Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 343
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

• 2 weeks later...

Pierwsze zakupy za mną.

Na plus:

- spory wybór produktów

- sprawna realizacja zamówienia

- wygodne formy płatności i wysyłki

- dobra komunikacja mailowa

Na mały minus:

- czas oczekiwania na niektóre produkty

- ograniczony wybór replik broni długiej innej niż m4

• 2 months later...

Trochę spóźniony pozytyw, ale kolejne zakupy stacjonarne i znowu profeska.

W sobotę pod koniec pracy, była całkiem niezła kolejka. Mimo, że sprzedawca mógł się już zawinąć, rodzina czekała, to profesjonalna obsługa do samego końca. Nawet nie odmówił chronowania.

Z minusów to nieco słaba słyszalność podczas rozmowy tel. ale można było się dogadać.

Polecam ;)

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pełna profeska. Na miejscu rodzinna atmosfera, zamówienia przez stronę do odbioru w sklepie ekspresowo. Serwis bajka. "Elastyczne godziny otwarcia". Inteligenty system kolejkowania :icon_biggrin: . Trzeba uważać bo tam się wraca, i wraca i wraca... ;)

• 6 months later...

Zamawiał ktoś już od nich repliki np JG konkretnie to ak z kolbom od m4 to oryginał czy podróba ponieważ oznaczenia z tymi z tanich militariów na chwycie się nie zgadzają a poza tym jest spora różnica cenowa 1100 vs 680 . Proszę o szczere odpowiedzi z góry dzięki.

Uprasza się o staranniejsze podejście do pisowni - tak niechlujne posty będą leciały w kosmos /Szmeru

Edited by szmerglu

Kolejne zamówienie bardzo szybko zrealizowane, niestety ostatnio zaczęli korzystać z usług dodatkowej firmy - apaczka.pl, przez co (mam wrażenie) proces dostawy jest wolniejszy. Zrobiłem jednego dnia 4 zamówienia w 4 różnych sklepach. Z 3 paczucha przyszła na drugi dzień, na aztekową czekałem 4 dni.

• 3 weeks later...

Dwa zamówienia w przeciągu miesiąca. Jedno opłacone z góry a drugie za pobraniem.

Obydwa zamówienia zrealizowane i dostarczone w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Ogólnie oceniam wszystko na piątkę z plusem, jedyny minus to kontakt telefoniczny a raczej jego brak... Dodzwonienie się tam graniczy z cudem ale po za tym jednym szczegółem wszystko jak najbardziej pozytywnie.

Polecam.

• 1 month later...
  • 7 months later...

Paczki przychodzą dość szybko... Jest jedno ale

Nie mają pojęcia co sprzedają. Zamówiłęm handguard

Przyszedł.

Po otwarciu brakowało podkładek dystansujących i klucza.

Nakrętka miała źle zrobiony gwint.

I najlepsze- zwrot.

Tel nie odbierają. Na fb nie odpusują. Na email po bardzo długim czasie.

Ko kilku tygodniach i wielu emailach zwrócili ale za sam produkt. Bez kosztów wysyłki od nich do mnie. Za odesłanie również nie oddali.

Mimo wiadomości email- cisza.

Ale w sprawie zapytania o produkt- odpisali bardzo szybko.

"Janusze biznesu"

53090636_1108155369365586_904925810853412864_n.jpg

• 3 weeks later...

Nie polecam Azteko.pl

Odesłałem replikę Krytaca na reklamację (problem z GB oraz zacinający się spust na semi). Azteko odmówiło mi prawa skorzystania z prawa reklamacji z tytułu rękojmi lub gwarancji zasłaniając się „ingerencją w mechanizm repliki” Tą ingerencją było sklejenie pękniętego klipsa blokującego lufę w komorę HU. Azteko określiło uszkodzenia („Na szczęście uszkodzeniu uległa jedynie uszczelka głowicy tłoka która wymaga wymiany ”) i zaproponowało odpłatą naprawę. Nie zgodziłem się. Replikę oddałem do serwisanta. Jeśli powód odrzucenia reklamacji, czy sklejony klips nie wystarczy żeby dowiedzieć się dlaczego nie polecam #Azteko.pl rzućcie okiem na zdjęcie zębatek, które otrzymałem od serwisanta. Dodam jeszcze że nagrałem moment wystąpienia usterek kamerką na replice w czasie strzelanki, odpowiedź mnie powaliła :”Nie jesteśmy w stanie potwierdzić jaka replika znajduję się na nagraniu z uwagi że widoczny jest wyłącznie tłumik oryginalnie nie należący do repliki która jest przedmiotem sprawy.

Aha i jakby było mało replikę odesłali niekompletną – bez sklejonego klipsa.

53405278_2108707725893470_620598464757104640_n.jpg

53639436_2373192206243429_6279239725735739392_n.jpg

IMAG0235.jpg

• 1 year later...

Dzień dobry, 

To i ja dorzucę swoje 5gr. Ze sklepem stacjonarnym na Warszawskim Ursynowie znam się już trochę czasu. Sprzedawca jest kompetentny i pomocny, potrafi doradzić i pomoc w doborze. Wybór w sklepie także jest dość spory, ceny umiarkowane. 

Niestety serwis w tym sklepie jest słaby. Jeśli potrzebujesz banalna naprawę to nie ma problemu większego lecz termin czekania na swoją replikę jest dość duży. Na jedną replikę czekalem raz półtora tygodnia a za drugim razem ponad 2 a naprawa byka banalna w postaci zmiany gumki hu, dystanser, kabli i poprawić selektor ognia. 

Jesli chodzi o tuning repliki to jest na prawdę słabo. Pomijając czas jaki minal na ściągnięcie części ( problem przez covid) to sam tuning trwał ponad 3tygodnie i do tego nie chciało się komuś tego zrobić jak należy. Głowica cylindra świetna tylko nie do tej mocy karabinu, cud że się nie rozsypała na strzelance, latający dystanser Komory hu i ledwo wystający więc podkręcenie kulki było bardzo słabe, nasrane smaru na komorę hu UJ wie po co i na koniec źle wyosiowany GB ( replika markowa). 

Koniec końców jak ktoś potrzebuje banalnej naprawy to polecam ale szybko nie będzie, jak coś poważniejszego w tym tuning to także odradzam. Czekasz w nieskończoność a efekt jest mizerny... Jestem bardzo zawiedziony mimo znajomości. 

• 9 months later...

Mam problem z Azteko, może tylko ja tak trafiłem.

Zamówiłem szkielet gearboxa v3 od ICS, po dwóch dniach puściłem przelew na podstawie wygenerowanej faktury proforma z systemu, na następny dzień anulowali mi zamówienie. Więc napisałem do nich maila z załącznikiem potwierdzenia przelewu, czekam 3 dni i zero odzewu, następnie piszę jeszcze jednego maila, czekam 3 dni i zero odzewu, w piątek próbowałem się do nich dodzwonić w godzinach pracy ze trzy razy, telefonu nikt nie odbiera, daleki jestem od robienia paniki, ale dziwi mnie że w tych czasach nie odpisują nawet na maile.

• 1 month later...