Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

 

wiem że są tematy poswięcone każdej z tych replik. Ja jednak proponuje zrobić tutaj porównanie podobne do TEGO Z MP5

 

Czyli wypowiedzi osób które miały styczność z AUG'ami różnych firm i mogłyby się podzielić wrażeniami.

 

Pozdrawiam

 

PS. Nie znalazłem takiego porównania, jeżeli ktoś uzna, że temat był lub jest bez sensu proszę o usunięcię.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Według mnie jedno z nielicznych porównań replik I i II klasy, które ma rację bytu.

Za tm przemawia na pewno bezawaryjność, kultura pracy no i osiągi, które są dobre w każdym egzemplarzu.

Za jg z pewnością przemawia cena i to, że ten aug to jedna z lepszych chińskich replik.

Jeśli idzie o stockowe strzelanie, to aug jg którego wiele razy macałem chodził bardzo dobrze nawet bez wymienionej gumki hu, zasięg podobny do mojego p90tm.

Aug ma dość fajną komorę hu, więc nawet w wykonaniu chińczyków nie jest ona zła, choć na pewno gorsza od tej tm. W każdym razie celność, skupienie też były ok. spipcył się w nim tylko magazynek(stockowy hi), a reszta działa cały czas(ale przebieg ma mały-około 10k kulek).

Tak czy siak, moja opinia jest taka, że o ile nie planujesz mega upgradów rzędu 450fps(a takie upgrady w szturmówkach są bez sensu) to bierz tm bo jest to replika pewna, ewentualne podkręcenie jej do~350fps jest bezproblemowe i praktycznie darmowe a i tak nie koniecznie potrzebne bo tm strzela świetnie nawet w stocku.

Jeżeli jesteś pewien, że Aug ci się nie znudzi i ma ci służyć latami to bierz tm, jeżeli tego pewien nie jesteś, to możesz brać jg bo za tą kasę jest naprawdę ok.

Pamiętaj tylko, że chińczyki się miedzy sobą często różnią, jeden pochodzi dłużej, drugi króćej, a tm to właściwie 100% gwarancji bezawaryjności(widziałem wiele tm'ów, które miały po 5 lat a nadal chodziły świetnie a czytałem i o takich8-10 letnich).

Edited by Bociano
Link to post
Share on other sites

Mechanicznie TM jest lepszy, ale JG ma jedna zaletę: jest w wersji A1 (z lunetką). Wybór jest dość ciężki, bo z jednej strony ta lunetka 1.5 jest genialna do airsoftu, z drugiej na RISa można posadzić wszystko co sie chce.

 

Ja wybrałem wersję pośrednią (trochę drogą) i mam oba warianty AUGa (obie z ręki JG).

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...
  • 1 month later...

Do założyciela topica - pogadaj z Kumplem ode mnie z grupy - nick Kocur666, on ma tego z JG parę sztuk i robił uber_mega_hyper_tuningi na ponad 500 na stokowych częściach GB i teraz zrobił sieczkarnię na jednym ponad 25 k/s, uważam, że w tym momencie ma prawo się wypowiadać na temat jakości tej repliki i czy się opłaca ją brać ;-) (jeżeli chodzi o chinola).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...