Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Atrapy płyt SAPI


Recommended Posts

  • 3 months later...

Ale sie ludziska produkujecie, mogę wam zrobić każdy rozmiar, ceramika, profilowanie, waga i wykończenie jak oryginalne. Ale ciekawe pomysły sie tu przewijają nie ma co ;) Allegro nigdy nie milczy tak nawiasem, czasem trzeba po prostu poszukać w zakończonych aukcjach. Tu jest link do mojej jak by co: http://allegro.pl/plyty-balistyczne-sapi-swimmer-cut-i2937362690.html

Link to post
Share on other sites

Mam płyty od Ciebie :)

Fajne wykonanie, dobra masa, z czasem niestety materiał zewnętrzny odłazi ale da się z tym żyć :)

Raz płytka mi uratowała flaki po glebie na pręt zbrojeniowy :)

Płyty do testów były traktowane młotkiem 2kg - połamałem trzonek.

Wcześniejsze płyty jakie miałem musiałem zwęzić o ok 1cm - po przecięciu 4-5cm wyrzynarką (dobrą, SKIL), brzeszczot zrobił się niebieski i stracił wszystkie zęby :) Więc jest mocna.

Link to post
Share on other sites

Bo to jest do noszenia w kamizelce a nie do cięcia ;) Po związaniu i stwardnieniu mieszanki obróbka staje się już bardzo bardzo trudna. A material ma tendencje do odłażenia z powodu wklęsłości płyty, okleić rowno wklęsłą powierzchnie jest bardzo trudno, i najczęściej dotyczy to płyt Large, są większe i bardziej wklęsłe niz np M

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 9 months later...

witam ludziska na starym temacie. macie może pomysł jak zrobić oznaczenia na sapi. mysłałem nas kupnem białego sprayu i wycieciu jakoś w kartonie,,size large, strike face , handle with care'' ale cieżko wyciąć zeby było prosto plus w dobrej odległośći. macie jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

ślimak. Wycinasz od linijki ... To materiał którego opanowania wymagają na zpt w 4 klasie szkoły podstawowej.

Jeśli Cię to przwerasta, idziesz do byle firmy zajmującej się reklamami i dajesz tekst ( wraz z parametrami ) jaki ma być wyciety. Oni Ci to za parę groszy wycinają plotterem.

Ot i cała dupologia.

 

Pozdrawiam.

Edycja.

A jakby co, sam wezmę nożyk i Ci to "wyharatam" :icon_wink:

Edited by danesz
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...