Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Modern Warfare 2


Recommended Posts

  • Replies 753
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja gram z:

 

M16 A4+Strzelba pod lufowa+Celownik holograficzny+kamuflaż w czerwonym tygrysie

 

Zapasowa Beretta M9+Tłumik+FMJ

 

Wyposażenie

Semteks (ew. C4 jak gram na dominacji)

2xFlash Bang

 

Perki

Gadżet PRO

Moc Obalająca PRO

Ostatni bastion PRO

 

Najlepszy zestaw, na każdą odległość, z eMki jedna seria prawie zawsze wystarczy, z M9 2,3 strzały i kill no i strzelba na bardzo małe odległości, korytarze itp.

Link to post
Share on other sites

Ostatni bastion? Co jest na PRO? Ostatni bastion jest bardzo nieprzewidywalny. Jedynie dla gościa co się amunicja skończyła to masz szansę dobić go.

 

Aktualnie teraz biegam zawsze na tyły. Lubię też FALa, czekam na ACOGa. Claymory są dobre, ale na HC. Na zwykłym jak się ma wagę lekką i maraton to łatwo je ominąć.

 

Fajnie się rozwala lotnictwo na zwykłym trybie. Chyba zrobię jeszcze jedną klasę z wagą lekką zamiast zimnokrwistego.

 

Na zapasowej lubię mieć shotguna, aczkolwiek mam prestiż i nie odblokowałem M1014 więc USP mam.

 

Prestiż jest fajny, jeszcze jedna klasa. Poza tym to mnie natchnęło do innych broni i perków. Poza tym sama ciekawość co będzie na PRO jest fajna ;) Z reguły to nic fajnego... oprócz nindży. Zakłócanie ostatnio trenuje. Nie wiele mi zostało tak więc zobaczymy ;)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

W ostatnim bastionie PRO możesz używać wyposażenia np. granaty, noże itp.

 

Dziś grałem z

 

Berettą M9 z nożem

 

Perki

Maraton

Waga lekka

Ostatni bastion PRO

 

Używałem tylko Beretty i noża i na Skidrow maiłem staty 37-9.

 

Ile muszę zdjąć osób, żeby dostać tytuł Beretty? Bo teraz mam wyzwanie "Strzelec VII" i mam zdjąć 300 osób, jak zdejmę, to dostanę tytuł Beretty?

Link to post
Share on other sites

admarss zamiast bastionu daj sobie komandosa-jak lubisz kłuć ludzi to poczujesz różnicę :P

ja mam 1 konfig na wszystko

m 21? (ostatnia kampa) +termowizja i tłumik/ albo fmj+tłumik

g 18 +akimbo+tłumiki

gadżet

bezkomprowisowy

pewne celowanie

 

jak się zdenerwuję na fruwające zabijacze to vector+akimbo

Stinger

Maraton

zimnokrwisty

pewne celowanie

 

Jako że nienawidzę bastionów i innych granatów po smierci to mam amfę :P -zawszę

 

gram tylko na hc :P

Link to post
Share on other sites

Hmm... Taka rada dla was, nie ustawiacie sobie zakłóceń, ponieważ to tylko zdradza waszą pozycję. Jak ja kocham jak biegnę i nagle widzę jak mi mapka powoli zanika, w tedy wiem że mam przed sobą przeciwnika, ile razy ludzie wpadli przez to. Więc dla mnie to głupota, i jeszcze nigdy się na tym nie przejechałem, żeby mnie ktoś z tym zabił, zaszedł od tyłu czy coś.

 

Oj, uwierzcie mi że w tej grze trzeba mieć skilla, z samym celowaniem, ja potrafię strzelić tam gdzie spojrzę okiem. Ale to lata grania w CS'a i DOD.

Mam auto aim'a w oku :DDD

 

Co do klasy.

 

1.

Głowna Broń

M4A1 + Red Dot - najlepiej mi się nią gra, wypaśna jest.

