Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 797
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ustniki są diametralnie inne także choć nie próbowałem to mam spore wątpliwości.

 

A teraz ciekawe info na temat Source'ów. Niestety w przeciwieństwie do Camelbaków ani Blackhawk Hydrastorm nie wytrzymają one przejazdu samochodu.

 

Dziś przyszedł mi trzylitrowy wojskowy Source. Nalałem wody, a wieczorem coś mnie podkusiło (pewnie te pare browarków...) i postanowiłem na nim stanąć. Jestem chłop spory ok 100 kilo. Wojskowy Source puścił kilka kropli wody zapięciem strunowym. Postanowiłem więc przetestować tak samo cywilnego 2 litrowego Source'a. I tu spotkał mnie zawód. Po tym jak stanąłem zapięcie strunowe wystrzeliło. Jeśli nie chcecie mieć o 2 w nocy mokrej podłogi to nie radzę tego powtarzać.

Link to post
Share on other sites

Sorki ale nie wrzucę filmiku bo miałem awarię i nie dostanę się teraz do rejestru telefonu ale! Miałem camelbak firmy MFH który mnie wkurzał, na jeden ze strzelanek przejechałem po nim samochodem bo ogólnie wszystko co mnie wkurza musi źle skończyć ;) Ku mojemu zdziwieniu nie pękł tylko wyskoczył korek.

Link to post
Share on other sites

Smak to jak mam dobry i żadnej gumy nie wyczułem tym bardziej, że worek nie jest gumowy,a raczej jakiś ala plastik lecz bardzo elastyczny ale cóż Jaegerze skoro go kiedyś gdzieś oblukałeś to na cóż się zdadzą słowa osoby, która użytkuje go od roku.

Pzdr

Link to post
Share on other sites

Mam serdeczną prośbę do posiadaczy tego...

 

http://www.sklep.rwscetus.com/p,pl,23,came...-+woodland.html

 

sprzętu :)

 

Czy mogę liczyć na wrzucenie na forum/podesłanie na maila (po uprzedniej wymianie PW) kilku realnych fotek, oddających jakość tego maskowania. Jestem o krok od zakupu, a zależy mi bardzo, by camelbak na który się zdecyduje (czyli ten) pasowałe jednak do kontraktowego umundurowania Woodland które posiadam. Ta jedna marna fota ze strony RWE nie oddaje tego jednak.

 

Będę zobowiązny.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Witam,

 

jeśli było to już napisane w tym temacie to przepraszam, ale wydaje mi się, że tyczyło się to tylko Camelbaków zwykłych. Czy Thermobaka mogę z powodzeniem zdezynfekować zalewając go wrzątkiem? Wydaje mi się, że wkłady są takie same, a jedynie szmaty inne (thermo ma lepiej izolującą?), ale zawsze lepiej się dopytać: )

 

pzdr

Link to post
Share on other sites

GFC to takie gówno, że się w głowie nie mieści... Miałem i nie polecam.

Zakrętka lubiła się wypstryknąć. Mokro.

Lubiła źle się nakręcić. Mokro.

 

A teraz ciekł na łączeniu wężyka.

 

Dlatego kupiłem Thermobaka i stąd moje pytanie, czy można go zalewać wrzątkiem?

Link to post
Share on other sites

Witam

Ja też kupiłem Thermobaka 3L i mam maluśki problem. Po nalaniu już 2,5 l wody Camelbak przy schyleniu się itp przecieka przez zakrętkę :/ I tu moje pytanie - czy da się dokupić jakąś uszczelkę (czy może można użyć jakiejś zwykłej) ? Myślałem nad nałożeniem niewielkiej ilości silkonu na to co się zakrętke nakręca , ale nie wiem czy mogę go użyć , ponieważ będę pił z tego Camelbaka później ^^ Czy ktoś zna może jakiś "domowy" sposób uszczelnienia zakrętki ? Będę niezmiernie wdzięczny za pomoc.

 

Pozdroo

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...