Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Carbine (GFG03) [GFC]


Recommended Posts

Ja mam ją już ponad 3 lata i jest ok. Strzelana regularnie a to zmiany od nowości:

 

Wewnątrz:

- gumka HU modify / guarder

- sprężyna na 110 m/s (mam 420 fps) - warto zmienić bo dźwięk repliki się zmienia na plus

- szkielet GB mi z jednej strony pękł wiec wymieniłem

 

 

Po 2 latach padła batka , teraz jest LiPo 7,4 25C i wtyk T (kable zostały te same)

 

Zewnątrz:

- kolba stała (dla mnie wygodniejsza)

- RIS + pozbycie się muszki

Wypada jeszcze zmniejszyć luzy body , oklejenie GB taśmą pomaga :)

 

 

 

Moim zdaniem warto było ją kupić. Na pewno zostanie , a z czasem może pojawi sie druga replika.

Edited by kinq
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja też mogę z czystym sercem polecić, u mnie chodziła na Sp130+BU, no i produkowała powyżej 500fps, świetny karabinek, mosfet sfajczył się z mojej winy, a jedyną bolączką tego karabinka jest ten element przy stykach, który po prostu pęknie z czasem i trzeba go naprawić i tyle, miał niezły przebieg i pewnie nadal go nabija;)

Link to post
Share on other sites
  • 8 months later...

Mam tą replikę i co mnie wkurza to najbardziej luzowanie się prowadnicy kolby. Po jednej strzelance prowadnica się obluzowała. Jak ją przykręcić?

 

1. Zdejmij kolbę.

2. Wykręć zaślepkę prowadnicy.

3. W środku dokręć śrubę prowadnicy.

Link to post
Share on other sites

A jeszcze lepiej - odkręć prowadnicę i wstaw przed przykręcenie podkładkę, może być nawet zwykła (albo sprężynująca; ja dałem kiedyś zwykłą bo nie miałem pod ręką innej i też się sprawdza) i to powinno załatwić sprawę. Chyba ta śruba mocująca jest o drobinę za długa i stąd się luzuje w trakcie użytkowania.

Z odkęceniem pokombinuj, nic tam się nie da raczej popsuć :)

Edited by JarekPN
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 1 year later...

Siema, zdecydowałem się na zakup tego cuda. Wie ktoś jaka dysza do tego pasuje ( długość) bo nie działa mi opcja szukaj ( serio ;) ), a tak czytając ręcznie nie mogę znaleźć. Chcę zamówić z gunfire i jeszcze jakąś dyszę uszczelnioną żeby mi włożyli ale nie mają chyba aktualnie do emek dysz, zatem chciałbym znaleźć jakąś, która zwyczajnie długością spasuje :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...