Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Mati13k

Abstrahując, że to gra. Chciałeś, co? Płacze matek w tle? Zawodzenie Kolegów nad martwym ciałem komandosa? A może epicką scenę przypominającą z Plutonu z Williamem Defoe i ścianą napalmu za jego plecami?

 

Nie. To tylko mały uszczerbek na realiźmie, ale mogliby powiedzieć przynajmniej: cholera, straciliśmy jednego, był dobrym żołnierzem ( :mrgreen: ). Grając odnoszę wrażenie, że ktoś zdeptał mrówkę, a nie zastrzelił członka oddziału.

Jednak przydało by się trochę dramatyzmu, 4 osobowy oddział w którym wszyscy się znają, 2 pada a pozostali nic.

 

Dokładnie o to mi chodziło.

 

 

 

EDIT: Zapomniałbym o jednym. Jak jeden pada to automatycznie na jego miejsce pojawia się następny o innym nicku. Np. misja w Rio kiedy uciekaliśmy do helikoptera to nasi pomocnicy już zniknęli, uciekali tylko główni bohaterowie ;)

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Szczególnie jak ostatni wróg przed śmiercią rzuci granat, rozwali dwóch naszych ( więcej wrogów na razie nie wyskoczyło z kanałów ), tambi wybuchną sobie w spokoju, na ich zastępstwo wpadnie kolejna dwójka, a Soap powie: szybko, musimy przebić się przez targ. :-F

 

Aha, czemu tam nie ma naszego cienia, ani nie widać naszych nóg? ;-) Albo przed misją na platformie jak płyniemy pod wodą to Soap jest w kombinezonie, później od razu jak wyjdzie ma spodnie od multicuma. Przebiera się szybciej niż w simsach? Wieem, czepiam się, wiem - nikt mi nie każe grać. :-P

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Foka, jesteś ode mnie starszy więc nie wypada się kłócić, ale podyskutować można. Po pierwsze nawet nie chodzi o realizm, ponieważ to tylko gra, ale takie drobiazgi już mogli dopracować, jak przystało na wysoki budżet i rzesze fanów. Po drugie nie mówię, że mają płakać nad każdym zabitym, ale jakiś tam dramatyczny tekścik mogli zrobić. Jakoś Ghost się przejął kiedy Shepherd postrzelił Roach'a, ale kiedy Ozon'a zabili to nie. Ten temat jest od uwag, ja tylko napisałem, że coś mi nie pasuje - wyluzuj. ;-)

Link to post
Share on other sites
Jakoś Ghost się przejął kiedy Shepherd postrzelił Roach'a, ale kiedy Ozon'a zabili to nie.
Czyli chcesz, żeby przejmował się każdym? Może z Roachem przeszli unitarkę, a Ozona zna od 3 miesięcy?

 

A mój komentarz był do całej Twojej wypowiedzi.

przed misją na platformie jak płyniemy pod wodą to Soap jest w kombinezonie, później od razu jak wyjdzie ma spodnie od multicuma. Przebiera się szybciej niż w simsach?
Rozumiem, że wolałbyś oglądać 2-3 minutową animację jak zdejmuje suchacza? Może lepiej... Sam byś musiał się przebrać... Taka wirtualna Barbie z płetwonurkiem w roli głównej.

Nawet jeśli byłaby to animacja to ciekawe czy nadal byś ją doceniał gdybyś ją oglądał 20ty raz przy kolejnej próbie przejścia misji.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Czyli chcesz, żeby przejmował się każdym? Może z Roachem przeszli unitarkę, a Ozona zna od 3 miesięcy?

 

A mój komentarz był do całej Twojej wypowiedzi.Rozumiem, że wolałbyś oglądać 2-3 minutową animację jak zdejmuje suchacza? Może lepiej... Sam byś musiał się przebrać... Taka wirtualna Barbie z płetwonurkiem w roli głównej.

Nawet jeśli byłaby to animacja to ciekawe czy nadal byś ją doceniał gdybyś ją oglądał 20ty raz przy kolejnej próbie przejścia misji.

Mogliby zrobić checkpointa ( które są co pół metra ), albo zostałby w tym kombinezonie tak jak panowie z SEAL. Ale uznajmy, że masz rację.

 

Foka... A chyba Mati coś mi wspominał, że będziesz grać na multi w MW2? Takie plotki chodzą... Prawda to?

 

Pozdrawiam.

