Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Inokatsu M4 M.T.W


Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Suwadło najlepiej niczym, wiecej smaru = wiecej problemow.

Musisz je konkretnie rozśmigać.

Bolta konkretnie wyczyść, odtłuść i możesz wtedy dać trochę silikonu.

Pamiętaj aby po każdym strzelaniu z repliki rozłożyć ją do zera i konkretnie wyczyścić i konserwować. (jak to olejesz to zacznie rdzewieć)

 

Dosyłacz masz np tutaj:

 

http://www.redwolfairsoft.com/redwolf/airs...il?prodID=25873

Link to post
Share on other sites

Czy Inokatsu planuje wypuścić wersje inne niż do tej pory wypuścili? Najbardziej zależy mi na jakiejś wariacji na temat M16 z odczepianą rączką transportową, resztę w późniejszym czasie bym dokupił tak żeby było z tego M16A4.

Edited by Kosmo
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Inokatsu 2009 MTW V.2

Inokatsu has finally started development of there 2009 MTW rifles. There new M4 Sopmod is coming out soon with a new box, new parts, and a real Inokatsu Magazine for once. This model will be sold in the US compared to the previous set of 2008. They will have offical Colt trades and are almost complete for full marketing. Heres some pictures I got from Inokatsu yesterday!

 

21wfo2.th.jpg2ryhe8o.th.jpgdewvf6.th.jpg161143o.th.jpgf0nleo.th.jpg

 

mk7u6p.th.jpg2rp3bdf.th.jpg2dkamap.th.jpgj60nio.th.jpg2mxifs9.th.jpg

Edited by Amadem
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Kilka nowych fotek V.2 z Gas-Guns.

Btw.Szkoda, że znów komora HU nie będzie regulowana z zewnątrz.

Widać natomiast poprawę oznaczeń oraz dodane oznaczenia na Flat Top Picatinny Rail.

Zobaczymy jak będzie sprawowało się suwadło i komora HU..

 

42574724.th.jpg53580153.th.jpg29368039.th.jpg71752045.th.jpg47544489.th.jpg

 

10593495.th.jpg26793963.th.jpg90451038.th.jpg64051851.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

A jak wygląda kompatybilność Ino np. z przednim chwytem lub zestawem szyn RIS/RAS na front jeśli chciałbym coś takiego przełożyć z WA(G&P)? Będzie trzeba coś piłować? Mam też pewne obawy związane z użyciem uppera od WA(G&P) w Ino - czy będą występowały jakieś luzy? Rozumiem że z takimi rzeczami jak muszka czy kolba to nie ma problemu jeśli chodzi o taką wymienność między tymi replikami.

 

BTW mogliby wypuścić wkońcu jakieś magi CO2 przeznaczone do WA/Ino

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Niestety chyba rozczaruję niektórych w kwestii tego super odwzorowania 1:1 w stosunku do oryginału.

Mianowicie oryginalny montaż QD S-ARMS za nic w świecie nie chce się dać zacisnąć na szynie upper receivera. Na przednich szynach tego problemu nie ma, ale kolimator zamontowany w tym miejscu wygląda nieciekawie.

Link to post
Share on other sites

Wyrobienie raczej nie ma tu nic do rzeczy. Montaż zaczyna gryźć i pluć, gdy tylko zbliży się go do Inokaca. :-F Wajchę zaciskającą można przekręcić dosłownie o 10 stopni, potem ani drgnie. Widać to na fotkach. Montaż jest raczej OK. Nie widać żadnych odkształceń itp, do szyny w Scarze Aresa pasuje po prostu idealnie.

 

tripower.th.jpgtripower2.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Wczoraj mierzyłem wszystkie aimpointy jakie mam na składzie. Obydwa montaże QD A.R.M.S. - no problem. Aimpoint H-1 no problem, Comp4 - no problem, QD Aimpointa do Comp2 (kręcony), też no problem. Ale zdzisiu może to kwestia wyrobienia, bo u mnie ciężko wchodziły arms'y rzeczywiście.

 

Drugi temat, mam przerobione magi pro wina, ale coś czasem bolt catch nie zaskakuje po wystrzeleniu ostatniej kulki. Ktoś zna przyczynę? Czy ja mam tylko takie wrażenie czy przednie szyny (wersja 2010) są normalnym zestawem od KA?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...