Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] L85 [ICS]


Recommended Posts

Tafi zrób zdjecie tego tłumika.Jeżeli ma on na na tylnym z grubieniu, na dole mały otwór z pinem, to tak ma być.Jest to właśnie cecha elki.

 

Ma na tyle otwór na pin... wkręcany pin. Tyle że otwory w tłumiku takie małe.

Tłumik i lufa wykonane ze znal.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mogę cię pocieszyć,że dobrze nie masz ze stali zrobionego ale ze znalu.Właśnie się bawie z oksydowaniem tłumika z mojej elki g&g.

Zazdroszczę ci że masz wkręcany pin,bo ja mam wbijany jak orginał.Kilka godzin zajeło go wybijanie.

Druga sprawa czy ktoś wymieniał lufę stokową na preckę ?

Link to post
Share on other sites

Mogę cię pocieszyć,że dobrze nie masz ze stali zrobionego ale ze znalu.Właśnie się bawie z oksydowaniem tłumika z mojej elki g&g.

Zazdroszczę ci że masz wkręcany pin,bo ja mam wbijany jak orginał.Kilka godzin zajeło go wybijanie.

Druga sprawa czy ktoś wymieniał lufę stokową na preckę ?

 

Podobno lufa stockowa to 6,04 czy jest sens to wymieniać... Gumka na 0,20 podaje jak złoto, czego nie można powiedzieć o 0,25 troszkę słabiej podkręca.

 

 

Widok tłumika płomienia, mój nie jest czerwony ;)

93505142.jpg

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites

Hmm...rozumiem cię z tym tłumikiem płomieni,ma on za wąskie szczeliny.Chociaż ,nic nie wiadamo z jakich korzystali materiałów źródłowych przy projektowaniu repliki ,np ten kształt szczelin. Co do kulek 0,25 spróbuj bardziej podkręcić hopka,może jak się dotrze bedzie wszystko ok.

Może ktoś wie jaką gumkę ics montuje do swojich replik??

Link to post
Share on other sites

Może ktoś wie jaką sprężynę,ma ta nowa elżbietka?Z mojej dedukcji wynika, że chyba jest to M100 z możliwością ściśnięcia do M120.

 

Wszędzie piszą że ma 120 z możliwością 3 ustawień... na medium pracuje jak 120.

 

Cytat ze strony madonoin

 

Cechy wewnętrzne repliki:

Replikę rozkłada się bardzo łatwo, dokładnie tak samo jak wersję ostrą. Po wybiciu dwóch pinów odczepiamy stopkę kolby i rozsuwamy dwie połówki repliki. Po rozsunięciu styki automatycznie się odłączają. To innowacyjne rozwiązanie redukuje ilość kabli oraz uporządkowuje wnętrze repliki, a także redukuje opór układu.

Nowa prowadnica sprężyny pozwala użytkownikom na wymianę sprężyny po wyjęciu tylko jednego pinu. Innowacja obejmuje także trzy pozycje położenia prowadnicy sprężyny – pozwalają one na trzystopniową regulację mocy repliki. Zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne części gearbox’a są w standardzie wzmocnione, a gearbox zawiera łożyska 7 mm Pozwoliło to na zastosowanie w Stocku standardu M120 / 395fps.

Oprócz tego replika jest bardzo łatwa do tuningu, dzięki wielu wzmocnionym częściom takich jak szkielet czy zębatki wytrzymujące sprężyny do M140 włącznie. Replika w standardzie wyposażona jest w w bardzo dobrej jakości silnik ICS Turbo 3000, który znacząco zmniejsza zużycie prądu i nie traci szybkostrzelności nawet przy bardzo silnych sprężynach. Dodatkowo zużycie prądu zmniejszają niskooporowe przełączniki i kable. Gearbox L85 jest w pełni kompatybilny z częściami innych producentów prócz takich części jak szkielet, dysza, prowadnica sprężyny i popychacz.

 

 

Co do magazynków i ich zamienności to np: nie pasują te tanie low-capy chińskie :(

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites

Jaki jest zasięg i rozrzut tej repliki na tle AK ICSa?