Co proszę? Mówisz o mnie? Podałem Ci link do tematu o Steamie i napisałem półżartem, że fajnie by się grało z Thorem albo Foką w Spec Ops ( :lol: ). Kto ci mówił, że on będzie grał w multi? Takie coś to może mówić chyba on sam.... :wink: Ktoś kiedyś dobrze pisał, żebyś założył bloga...

Link to post
Share on other sites

...

Co proszę? Mówisz o mnie? Podałem Ci link do tematu o Steamie i napisałem półżartem, że fajnie by się grało z Thorem albo Foką w Spec Ops ( :lol: ). Kto ci mówił, że on będzie grał w multi? Takie coś to może mówić chyba on sam.... :wink: Ktoś kiedyś dobrze pisał, żebyś założył bloga...

 

Człowieku uspokój się ;-) Wyobraź sobie też pisałem półżartem, a Ty teraz piszesz jakbym karę śmierci na Ciebie spuścił :roll:

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

FoKa, zaGraSH zeEeeE MNoł w SZpeC OpSSSss? HiHHHiihih. xDxDxDxD :D:D:D:D:D

 

 

 

 

A tak serio: kto ma ochotę na spec ops, na weteranie? Wysyłajcie zapro na Steam- nick po prostu Mati. Mam ochotę popykać z kimś, ale jakoś nie mogę znaleźć śmiałka na weterana. ;-) Chodzi oczywiście o PC.

 

 

Pozdrawiam serdecznie,

Mati13k

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Pograć, ale nie za łatwo, a przy okazji zaliczyć gwiazdy. W sumie wszystko mi jedno czy mam jakieś świecidełko na monitorze, ale na weteranie zawsze trzeba więcej myśleć. Ze Ślimakiem bardzo fajnie mi się grało, ale ostatnio czasu nie ma. Skończyliśmy na misji, w której podświetla się cele dla Strykera - nie pamiętam nazwy.

Link to post
Share on other sites

Witam, mam taki problem. Mianowice ostatnio przeszedłem z prędkości 1mb na 2mb i od tej pory bardzo często zdarza mi się być hostem. Problem jest taki, że ja mam super ping, a inni mega lagi i jak włączam migrację hosta, to dochodzi do "ocena nowych klientów" i tak w nieskończoność, że muszę kompa restartować. Ma ktoś jakąś poradę?? Jest możliwość wyłączenia się z hostowania? Jak tak to jak to zrobić.

Mam modem z TP, prędkość 2mb jak wcześniej wspomniałem.

Link to post
Share on other sites

Misja w gułagu jak wyważamy ścianę i przechodzimy przez umywalnie przypomina początkową scenę z filmu "Twierdza" 8)

Szkoda, że sprawa serwerów jest tak skopana.

 

Mój steam: Mr_Kalifat

Mam grę od tygodnia ale winchester M1887 w akimbo i fmj jest jedną z ciekawszych broni tak jak glock w akimbo :D

 

Obecnie biegam z FALem, granatnikiem podwieszanym i do wszystkiego akimbo Magnum 44

Perki: Padlinożerca (moge więcej claymore ustawiać)

Bliskie zagrożenie do m203 i claymore

Komandos- do ciachania ludzie

Edited by volf13
Link to post
Share on other sites

Akurat serwery mi się podobają. Zazwyczaj nie ma problemu z grą, kilka kliknięć i jest. Serwery są zawsze pełne, nie ma żadnych modów, nie dostajesz bana za używanie niektórych rzeczy, ogólnie fajnie.

 

Moje 2 ulubione jak na razie zestawy to:

 

1:

- scar-h z tłumikiem

- oma

- moc obalająca

- ninja

- semtex

 

2:

- m14 + tłumik (czasami luneta termiczna)

- akimbo g18 (fmj)

- gadżet (akurat teraz)

- moc obalająca

- pewne celowanie

- claymore

Link to post
Share on other sites

Serwery w tej grze (o ile można nazwać to serwerem) to porażka totalna...Co chwile jest wybieranie nowego hosta, jeszcze dodatkowo wybiera mnie na hosta z 1mb/s, pożniej tylko widze na czacie "NOOB HOST" (w sumie dla mnie to na +, bo gracze nie wpadają na pomysł żeby wyjść z serwa, a ja ich sobie kosze, bez lagów :lol: ) itp. Spora większość graczy ma jakieś 12 lat i krzyczy tylko na lobby przez mikrofon. Twórcy nie potrafią robić patchy, a jak już zrobią to zajmuje im to jakieś 2 miesiące i naprawia tylko pare rzeczy. Kolega napisał o glocku w akimbo - ja sądze, że glock przy następnym patchu bd mniej IMBA, tak samo jak miało to miejsce z Winchesterem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...