Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 tryby? Mmm. Ciekawe, może jakieś taktyczne bardzo, np. ZZ [s&D] ;)

Według mnie powinno być coś takiego jak zakładka z normalnym "corem" i hardcore. Niektóre tryby też by mogły być w HD, jak dominacja, wysadzenie czy sabotaż. Jeśli ten dodatek będzie w miarę tani to kupię. Mapy też fajna sprawa, nie ukrywam, nawet jeśli są z 4-ki, w którego osobiście na multi nie grałem. ;) Dziś miałem na DM HC staty 22:2 grają tylko z Cheytakiem na Rundown ;) Nawet impuls w drugiej paczce znalazłem ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

AKSU było fajne, z tego co tam raz zagrałem ;) Zbieram mamony w takim razie.

 

Taka konfiguracja, bardzo, ale to bardzo dobra. Mati to potwierdzi jak graliśmy na SD HC na underpass.

 

ACR FMJ, Magnum FMJ, Semtex/Claymore, Stun, Kieszonkowiec PRO, Zimnokrwisty PRO, Raport PRO [głośne kroki wroga + Twoje są cichsze, co do tego nie jestem pewien z mojej perspektywy. Według mnie jest to pół ninja PRO].

 

Ludzie, których zauważycie i próbują się schować za ścianą z ACR FMJ nie mają żadnych szans. Takie coś na scrapyard jest świetne. Kieszonkowiec jest tutaj świetny, szybsze przeładowanie, aby gość zza ściany czy przeszkody się zbyt szybko nie ulotnił.

Magnum z FMJ jest jak snajpa prawie ;) 1 shot 1 dead jak umiesz z tego grać.

 

Pozdrawiam.

Edited by grzechotnik
Link to post
Share on other sites

Strzelanie przez ściany prowokuje ludzi do nazywania cię cheaterem.

Z nieco innej beczki. Jakąś godzinę temu grałem z kolesiem, który twierdził, że jestem cheaterem bo z 1m dostał headshota. A co się działo jak na Afghanie z ogródka (ja) do wzgórza nad ogonem samolotu (on) dostał headshota z AUG Hbar to lepiej nie mówić. Chociaż według niego każdy kto zabija kogoś na flashu jest cheaterem. Strasznie nieprzyjemnie się z takimi gra :[

 

Wracając do broni. Twórcy twierdzą, że zostały ostatecznie usunięte z gry. Tylko dlaczego zostały w kodzie? ;]

http://www.modernwarfare247.com/news/new-s...player-material

Ciekawa jest paczka dźwiękowa.

 

@grzechotnik Mógłbyś podać steamowe ID? :)

Edited by jebutek
Link to post
Share on other sites

Strzelanie przez ściany prowokuje ludzi do nazywania cię cheaterem.

Z nieco innej beczki. Jakąś godzinę temu grałem z kolesiem, który twierdził, że jestem cheaterem bo z 1m dostał headshota. A co się działo jak na Afghanie z ogródka (ja) do wzgórza nad ogonem samolotu (on) dostał headshota z AUG Hbar to lepiej nie mówić. Chociaż według niego każdy kto zabija kogoś na flashu jest cheaterem. Strasznie nieprzyjemnie się z takimi gra :[

 

Wracając do broni. Twórcy twierdzą, że zostały ostatecznie usunięte z gry. Tylko dlaczego zostały w kodzie? ;]

http://www.modernwarfare247.com/news/new-s...player-material

Ciekawa jest paczka dźwiękowa.

 

@grzechotnik Mógłbyś podać steamowe ID? :)

 

Raz uber śmieszna sytuacja, na ofensywie w Highrise, w transformatorach, Raport pokazywał mi claymora. Jednak on pokazuje przez ściany i on był niżej, ale co mi spróbowałem rozwalić i gość był w tym miejscu gdzie claymore był pokazywany [clay był piętro niżej] :D :D :mrgreen: Pokazał się hit marker, no to krótka seria z FMJ dalej aby zobaczyć "co to" i zabiłem kogoś ;) Miałem masakryczne szczęście z tym gościem powiem szczerze ;)

 

ID? :twisted: Chętnie tylko gdzie to jest?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc spodziewałem się po tej grze czegoś więcej nić ładnej grafiki i znośnego multi.

Kampania dla jednego gracza to dno absolutne, w 2 dni ją przeszedłem.

po drugie mało broni raptem M'ka, MP5 (akurat takie jakiego nie lubię...) i kilka mniej lub bardziej fajnych pukawek, aha i dlaczego AK47 jest ostatnią odblokowywaną bronią?!

W każdym razie skończyłem grać w MW2 2tygodnie po kupnie.

Jak już mówiłem spodziewałem się czegoś lepszego...

Link to post
Share on other sites

Grzechotniku pewnie wyjdzie to do sklepów-mapy ok ale tryby gry to żadna nowość bo już 2 tygodnie po premierze niechcący wbiłem się na "thermo nuclear war" na mapie highrise :/ A dopiero jakiś miesiąc temu stwierdziłem że tego trybu nie ma w zakupionej "podstawce" :P bo nigdy nie hostowałem :F

Link to post
Share on other sites

Grzechotniku pewnie wyjdzie to do sklepów-mapy ok ale tryby gry to żadna nowość bo już 2 tygodnie po premierze niechcący wbiłem się na "thermo nuclear war" na mapie highrise :/ A dopiero jakiś miesiąc temu stwierdziłem że tego trybu nie ma w zakupionej "podstawce" :P bo nigdy nie hostowałem :F

A gdzie to odkryłeś?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...