[różnica długości lufy to 20cm :/ ]

Pozdrawiam

 

Co do zasięgu to mi trudno powiedzieć bo mam AK z tuningiem na M120 właśnie, lufa precyzyjna daje jednak lepsze skupienie. Porównując inne repliki ze sprężyna M120 to L85 na medium ma o te 4-6m lepszy zasięg. Le to tak na pierwszy rzut oka, dokładnych porównań póki co nie robiłem.

 

Spokojnie zdoiłem stockowa SR-25 G&G miałem jeszcze kilka metrów zapasu tyle że ona ma ok 360fgps.

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites

Naliczyłem trzech użytkowników tej Elki na forum... jedna na pewno jest w sklepie, ciekawe ile ich w ogóle przyszło?

Ze swojej jestem jak najbardziej zadowolony :)

 

Wynika z tego że to nie tylko porządna replika ale nawet trącą puki co unikatem ;)

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites

L85A2 ICS tylko w MadOnion 1399zł.

L85A2 G&G w SpecShop 1399zł.

L85A1 G&G w SpecShop 1399zł. (niedostępny)

L85A1 Army u Krakmana za 539 zł.

L85A2 G&G w Capri 1429,99zł.

L85A1 G&G w Capri 1429,99zł.

L85A1 Star był kiedyś w ofercie AsgShop z ok 1850zł. Obecnie już go nie ma w ofercie.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Stara różne modele dostępne poza Polską w cenie od 580$ do 630$.

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites

Cześć!

 

W grudniu zamierzam kupić tę replikę. Wiecie może czy MadOnion dobrze składa karabiny? Pytam dlatego, iż, będę chciał od razu zamontowć lufę precyzyjną oraz gumkę HU.

 

Wiecie może jakiej długości lufę wewnętrzną ma L85? Czy da się zamontować tłumik do tej broni?

 

Pozdrawiam. :-)

Link to post
Share on other sites

Cześć!

 

W grudniu zamierzam kupić tę replikę. Wiecie może czy MadOnion dobrze składa karabiny? Pytam dlatego, iż, będę chciał od razu zamontowć lufę precyzyjną oraz gumkę HU.

 

Wiecie może jakiej długości lufę wewnętrzną ma L85? Czy da się zamontować tłumik do tej broni?

 

Pozdrawiam. :-)

Nie wiem, jak są dobrzy w składaniu, ale gumke i precke może zrobić przeciętny zjadacz chleba, oni tym bardziej nie powinni mieć problemu. Lufa 509 ( ta sama co w M16). O tłumiku nic nie slyszałem, to zależy od gwintu. Jednak eLka jest odpowiednio długa i dodawanie jej centymetrów zdecydowanie zmniejszy jej mobilność. Mam porównanie z M16 i uwierz mi, różnica 20cm naprawde dużo robi.

Link to post
Share on other sites

Tak się zastanawiam, L85A2 to broń bądź co bądź szturmowa, szturm w niektórych grupach ma ograniczenia mocy, coraz więcej jest takich grup. ICS daje standardowo wzmocnione części, można instalować spokojnie sprężynę 140.

To jakiś owczy pęd, zaraz wszystko zmieniać... wiem że w chińczykach w większości wypadków tak się robi ale w ICS? No można sobie zrobić snajperkę z tego karabinu, lufa jest jedna z dłuższych ale wydaje mi się że L86 bardziej by się do takiej przeróbki nadawał.

Jeżeli nie robimy wypasionego tuningu i mamy 18 m-cy gwarancji to do puki ona nie minie nie ma co się martwic o części na wolnym rynku. Jak się skończy gwarancja zapewne części mniej lub bardziej nietypowe będą już dostępne. A tak na marginesie produkty ICS są dość trwałe, to nie jest pierwszy ich karabin jaki posiadam i AK-74M po małym tuningu (M120) na stockowych częściach śmiga do dziś już grubo ponad rok. Budowa L85 jest o wiele bardziej przyjazna użytkownikowi więc i z trwałością powinno być bezproblemowo.

Moc repliki jest naprawdę wystarczająca (używam na ustawieniach fabrycznych, medium) a dla tych co za mało zawsze mogą sobie ta M140 wstawić... tylko po co?

 

PS: Niestandardowe są: szkielet gearbox, prowadnica sprężyny, listwa popychacza... i pewnie jeszcze coś by się znalazło.

Edited by tafi
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...