Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Silesia-factory.pl


Recommended Posts

A teraz mój kamyk do ogródka Silesia Factory i suchej nitki nie zostawię na tej firmie.

W czasie rozmowy telefonicznej dotyczącej założenia tłumika zostałem uprzejmie poinformowany o fakcie serwisowania przez nich replik. W związku z tym faktem, że od dłuższego czasu nie mogłem naprawić mojej SR-25 ( brak części) skrzętnie skorzystałem z oferty. Wysłałem paczkę ze sprzętem, otrzymałem szybko meila o tym ,że replika cała i zdrowa dotarła na miejsce, następnie telefon i diagnoza co boli i ustalenie zakresu naprawy i terminu usunięcia usterek i wprowadzenia drobnych poprawek, oczekiwanie, telefon, informacje że zrobione, w meilu przesłali mi chłopaki dokładną specyfikację usługi wraz z wyceną. Reasumując usługa na bardzo wysokim poziomie , kontakt super, zero naciągania na zbędne wydatki, dokładny pomiar na chrono,przesyłka zwrotna na koszt firmy :-), jednym słowem polecam gorąco, na pewno będę korzystał w przyszłości, jeszcze raz polecam.... ( co do uwag do Chochola: przy wymianie okablowania trzeba pamiętać ,że po wycięciu bezpiecznika ucieka jakieś 5-10 cm kabla i po założeniu koby nijak nie mogłem podłączyć batki, poradziłem sobie dolutowująć niskooporówkę promyka, skręcajcie dokładnie silniczek, rozsypał mi się po kilkunastu strzałach ,wyjąłem, sprawdziłem, skręciłem ale trauma była wielka.... :strach: )....

P.S. Wstęp był taki dla podniesienia emocji :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Serwisowałem w SF swoją M15A4 Sportline. Muszę powiedzieć że pojawiło się parę serwisów, które odmówiły serwisowania tej repliki.

Samo SF oceniam jako:

  • Dobry kontakt telefoniczny z uzgodnieniem każdej zmiany i naprawy
  • Szybka realizacja zaplanowanych napraw
  • Dobrze opakowana replika podczas wysyłki
  • Brak zarysowań i śladów zmian

Polecam :uśmiech:

Edited by Niedzwiedz1985
Link to post
Share on other sites

Teraz ja podzielę się swoją opinią nt silesia-factory.pl.

Korzystałem z ich usług serwisowych i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolony. Kontakt z klientem bardzo dobry, miła i rzetelna obsługa która potrafi doradzić i przekonać że warto zrobić coś więcej niż np standardowa naprawa (mi osobiście polecili założenie mosfetu). Przy oddawaniu repliki powiedziano mi że nie bedzie ona wcześniej niż w przyszłym tygodniu gdyż mają troszkę pracy- mi to osobiście nie przeszkadzało. Następnego dnia otrzymałem od nich telefon że replika jest juz do odbioru. Powiem szczerze że bardzo zaskoczyla mnie ich szybkość dzialania. Przy odbieraniu repliki dowiedziałem się dokaldnie co zostało zrobione w mojej replice, tutaj niestety problem okazała się bateria- tutaj kolejne miłe zaskoczenie gdyż pracownicy serwisu doradziali mi jąką wziąść.

Do tego gdy zapyta się ich o radę zawsze chętnie odpowiedzą.

Jak dla mnie wielki plus dla tego serwisu :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Zakupiony mosfet - mały i tani. Dało się upach go G36C na oryginalnym okablowaniu w przedniej części, pozostałe kable wymieniłem wcześniej. Nawet bezpiecznik pozostał. Niestety mosfet padl. Płytka była lekko modyfikowana by ją upchnąć więc traciła gwarancję. Na pocieszenie dostałem rabat na zakup nowego oraz duży plus - tak małą rzecz SF wysłała mi pocztą. Dla mnie to wielki plus z powodu czasu i miejsca pracy, a pocztę mam dosłownie pod blokiem :D. Układ sprawował się świetnie - LiPO 7.4 i 11.2 śmigały a styki całe :) Polecam!

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem tłumik Eco Pro 40x150 i jestem bardzo zadowolony zarówno ze sklepu jak i produktu. Od zamówienia do wysłania minęło 7 dni, nie jest to szybko ale podejrzewam że najszybciej jak się dało. Tłumik przewyższył moje oczekiwania, jest bardzo estetycznie wykonany. Duży plus dla sklepu.

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Jestem po pierwszych zakupach w tym sklepie, a oto wrażenia. Kontakt mailowy lekko kuleje, telefoniczny OK, paczka dobrze zabezpieczona. Tłumik ładnie wykonany i spasowany jednak mam małe "ale" co do malowania, które nie jest wolne od ostrych w dotyku grudek i zamalowanych drobnych opiłków. Niestety jest jeszcze jedno "ale", mianowicie dotyczy czasu realizacji. Zamówienie złożone w niedziele 20.03 (czyli praktycznie w poniedziałek 21.03), wysłane zostało dopiero 29.03. Nie pamiętam żebym kiedyś czekał 1,5 tygodnia na realizację zamówienia.

Ocena za tłumik: 4/5, realizacja zamówienia 2/5.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...