupić do niego kolimator ale to jest 89 zł więc cena takiego cacka będzie wynosiła 199 zł

Link to post
Share on other sites

Jeżeli zależy Ci bardziej na wyglądzie bierz FAMASa, jeżeli na użyteczności to shotguna. Czemu? Shotguna łatwiej i szybciej można przeładować, w FAMASie jest to troche utrudnione. Poza tym do shotguna kupisz dodatkowe magi, co do FAMASa to nie jestem pewien. Lepiej kup coś tańszego i zbieraj na elektryka.

 

Famas ma przyrządy celownicze zintegrowane w chwycie transportowym.

Edited by blaszko
Link to post
Share on other sites

Przy odrobinie wprawy można w famasie przeładowywać bez przerywania celowania. Do famasa magazynki można dokupić, są na military.pl, tak samo jak famas,

Famas tam kosztuje 110zł a magazynki 25zł. Używałem go przez pół roku i ani razu nie miałem z nim problemów.

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Famas się szybciej przeładowuje niż shotgun !!!! Ostatnio sprawdzałem, na 3 przeładowania shotguna i wystrzały, Famasem robie 5 z czego o jakieś 60 % bardziej trafiam w cel niż z shotguna przy takim szybkim strzelaniu.

Polecam Famasa !!!!!!!

Jest Famas tactical ta ma kolimator i szyne na nią, a w zwykłej wersji jej nie ma więc zapomnij o "estetycznej" optyce.

W tej rączce transportowej jest ukryta optyka, z przodu ustawiasz w lewo i w prawo, a z tyłu czyli przy oku w góre i w dół.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Yaramo mogę się z Tobą założyć, że 10 celnych strzałów do celu na odległości 30 metrów oddam dużo szybciej z FAMASa niż z jakiegokolwiek Shotguna sprężynowego.

 

I choćbyś pękł nie jesteś w stanie z shotguna strzelać tak celnie i szybko jednocześnie jak z FAMASa do poruszajacego się celu. Dlaczego? Bo nie da się shotguna przeładować nie przerywając "procesu" celowania. A FAMASA tak. Shotgun może byc "szybszy" tylko przy strzelaniu "z biodra" do celu na 10-15 metrach.

Link to post
Share on other sites

Nie wezmę bo nie mam ;) Miałem okazje się kilka razy nim pobawić ;) Ale sam sposób w jaki "trzymasz" przy przeładowywaniu shota a w jaki przeładowywujesz FAMASa pozwla mi tak właśnie to ocenić ;) Wiem że można przytrzymwac sobie strzelbę przy ramieniu w czasie przeładowania ale w metoda "ruchu" w FAMASie jest 10 x wygodniejsza. :D

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Polecam FAMASa, przy odrobinie wprawy można nie tracąc na celności uzyskać niezły rof porównywalny do tańszych elektryków. Poza tym lepiej się prezentuje niż shotgun i jest lekki powiew świeżości, bo shota można w kiosku kupić, a famasa nawet elektryka się niezwykle rzadko widzi.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...