Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] VII ZMASG - (28)29-30.05.2004, Mikstat


Recommended Posts

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam a czy kopia zgłoszenia musi być wydrukowana na kolorowo bo tak sie składa że nie mam kolorowego tuszu w drukarce :|

 

Ja juz wydrukowalem czarno-bialo.. mam nadzieje, ze takie cos wystarczy 8)

 

I mykam konczyc sie pakowac.. za godzinke wyjezdzam ;) Do zobaczenia wieczorem!

Link to post
Share on other sites

VII ZMASG, Mikstat 2004 STRICT RESPONSE przeszedł do historii.

Dziękuję wszystkim za przybycie, udział w imprezie i fantstyczną atmosferę. Przepraszam za wszelkie braki i niedociągnięcia.

Bez duchowego wsparcia wszystkich Maniaków, nie zdołalibyśmy zorganizować tego zlotu.

Szczególnie dziękujemy:

- Hargin'owi wraz z koleżanką małżonką, Alex'owi, Ivan'owi, Giersikowi, Brymerowi, PET'om i wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tła fabularnego i scenariuszy;

- Tytusowi, za pomysł zorganizowania zlotu i determinację w jego realizacji;

- Regdornowi, za informacyjną obsługę zlotu;

- Małgorzacie B. z ul. Gazowej za tajemniczą wpłatę, która została wyjaśniona wyłącznie przez przypadek.. :)

 

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

 

Wit

 

P.S. Mam nadzieję, że droga do domu minęła Wam spokojnie i bezpiecznie

Link to post
Share on other sites

Nogi mnie bolą od biegania

Łeb od piwska

Plecy od noszenia oporządzenia

Brzuch od smiechu

Palce od naciskania spustu

 

Ale jestem cholernie szcześliwy.

Bardzo mile spotkanie bardzo wporzadku ludzie.

 

Dzieki wielkie Witowi i reszcie organizatorów.

Link to post
Share on other sites

A mnie bolą tylko nogi:) głowa spoko:)A skoro zabrałem się już za pisanie,to chcę podziekować wszystkim tym maniakom,którzy pomagali mi w czasie zlotu.Nie będe wymieniał z imienia w obawie,ze kogoś pominę(z powodu tego niemca co mi zabrał pamięć:),ale wszystkim dziekowałem już osobiście więc luzik:)Przekonałem się na zlocie,ze można liczyć w środowisku ASG na bezinteresowną pomoc i wyrozumiałosć w momentach ,gdy wszystko się wali na łeb :) I tym optymistycznym akcentem zakończę swoją przemowę:)Do nastepnego spotkania... Pozdrawiam

IVAN

Link to post
Share on other sites

a ja pragne podziekowac wszystkim bez wyjatku!!!

organizatorom za podjecie sie zorganizoania zlotu w tak krotkim czasie...

wszystkim uczestnikom za wspolna zabawe i wspolne strzelanie....

 

milo bylo zobaczyc stare twarze oraz poznac ludzi "znanych" glownie z chata (cappi, to sie tez ciebie tyczy..... moj ty mezu kochany :wink: )

 

jeszcze raz wielgasne dzieki!!!!

 

do zobaczenia na kolejnym zlocie (wrzesien juz niedlugo :wink: )

 

 

pozdrawiam

AgnieszkA

Link to post
Share on other sites

Gratulacje! Należą się dla Organizatorów wielkie brawa. Przedewszystkim, że podjęli się organizacji takiej imprezy w tak krótkim czasie, dwa że dopieli swego :D i trzy, że impreza była zupełnie inna od poprzednich i pomimo panującego lekkiego chaosu i wszechobecnego dreptania ;) mam nadzieję, że całodzienne kampanie na Zlotach znajdą więcej zwoleników niż przeciwników.

