Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wyposażenie podstawowego riflemana z operacji pustynna burza


Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli jedna osoba mówi Ci żeś osioł, nie zwracaj na niego uwagi. Jeśli druga to powtarza, zastanów się nad tym. Jeśli trzecia powie Ci to samo, kup sobie żłób.

 

Człowieku, troche szacunku, takie teksty to możesz w domu sypać. Nawet jeżeli się pomyliłem to nie masz prawa tak o mnie mówić. Nie znasz mnie.

Link to post
Share on other sites

Człowieku, troche szacunku, takie teksty to możesz w domu sypać. Nawet jeżeli się pomyliłem to nie masz prawa tak o mnie mówić. Nie znasz mnie.

Na szacunek, mój drogi, to trzeba sobie zasłużyć. Fakt, że Cię nie znam nie ma tu nic do rzeczy - czytam co piszesz i na tej podstawie oceniam. A póki co ocenę masz raczej niską.

No i w domu nie mogę sypać takich tekstów, bo mi żona nie pozwala. Dlatego sypię je na forum do młodszych o połowę ode mnie, bo mi nie fikną. :wink:

Link to post
Share on other sites
czytam co piszesz i na tej podstawie oceniam

 

Więc czytam...

 

No i w domu nie mogę sypać takich tekstów, bo mi żona nie pozwala. Dlatego sypię je na forum do młodszych o połowę ode mnie, bo mi nie fikną.

 

...i oceniam. Dla mnie jestes głupi, po prostu głupi. Może się myle. Może jesteś inteligentnym facetem. Może...

Zrobilem tak jak Ty: oceniłem na podsawie kilku wypowiedzi na forum.

 

Rozmowę uważam za zakończoną.

Edited by wroobel16
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy Królik jest "intigentny". Znając go parę lat, mogę stwierdzić, że mimo paru przypadłości charakteru jest raczej niegłupim chłopem.

 

A Ty kolego, niestety masz typową przypadłość internetowego dyskutanta. Jak coś spier.. to nie ma takiej opcji żebyś się przyznał że spier...łeś, tylko idziesz w zaparte, przenosisz rozmowę na tak bezproduktywne pola jak pisanie "jesteś głupi" gościowi po drugiej stronie sieci.

Link to post
Share on other sites

Więc czytam...

No i co wyczytałeś?

...i oceniam. Dla mnie jestes głupi, po prostu głupi. Może się myle. Może jesteś inteligentnym facetem. Może...

Zrobilem tak jak Ty: oceniłem na podsawie kilku wypowiedzi na forum.

No to teraz zacytuj te wypowiedzi - z radością je przeczytam. Chyba nie każesz mi czekać do późnej starości?

Powiem Ci jeszcze dwie rzeczy.

1. Jesteś - jak wynika z powyższego posta - niedorosłym chłopaczkiem, którego ego cierpi, bo obnażono na forum błędy, jakie popełniasz. Nic to, przywykłem do tego, że ktoś, komu kończą się rzeczowe argumenty, a udowodniono mu, że się myli sięga po prymitywne wycieczki osobiste w stosunku do rozmówcy. Rozczarowałeś mnie jedynie tym, że jako niemal dorosły człowiek używasz obelg w stylu "jesteś głupi"...

2. Niestety, na mnie nie robią żadnego wrażenia inwektywy, kierowane do mnie w Internecie, przez ludzi, których nie mam za co szanować, zaś Ty sam wystawiasz sobie świadectwo pisząc to, co piszesz.

Rozmowę uważam za zakończoną.

Czemu? Właśnie zaczynam się dobrze bawić.

Link to post
Share on other sites

Już się zaczyna ''wymiana zdań'' typowa dla rekonstruktorów, Ludzie czemu tak atakujecie Wroobla? za to że się pomylił 1 raz? gość w sumie wcześniej napisał najwięcej i najwięcej wniósł do rozmowy i raz się nie zrozumieliście to nie powód żeby sobie ubliżać, a bezsensowne al'a inteligentne docinki są na tym forum nie za bardzo na miejscu. Od kłótni są inne fora panie Króliku ;-) . Apeluje żeby w tym momencie skończyć te burdy i skupić się lepiej na temacie bo się offtop robi. Lepiej odpowiedzcie na pytanie czy w operacji pustynna burza używali pokrowca na plecak alice i na pasgt w 6colorze?

Edited by mag600
Link to post
Share on other sites

Pokrowców na PASGT ( kamizelke) teoretycznie uzywali, ale spora cześć ich nie nosiła, nie wiem czy dlatego, że im się nie chciało czy dlatego, że ich faktycznie nie otrzymali.

 

Królik, jeżeli chcesz porozmawiać to zapraszam: 9916536- moje gadu. Wątek jest o pustynnej burzy i niech tak zostanie.

Edited by wroobel16
Link to post
Share on other sites

http://www.ngb.army.mil/Images1/today/0809.jpg

 

http://www.marinejohnp.com/images/pics/Joh...sert_Shield.jpg

 

To są zdjęcia z operacji Desert Shield, bo przy operacji Desert Storm, woodland już prawie został wycofany. Co do pokrowca na kamizelke PASGT to na początku były problemy z zaopatrzeniem, i duża część ich nie miała. Jeżeli chcesz zobaczyć film z I Wojny w Zatoce, to : Jarhead, Żołnierz Piechoty Morskiej. Na pewno widziałeś, ale wolałem podać dla pewności ;-)

Link to post
Share on other sites

Akurat tak się składa, że na tym zdjęciu:

http://www.marinejohnp.com/images/pics/Joh...sert_Shield.jpg

To nie mundur BDU w woodlandzie, tylko spodnie w six colorze i kurtka od BDO (Battle Dress Outergarment, charakterystyczne kieszenie na ramionach), czyli od zestawu przeciwchemicznego, a pod kurtką zapewne znajduje się bluza w six colorze.

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...