Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP5 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lol, jesteś z naszego okręgu i z pewnością wiesz że są limity <330fps i to jest max do budynku, dziwie się że jeszcze nie dostałeś bana na okręgowe cqb. Konieczna jest wymiana sprężyny na słabszą. I to mi się nie podoba w chińczykach, dużo mocy w krótkich replikach, ludzie potem takie błędy popełniają jak ty i ktoś potem ucierpi. Jak masz stockowe mp5 to wcale nie oznacza że jest zrobine ,,na budynki".

Edited by Prezes_____
Link to post
Share on other sites

Bachmut ja z tyłu mam takie kółko od breloka. Ciężko się zakłada, ale trzyma pewnie. A zawieszenie mam od mp5 firmy ca (wywaliłem tylko ten montaż na tył).

A mam pewien problem, żeby ściągnąć cooking tube i lufę zew. Mógłby napisać ktoś jak to zrobić?

Link to post
Share on other sites

Lol, jesteś z naszego okręgu i z pewnością wiesz że są limity <330fps i to jest max do budynku, dziwie się że jeszcze nie dostałeś bana na okręgowe cqb. Konieczna jest wymiana sprężyny na słabszą. I to mi się nie podoba w chińczykach, dużo mocy w krótkich replikach, ludzie potem takie błędy popełniają jak ty i ktoś potem ucierpi. Jak masz stockowe mp5 to wcale nie oznacza że jest zrobine ,,na budynki".

 

Akceptuję ograniczenia. "Popełniam błędy" wyłącznie ze znajomymi, a nie na skalę okręgową. Wszyscy jesteśmy ludźmi dojrzałymi: emocjonalnie i wiekowo. Odnośnie krzywdy - większość replik asg potrafi ją zrobić. Dominujące znaczenie ma więc rozum, nie sprężyna. Jakie znaczenie ma więc ustalanie limitów? Czy w strzelaniach, w których bierzesz udział ktoś sprawdza ich przestrzeganie? Nie sądzę.

Link to post
Share on other sites

Teraz pojechałeś po bandzie, jasne że limit na ograniczenie fps ma znaczenie, znacznie mniejszą krzywdę zrobi 330fps zebrane na twarz niż 450fps. Dominujące znaczenie ma nie rozum ale rozum połączony z ilością fps. Chyba dawno nie strzeliłeś komuś w twarz zupełnie przypadkiem i niechcący, zupełnie w nią nie celując :-)

 

Co do sprawdzania, troszkę uczciwości, nie wal do kogoś z czegoś z czego sam byś nie chciał dostać.

Link to post
Share on other sites

Teraz pojechałeś po bandzie, jasne że limit na ograniczenie fps ma znaczenie, znacznie mniejszą krzywdę zrobi 330fps zebrane na twarz niż 450fps. Dominujące znaczenie ma nie rozum ale rozum połączony z ilością fps. Chyba dawno nie strzeliłeś komuś w twarz zupełnie przypadkiem i niechcący, zupełnie w nią nie celując :-)

 

Co do sprawdzania, troszkę uczciwości, nie wal do kogoś z czegoś z czego sam byś nie chciał dostać.

 

 

Widzę, że moje słowa nie padły na podatny grunt. Nie jesteście wyrozumiali. Pisałem wyżej, że strzelam(y) się wyłącznie we własnym gronie. Posiadane repliki nie odbiegają od siebie mocą, wspomniana mp5 należy do jednych z najsłabszych. Założeniem strzelania w tym towarzystwie było m.in. zaakceptowanie udziału takich replik. Nie oceniajcie więc pochopnie. Nie naruszam(y) praw innych, nie uczestniczę(ymy) bowiem w ich grach. Nie musicie akceptować moich (naszych) zasad. Jeżeli myślicie, że bezpieczeństwo schodzi w tym miejscu na dalszy plan jesteście w błędzie. Dość jednakże OT :) Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wady to zaczęła mi prawdopodobnie szwankować płytka selektora albo coś innego, wygląda na poluzowane bo raz strzela, raz nie, w zależności jak się potrzęsie.

 

Będę musiał oddać do krakmana bo to już jest sprawa gwarancyjna.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wady to zaczęła mi prawdopodobnie szwankować płytka selektora albo coś innego, wygląda na poluzowane bo raz strzela, raz nie, w zależności jak się potrzęsie.

 

Będę musiał oddać do krakmana bo to już jest sprawa gwarancyjna.

 

Nie jest to płytka selektora, po sprawdzeniu raczej styki gearboxa, tak czy siak leci do krakmanów.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Mam pytanie? czy opłaca się downgradować tą MP5 do 360 fps?:) Bo przy zakupie od krakmana od razu zamówiłbym słabszego springa. Zwiększy to żywotność repliki czy na tym springu co jest spoko daje radę? I czy te 30 fps w dół robią jakąś różnicę?:PP

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ta Mp5-ka ma być do budynków (bo w sumie do tego jest), to stawiam bardziej na spreżynę M100, a tuning skierować w kierunku celności (precka i hopek) i szybkostrzelności (dobra batka 9.6v, zmiana okablowania).

 

Na M100 i replika, i inni uczestnicy będą ci dźwięczni :-P

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

99% strzelanek ASG w Polsce to lasy więc?:D Oczywiście, że las :mrgreen: Ale chodzi mi czy opłaca się zmniejszać te 30 fps tylko po to żeby replika dłużej chodziła ;) Ale te 30 fps i tak nie zrobi większej różnicy na ofiarach trafień. Ale czy zmniejszy to zużycie GB?

Link to post
Share on other sites

A ta kolba, nie wiem jak nazwać, ta składana teleskopowa :) jest wytrzymała, jaka jest jej jakość?

Mówisz o wersji 041J, tak? Podpinam się do pytania - biegusiem, dawać mi tu info na jej temat ;) Jako posiadacz G36C JG jestem teraz o krok od zakupu MP5 od Cymy. Wizualnie najbardziej podoba mi się 041J oraz 041B (czyli teleskopowa w J oraz składana na bok w wersji B), a jednak... póki co pękam na robocie ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...