 

Jeszcze raz gratulacje! :D Niestety z różnych powodów nie mogłem się tak bawić jakbym sobie tego życzył ale i tak uważam, że imprezę można zaliczyć do bardzo udanych. Spotkali się Maniacy z całej Polski, wiele nicków i avatarów się "ożywiło", wiele osób wkońcu się poznało osobiście... chyba o to chodzi przedewszystkim w zlotach, prawda? :)

 

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia w Janowie... a może i wcześniej? 8) :D

Link to post
Share on other sites

Dzieki Agnieszka:)hmmm... buc ze mnie:).Oczywiście ,że dziekuję WSZYSTKIM obecnym na zlocie za zabawę....chciałem tylko zaznaczyć pewne fakty:)i głupio wyszło :)Aga..masz pozdrowienia od Morsa hahahahhahahahahahahahh żart jakby co:) Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Uaahhh.. zapomnialem dodac - pozdrowienia dla Zielonych, z ktorymi wspolnie przetrzepywalo sie tylki tych paskudnych Brazowych oraz "smerfow" z ONZ. Szczegolnie dobrze bede sobie wspominal uparte walki o "generator" na krawedzi doliny ... hehehe... bylo doooobrze.

Link to post
Share on other sites

I po zlocie ...

 

Podziekowania dla organizatorow za podjecie sie organizacji zlotu i to w ekspresowym czasie, podziekowania dla wszystkich Maniakow z ktorymi przyszlo mi sie bawic.

 

Pozdrawiam Cappuccio

 

P.S. Szczegolne pozdrowienia dla mojej kochanej Zony za to co mi zrobila (i to czego mi nie zrobila :wink: )

 

P.S.2. I jeszcze jedne podziekowania dla Goryli i Gesi za kolejne "poranne" :wink: wspolne strzelanie :) chyba stanie to sie tradycja :)

Link to post
Share on other sites

Swoje powiedzialem na miejscu :P . Dzieki Panowie, za przygotowanie Zlotu i za przemiłą zabawę.

 

Pozdrawiam

KZ

 

PS Kto zostawił niedopitą Żubrówkę rano? Wstyd, bylismy z Ivanem dogłebnie tym faktem oburzeni :lol:

Link to post
Share on other sites

Witam!!!

Zlocik naprawdę będę miał w pamięci długo i oznaczam jako "mocne wrażenia".

Szczególnie chciałem podziękować WITowi (oraz jego pomocnikom) za organizację i wsparcie snajpera ;) .

Dziękuję także chłopakom z ekipy "zielonych" w tym całemu RAINBOW za jednomyślne wstawienie się za mną w chwili zagrożenia jakim było 9 ONZtowców którzy urządzili "polowanie na snajpera". Dzięki za ich szybką egzekucję, co pozwoliło mi działać dalej i w spokoju snajpować z wami na kolejnych punktach. Słowa czasami nie działają, i trzeba użyć siły......

Dzięki za wspaniały klimat, i licze na spotkanie w Krakowie :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Panowie,

W imieniu RAINBOW dziekuję serdecznie za wspaniałą zabawę.

Naprawdę organizacja godna pochwały w najwyższym tego stopnia znaczeniu !!!

Wielkie słowa uznania dla WSZYSTKICH ,którzy pomogli w organizacji.

 

RESPECT !!! :!: :!: :!:

 

Pozdrawiam

 

Colonel

 

 

Ps. foty będą na stronie www.rainbow.asg.pl lada chwila.....

Link to post
Share on other sites

No mnie boli przedewszystkim gardlo, bo dla chorego 2 dni w terenie wcale nie pomaga :P

 

Dzięki wszystkim bardzo serdeczne za wspaniała zabawe, gratulacje dla organizatorów, pozdrowienia dla maniaków i maniaczek ;) Dobrze było na żywo poznać ludzi z forum i chata, szkoda tylko ze no nie kazdy ma tu zzdjecie w avatarze czy cos i nie kazdego dało sie poznac na pierwszy rzut oka. Miały być identyfikatory ale ludzie pozapominali (zonk ja tez :P).

Chodzenia na zlocie faktycznie było bardzo duzo, teren ciut wielki, ale jak już doszło do jakiś walk to bylo super :D

 

sprostowanie dla Rega, rano strzeało sie tez GHOSTS, co prawda tylko ja :P ale wiecej naszych nie przyjechalo :) Za te niedzielne manewry brawo dla Kuby ktory potrafi dowodzic :) i dla Ripka ktory potrafi uciekac :P

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...