Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] MP5 [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmm kabel mam przy kolbie.. i chciał bym go przełożyć do przodu czyli tam gdzie powinna być stockowa bateria tylko nie mam pojęcia jak wyciągnąć takie ołowiane ? metalowe? dziadostwo które jest pod komorą hu... muszę to wyjąć żęby przełożyć kabel ale jak?

http://www.wow-center.pl/1.jpg

 

Odkręciłem śrubę (1) na froncie repliki.

Poluzowałem tym czymś (2)...

 

Proszę o szybkom pomoc muszę wysłać replikę do serwisu a bez tego to nie da rady..

 

I jeszcze jedno pytanie czy w replice CM041B baterie wkłada się do kolby?

Edited by lukas22
Link to post
Share on other sites

aby wykręcić to należy odkręcić tłumik płomienia, wyciągnąć oczko z mocowania zawieszenia, następnie odkręcić, element na którym trzyma się tłumik płomienia. następnie można wykręcić lufe zewnętrzną. Po tym po wciśnięciu pinu w kwadracie wyjdzie ten element, przez który przechodzi kabel.

 

Nie kojarzę, ale jeśli replika ma stałą kolbę to ma być w kolbie. W wersji SD i J przy składanej kolbie bateria jest w przednim chwycie.

Link to post
Share on other sites

W końcu mam powód by napisać po raz pierwszy tutaj ;)

 

Jestem właścicielem mp5 sd6, nie miałem okazji używać jej jeszcze na żadnych wypadach, ale zdarzyło się coś takiego że kulki w tłumiku szarpały tą nędzną gąbkę i w efekcie zatykały tłumik pozostawiając w nim spustoszenie. Ja właśnie przed chwilą wmontowałem w owym tłumiku gazową rurkę miedzianą o danej długości, grubość nie miała dla mnie większego znaczenia bo wziąłem najcieńszą jaką posiadałem w domu. Wygląda na to, że problem jest zażegnany, tłumik nie zmniejszył swoich minimalnych właściwości tłumiących. W przyszłości postaram się tam wmontować gąbkę którą używa się do izolowania rurek gazowych, jeśli da to jakiś efekt, napiszę o tym :) Oczywiście inną metodą żeby jakoś pokonać problem jest precka i długości sięgającej prawie do końca tłumika, też się nad tym zastanawiałem jednak nie śpieszy mi się jakoś z nadmiernym grzebaniem w pierwszej giwerze. Co jeszcze moge dodać w przypadku SD - Handguard i obudowa wewnątrz ma spore luzy które irytują przy przechadzkach z giwerą w dłoni, jest to oczywiście do zrobienia, obawiam się też że montaż tłumika, z racji tego że polega na plastikowym elemencie zaciskającym, może w przyszłości się wyrobić i mieć luz. Narazie tyle ode mnie.

Pozdrawiam

Rupas.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...