Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jeśli brakuje Ci mocy to walnij mocniejszą spręzynę np m140 i dla świętego spokoju tłok z metalową listwą zębatą.Co do celości i zasięgu to walnij gumkę Guarder/Systema i lufę Systemy/Madbull(mam polecam).

Blacha to której mocowany jest magazynek jest wystarczająco wytrzymała jak magazynek który waży ma 1kg.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tylko zależy mi również na żywotności dlatego boje się że mocniejsza sprężyna zrujnuje gearbox.

A pro po blachy to nie jestem pewien bo jak włożę pełen magazynek plus moją baterię która swoje waży to mam wątpliwości.

Natomiast słyszałem że tradycyjne gumki hop up ni pasują do tej komory, przez kołnierzyk.

Link to post
Share on other sites

U mnie repliczka po wymianie cylindra na bore-up (razem z głowicami i dyszą) + prowadnica z łożyskowaniem na stokowej sprężynie osiąga 470fps. Do tego lufa promyka poprawiła znacząco celność. Problemem jest jedynie niestandardowa gumka HU. Replika chodzi na stokowym tłoku, który wykazuje zero śladów zużycia po 1,5 roku i tysiącach kulek.

Ten GB jest nie do zajechania, a replika to całkiem wytrzymała konstrukcja, teraz nawet nie żałuje sobie noszenia repliki za "rączkę" transportową.

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites

Dorobili to w G&H (http://www.repliki-broni.eu/) mimo słabych opinii na ich temat, zrobili na wzór oryginału całkiem nieźle, wystarczyło tylko dopasowanie pilnikiem żeby siedziało idealnie. Z góry prosiłem aby zrobili mniejszy otwór na lufę i wycięcia na nóżki, bo wiem że rożnym ludziom dorabiane części latały. Ja poświeciłem godzinkę własną na dopasowanie i teraz jest super.

Link to post
Share on other sites

Możesz podać linka do tego bore up?I jaką masz średnice lufy?

A co to za pytanie :icon_biggrin: ? Co ma lufa do bore-up... Ale nich Ci będzie. Lufa to Prometheus 6.03 550mm, cylinder i typ 0 CA, głowica tłoka BU CA, głowica cylindra DF z przedłużoną prowadnicą dyszy (ver. 2) standardowa guma wymieniona na absorber z sorbotanu (przerobiony sorbopad firmy ARS). Dysza aluminiowa CNC podwójnie uszczelniona firmy Airsoftpro. Zestawik wrzucony zaraz po zakupie repliki chodzi bardzo ładnie i kulturalnie (cicho) - zębatki to SuperShooter 18:1 te z łożyskowanymi ośkami).

 

Proszę.

Link to post
Share on other sites

Lesio w moim A&K względem PJta jest tylko różnica w zespole cylindra. Głowica tłoka jest plaska plastikowa, głowica cylindra jest plastik i tyle z różnic. Średnice odpowiadają temu śmiesznemu pseudo bore-upowi chińskiemu. Do 550fps myślę, że poza springiem wystarczy wymienić głowice + cylinder tylko że byś musiał te PJowskie dorwać, tłok pom ze stalową szczęką by nie zaszkodził. Jeśli nie dostaniesz głowic PJ-ta to niestety czeka cię wymiana całego zestawu cylindra + dorobienie niestandardowej dyszy (ta z zestawu to pseudo bore-up i nie uszczelni się na standardowej średnicy prowadnicy dyszy). Zębatki albo pociągnął albo nie bo to niestety loteria.

Link to post
Share on other sites

A jak wygląda żywotność pj w stocku po założenium systema magnum lub turbo.Czy rof mocno podskoczy i jak wtedy z wytrzymałością.

Trzmielor ile kosztowały cię te zmiany?

Czy lufa 550mm chowa się przed tłumikiem płomienia i czy widzisz znaczną poprawę zasięgu w porównaniu do stockowej lufy?

