Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa - dluzsza czy precyzyjniejsza?


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coś mi się zdaje, że będziesz korzystać z przedłużonego cylindra, więc na dłuższej lufie lepiej wykorzystasz ilość powietrza, jaką da Ci właśnie przedłużony GB, co przekłada się znowu na zasięg. Info nie sprawdzone doświadczalnie, wszystko wyczytane na forum.

Link to post
Share on other sites

Apropo luf madbulla. U mnie w teamie jest ich kilka i sytuacja wygląda następująco: jedna udana drastycznie wzrosło skupienie i wydatki na kulki ;P, w pozostałych egzemplarzach strzelają z kulek PJ a użytkownicy komentują je tak "te lufy przyjmą każde kulki" jak dla mnie nie jest to dobra recenzja lufy precyzyjnej ;P.

 

należy pamiętać, że precka to element na którym NIE MOŻNA oszczędzać.

Link to post
Share on other sites

Czapki z glow panowie, promyk Dragunowa poszedl do piachu.. Chyba zdecyduje sie na promyczka.

 

Zeby nie zakladac nowego tematu, bo problem pokrewny. Wybierajac krotsza lufe, nie bedzie ona dochodzic do konca lufy zewnetrzenj broni. czy te kilka (8cm?) nie sprawi mi problemow zwazywszy na ilosc gazow i ich zachowanie w takim srodowisku?

Mysle tutaj o problemie opisanym przy tlumikach, gdzie nagla zmiana objetosci lufy wytracala kulke z toru. Podobny problem wystepuje chyba po zamontowaniu przejsciowki do tlumika w M700 KJW.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...