Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wyposażenie podstawowego riflemana z operacji pustynna burza


Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
Ja:Mam pytanie: czy elementy oporządzenia m56 i m67 były w użyciu podczas pustynnej burzy?

przeczytałem o takiej możliwości tutaj http://www.forum.modelarstwo.org.pl/viewto...77b56e67#171786

(6 post od dołu) i nie wiem teraz czy to prawda czy wymysł modelarza?

 

Sz:Były. Co prawda bardziej M56 zmiksowane z ALICE, ale na paru zdjęciach widać elementy M67.

 

Ja:A czy mógłbyś podać linka do takich zdjęć? - szukała via google i na mp... i nic.

 

Sz:W internecie też ich nie widziałem. Rekonstrukcja to też książki :]

 

Ja:mam nadzieje, że zdarzają się w formacie pdf... ale jak znajdę to wkleję

 

Chodziło mi o występowanie M56 i M67 generalnie podczas wojny w zatoce nie koniecznie u zwykłego szweja (bo nie tylko oni tam byli...).

pozdrawiam i sorry za zamieszanie

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Interesuje mnie wyposażenie buttpacka, rifelmana właśnie z tej o to operacji. Niektóre rzeczy już posiadam takie jak: poncho, menażke, ogrzewacz chemiczy (o ile, menażka i ogrzewacz powinny tam być). Wiec jeśli ktoś ma dostep do takich informacji to prosze o pomoc ;)

 

(Interesuje mnie najbardziej USMC)

Edited by Gromus
Link to post
Share on other sites

Interesuje mnie wyposażenie buttpacka, rifelmana właśnie z tej o to operacji. Niektóre rzeczy już posiadam takie jak: poncho, menażke, ogrzewacz chemiczy (o ile, menażka i ogrzewacz powinny tam być). Wiec jeśli ktoś ma dostep do takich informacji to prosze o pomoc ;)

 

(Interesuje mnie najbardziej USMC)

Nosisz tam co Ci się żywnie podoba od racji żywnościowych po Hustler'a :lol:

 

Uwzględniając oczywiście co marine miał wtedy na stanie.

 

Pozdrawiam

Edited by Wzorek
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Sorry za odkopywanie starego tematu, ale nie chciałem zakładać nowego. Mam pytanie odnośnie takich butów. Wg. tej strony, opracowano je w latach 80tych, jednak na żadnym zdjęciu z I wojny w zatoce nie mogę ich znaleźć. Czy były tam używane? Mam już mętlik w głowie i wdzięczny byłbym za jasną odpowiedź. :wink:

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...