Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MIWO Lubliniec (opinie o produktach) #2


Recommended Posts

Nie odpinałem od pasa, bo teraz jest przypięty oprócz 4 zapinek Velcro jakie były w zestawie - 20 spinkami do kabli (klipsy ALICE są już ciężkie w takiej ilości). Pas to klasyczny ALICE LC-2, pod nim widać Comfort Pad w Cordurze Olive (kontrakt) (chyba, że dostałem coś innego niż zamówiłem ;) ).

 

Tło BDU Propper:

1dsc03959.th.jpg 1dsc03957.th.jpg

 

Tło Wz.93:

1dsc03961.th.jpg

 

Tło M65 Helikon:

1dsc03962.th.jpg

 

Taka drobna uwaga dotycząca tego Comfort Pada: czy nie można by wzorem pasa ALICE na środku długości naszyć metki ? Spięcie go z pasem to nie jest duży problem, ale to mogłoby trochę przyspieszyć ten proces.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Ten chlebak to kupa giee, ze się tak wyrażę. Odradzam - strasznie to miękkie, zero jakiegokolwiek usztywnienia i jeżeli nie nosimy tam kurtki, która napręży materiał, to wszystko będzie obijać się o resztę oporządzenia.Lepiej zastanów się nad chlebakiem z MTG czy jakiegokolwiek innego krawca, bo tutaj to porażka. Mam nadzieję, że uda mi się tego pozbyć jak najszybciej...

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Jeżeli bierzesz z systemem 25mm to odradzam. Przy klękaniu czujesz magazynki w brzuchu, a jak podciągniesz do góry to znowu będziesz musiał nosić na żebrach. 2 rzędy taśm spokojnie wystarczą, żeby utrzymać ładownice stabilnie.

Link to post
Share on other sites

Informuję, iż MIWO MILITARY Lubliniec - wraz z zaprzyjaźnionym Zakładem WTÓRPLAST z Bielska Białej - uczestniczyć będzie w Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego 2010 w Kielcach (w dniach od 6 do 9 września). Zapraszamy na stoisko F-58. Nasze produkty będzie można również zobaczyć na stoisku HARRIS CORPORATION (D-17).

W tym tygodniu kończymy prace nad nowym katalogiem (2010-2011), który będzie można otrzymać na MSPO w wersji drukowanej.

 

W dniu 24 sierpnia - z powodu bardzo dużych ilości zamówień - byliśmy zmuszeni do wydłużenia terminu realizacji do 14 dni roboczych.

 

Z powodu szycia do przetargu dużych ilości plecaków dla sanitariuszy termin realizacji zamówień może ulec kolejnemu wydłużeniu (będziemy ten fakt zapowiadać wcześniej na naszej stronie). Za problemy z tej sytuacji wynikające serdecznie przepraszamy.

Link to post
Share on other sites

Głupio tak się przyznać, ale mamy już tyle NOWYCH plecaków medycznych dla ratowników, sanitariuszy i wszystkich łącznie, że sami się w tym zaczynamy gubić. I apteczek też jest cała kupa.

Tak bez żartów, to chodzi o plecak uszyty pod wymagania opisane w specyfikacji przetargowej czyli nic osobistego.

 

Jak ktoś chce sobie "pomacać" nasze (firmowe a nie zrobione pod przetarg, spoza oferty dostępnej w sklepie internetowym) plecaki sanitariusza i ratownika to zapraszam na MSPO. Ostatnio można je było oglądać na święcie jednostki w Świętoszowie.

Link to post
Share on other sites

Pozwolę dodać swoje trzy słowa na temat Miwo i Pani Renaty 8) Sprzęt używam od 2 lat i ciągle się dobrze sprawuje, nic nie poprzecierane i nie rozsypało się to w terenie, jak co nie którzy specjaliści piszą.Mundur też przyzwoity a i od częstego prania dziury się nie porobiły 8-) ciągle służy dobrze.No i ta franca (tak o sobie mówi 8) ) to bardzo sympatyczna kobieta,z którą naprawdę można porozmawiać wymienić swoje uwagi, nawet te krytyczne .Poznałem osobiście na MSPO i z tego miejsca pozdrawiam

 

Wroński Krzysztof

 

ps ładna ta rogatywka w multicamie

Link to post
Share on other sites

He,he, he ....

 

Franca, franca .... inaczej bym sobie z Wami wszystkimi rady nie dała, ale dzięki za dobre słowo.

 

Dotarło do nas już wielu ludzi z WMASG. Niektórzy dawni krytykanci przemykają boczkiem z nadzieją, że nikt ich nie zauważy. Ja nawet jak udaję, że nie widzę to WIDZĘ ;-). Nie gryziemy, podejść można.

 

Szacuneczek dla chłopaków ze SPEC OPS'a. Pokazali klasę. Miło byłemu "wrogowi" rękę podać na zgodę.

Link to post
Share on other sites

A ja ponowie pytanie - dlaczego wszystkie produkty szyjecie z rozstawem mocowania nieparzystym podczas gdy cały świat robi to parzyście ?

 

Nie wiem czy jasno się wyraziłem.

 

Na przykładzie:

 

MIWO

 

http://miwomilitary.pl/?p=img.gB.2887

tył małego panelu - nie dość że paski palls są nieparzyście to jeszcze sporo materiału "na marginesie" zostaje.

 

Reszta świata

 

ma54.gif

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...