Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jesli idzie o malowanie to widziałem parę egzemplarzy najpierw chytrze oklejonych taśmą "100mph", nieco pomarszczoną i dopiero na to posprejowaną - nie w jakiś konkretny wzór kamuflażu tylko raczej podkład+nieregularne pasy . Lepiej zaciera kłopotliwy kontur tego kasku.

 

Poza tym trochę to zabawne że ludzie nie zajmujący się skateboardingiem wyczynowym, ratownictwem górskim, rappelingiem czy operacjami VBSS nagle wciskają sobie na głowę te kubełki :) Ach ta potęga filmowej wyobraźni... :lol:

Link to post
Share on other sites
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a to chyba nie jest dziwne, ze te kaski idealnie odpowidaja zabawie w ASG ;)

 

chronia przed urazami glowy i maja odpowiedni klimat - czegoz chciec wiecej - szczegolnie przy dzialaniach w budynkach

 

aczkolwiek uwazam, ze noszenie ich zawsze bez wzgledu na okolicznosci, jest chybione... bo czy do lasu potrzebny jest orzeszek? :) no chyba, ze ktos po drzewach lubi chodzic :)

Link to post
Share on other sites
Panowie co lepiej:

Helm GI czy replike helmu kewlarowego Fritz?

Za chwile spytasz również jakie majtki masz włożyc na strzelankę.

Wybierz co ci się podoba. Rany, czy to takie trudne.

 

Co do malowania Pro-Tec'a to chyba jedyny sens ma pojechanie po nim jakimś matem zielony jak ktoś się uprze by targać go do lasu. Podobnie jak Hargin nie widzę sensu latania w nim w innych miejscach jak budynki. W lesie czasami nosze Fritz'a w kamuflażu woodland ale tylko jak pada (a zapomnę kapelusza - te paradne Fritze wyciskaja z głowy 7-poty). Wole lżejsze nakrycia głowy.

Link to post
Share on other sites
Panowie co lepiej:

Helm GI czy replike helmu kewlarowego Fritz?

Za chwile spytasz również jakie majtki masz włożyc na strzelankę.

Wybierz co ci się podoba. Rany, czy to takie trudne.

Uwazam ze popsowi bedzie do twarzy w takich z brazowym pasem :lol:

 

W sumie ja sie ciesze ze chlopak tak czesto, z takim zaanagazowanim oraz jakze elokwetnie sie wypowiada - przeciez bycie trollem to odpowiedzialne zadanie. Przynajmniej mam sie z czego posmiac w czasie pracy ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Ja chyba kupie "Pro-Teca w Realu i pomaluje na flecktarn.Pytanie jaką farbką?Ile mnie wyniesie komplet farbek?Flecktarn zdaje się mieć 4kolory(nie licze czarnego bo kask jest czarny :wink: )

 

4 kolory farbek modelarskich to jakieś 16 do 18 zlotych, polecam firme HUMBROL :wink: I proponuje nakladać kolory od najjaśniejszego a kolor czarny na samym końcu.

Link to post
Share on other sites
a o takie Humbrolki chodzi?

 

EDIT:Znalazłem już "Pro-Teca" :D Za 49,99zł w Realu.Jest szary i błyszczący. Jest na nim jakiś taki brokat.W przyszłym miesiącu będe go miał.Co zrobić z nim?Pościerać papierem ściernym?

wez najmniejszy papier scierny jaki masz i przetrzyj dokladnie... pozniej przemyj czysta benzyna wytrzyj dokladnie i maluj po jakichs 10 min.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...