Boczna Broń

Magnum w Akimbo, robi sito na bliski zasięg

Granaty:

Ogłuszający i Semtex

Perki:

Padlinożerca

Moc Obalająca

Pewne celowanie

Wszystko na PRO

 

Osiągnięcia, prawie wszystkie, prócz 500 Strzałów w głowe, zostało mi 65 tylko.

Również wykonane te na prestiżu, czyli 2500 zabić.

 

Wyniki zawsze na PLUS, czyli 25 Ofiary 10 Zgonów, różnica zawsze jest więcej niż 10, chodź bywają słabe dni.

Najlepszy Wynik 55-12 ( bez atomówki )

Największy Kill Strike: 30

 

Pozostałe klasy to wszystkiego po trochu, gram nimi dla przyjemności.

Link to post
Share on other sites

Ten Winchester Model był już dawno spaczowany, tylko za słabo, odkryto mały bug z nim i wykorzystywano.

Glitch z "paczką" - To był badziew, owszem szybciej się biegało, ale co z tego, jak się trafiło na większą ilość graczy to była lipa. Ponieważ z tym Pakietem w ręku było wolne uderzenie, a nóż z pistoletem jest 2x szybsze uderzenie więc, dużo ale to dużo wygodniej mi się grało z Pistoletem i nożem niż z Pakietem w łapie

Link to post
Share on other sites

I znów kilka słów ode mnie, po ponad dwu i pół miesięcznym graniu w MW2.

Krótkie podsumowanie - o ile single, mimo, że krótkie daje radę. Mimo, że Spec-Ops na dzielonym ekranie jest zajebiste - tak, tak przekonałem się - no to multi z dnia na dzień zaczyna mnie coraz bardziej wku...ć.

Od 10 listopada nie naprawiono nic w kwestii łącznią party, wywalania hostów i jeszcze kilku innych.

Czasem oczekiwanie w lobby gry na znalezienie 2 osób do gry graniczy z cudem.

Ogólnie na multi gra to jeden wielki bug.

Całe szczęście 4 lutego otwarta beta B:BC2 na PS3 i MW2 na 99% poleci na allegro.

Link to post
Share on other sites

Tak, balans na niektórych serverach jest wręcz chu...

Ja tam nie narzekam jedna z lepszych gier jaką w życiu grałem.

Już mam 8 atomówek , i jest świetnie. Bardzo mi sie podoba. I napewno jej nie sprzedam.

 

Ja też, choć migracja hosta i wyrzucanie z serva przy strzelcu śmigłowca jest dobijające :(

 

A takie pytanie nie multiplayerowe, która kampania wam się bardziej podoba? Rangersi, czy Task Force?

 

Mi bardziej przypadła do gustu kampania Rangersów, jakaś taka bardziej prawdziwa(Afganistan) i to strzelanie z Miniguna nad Waszyngtonem :D choć Task Force jest bardziej urozmaicone(Gułag i platforma wiertnicza mmmmmm)

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Ja tam mam mieszane uczucia. Rangersami świetnie grało się w Afganie, ale były też nudne misje, a łan for łan miał taki klimacik. Szczególnie podczas lotu littlebirdem na początku "Gulag"u, jak koło nas leciał F-15. Świetnie wrażenie.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Tak wogóle to odnoszę wrażenie, że tutaj żołnierze nie licząc głownych bohaterów są jak pionki. To samo zauważyłem w COD4. W innych grach, kiedy jakiś kolega z oddziału dostanie to słychać przynajmniej jakiś tekst typu: cholera, nie żyje, albo zabierzcie go stąd, a tutaj tylko smętne Man down i gramy dalej. A jak jest ranny np. roach ( misja na granicy gruzińsko-rosyjskiej ) to od razu mnóstwo dialogów. O ile w COD5 kiedy atakowaliśmy tłumami można było zrozumieć brak "przejęcia", ale tutaj gdzie działamy siłami specjalnymi, czasami drużynami 5 osobowymi twórcy mogliby się postarać. ;-)

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...