Edited by davew1116
Link to post
Share on other sites

Świnia już jest u mnie :icon_biggrin: - sprawia dobre wrażenie , jest ciężka i cholernie niewygodna . Po załadowaniu się akumulatora , sprawdzę czy w ogóle będzie strzelac :biggrin: . Jak narazie ma jedną wadę - "trigger mechanism grip" się lekko giba w różne strony - wiecie jak temu zaradzic ?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co to, ale pewnie pomoże to, co zawsze - dokręć śrubki, dobij piny. Gdy do mnie przylazł minimi, to wszystko się gibało. Krakmani nie przeprowadzają przeglądu zerowego, więc i różne cuda się dzieją. :P

A u mnie o dziwo zrobili - pomiar fps itd - choc o to nie prosiłem :wink:

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

No no, moi kumple brali u nich cymy 0.48 w przeciągu tygodnia. Obaj mają te same wartości FPS w tej samej kolejności wpisane. W jednej kabelek czerwony był oderwany od wtyczki, a w drugiej nie działało semi. Czyli w jaki sposób oni sprawdzili te wartości? A może po prostu wpisują co im się podoba? ;) daję Ci 99% szans, że po chronowaniu Twoja replika będzie miała inne FPS niż na ich karteczce.

Link to post
Share on other sites

No no, moi kumple brali u nich cymy 0.48 w przeciągu tygodnia. Obaj mają te same wartości FPS w tej samej kolejności wpisane. W jednej kabelek czerwony był oderwany od wtyczki, a w drugiej nie działało semi. Czyli w jaki sposób oni sprawdzili te wartości? A może po prostu wpisują co im się podoba? ;) daję Ci 99% szans, że po chronowaniu Twoja replika będzie miała inne FPS niż na ich karteczce.

 

To mam farta - m60 działa :icon_biggrin: (jak narazie ) . Może rzeczywiście robią w jajo z tym pomiarem na chrono ...

Link to post
Share on other sites

Mnie dziś odpisali, że 340 zł...

Ja brałem sam montaż! Nóżki mam chińskie, bo tam raczej nie ma co się ułamać, w świnkach urywają sie wypustki blokujące nogi w położeni otwartym/zamkniętym. Z resztą oryginał miał tą samą przypadłość, tyle że tam ścierały się te wypustki a nie odłamywały. Jutro wrzucę fotki.

Lufa mieści się i 590mm (tyle ma stock) - przynajmniej u mnie m60VN

Koszt BU jest trudny do skalkulowania boreupa kupiłem za 120zł (nowy) potem sprzedałem od niego głowicę i dyszę, głowica DF kosztowała ok 60zł, dysza Aisoftpro ok 10 euro, sorbopad ok. 15$, zębatki ~120zł. Ale teraz działą jak należy!

I od razu, żeby nikogo nie kusiło - komora HU CA od m249 nie pasuje do m60!

Edited by Trzmielor
Link to post
Share on other sites

Ja mam na maksa do dołu, tak że tym prostokącie szczerbinki widzę całą muszkę.

Zresztą i tak właściwie ich nie używam tylko celuję po kulkach i koryguję tor lotu przy serii.

Równie dobrze można celować z opuszczoną szczerbinka na sama muszkę.

Ktoś może powiedzieć że piszę głupoty, może i tak ale bez pokrywy zamka z szyna i jakiegoś kolimatora czy lunety nie będę się bawił w specjalne ustawianie tych przyrządów.

Link to post
Share on other sites

Jak napisał kolega wcześniej najlepiej patrzeć po kulach.ROF jest wystarczający do takiego celowania.

 

Ja mam ustawiony rof ok 600 kulek na minutę (podobnie jak palne m60) , więc nie wiem czy "mój" rof jest wystarczający do takiego celowania(namierzania po kulkach) - dodam jeszcze że strzelam "z dwójnogu" , więc namierzanie torem lotu kulek jest w ogóle nie klimatyczne - no cóż jutro będę musiał ustawic przyrządy ...A tak poza tym - jak "wyeliminowac" problem , ruszającego się chwytu pistoletowego ?

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...