Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 11 months later...

Odgrzewam. Mam klamkę (R28) od ponad roku ale dopiero teraz zacząłem intensywnie używać i pojawił się problem. Często, zwłaszcza przy szybkim strzelaniu, jest tak, że naciśnięcie spustu nie powoduje zwolnienia kurka i strzału. Było tak od nowości ale sporadycznie i przy ręcznym odciąganiu kurka (przy przeładowaniu zamkiem nie występowało), pistolet był mało używany. W tej chwili po ostatniej strzelance na klamki nie da się prawie repliki używać, nieraz trzeba nacisnąć 3-4 razy spust aby padł 1 strzał. Ma ktoś pomysł dlaczego tak się dzieje i jak rozwiązać problem??

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Pytanie, czy w tych nowych seriach są obecne oznaczenia Springfield Armory, Model 1911-A1? Bo gdzieś tam poszło info że poleciała fabryka za oznaczenia, i teraz oznaczenia są zalane farbą, a od TG dostałem info, że zdjęcia pokazują realny wygląd repliki (na której nie ma tych oznaczeń).

main.jpeg

main.jpeg

Edited by Christophy
Link to post
Share on other sites

http://forum.wmasg.p...40#entry1907621

 

Fishbon kupił to koło dwóch tygodni temu, w środku przezroczysty cylinder, śrubki imbusowe przy okładzinach, srebrna lufa, czarny mag, więc to chyba nie jest stara seria, a widać oznaczenia są.

 

Aye, sir :D . Jeszcze z tego co widzę po zdjęciach innych r27, to ta "nowa generacja" ma o wiele ładniej zrobione malowanie - fajna matowa farba przypominająca tą z zamków shooters design (tylko bez fioletowo-niebieskiego odblasku :F ).

Link to post
Share on other sites

Przy praktycznie wszystkich 1911'stkach od Army które mam (3) był problem ze spustem, przy zwolnionym kurku bezpiecznik chwytu nie działał (można nacisnąć spust). Trzeba się trochę pobawić z samym bezpiecznikiem chwytu. Problem też występuje z kurkiem, w dwóch replikach pozycja pół-zabezpieczona była odłamana. W Gold Cupie trzeba było trochę pobawić się z kurkiem żeby działał (wcześniej pozycja pół-zabezpieczona przeskakiwała). Co ciekawe w R27 kupionym niedawno nie da rady wybić pina który trzyma gniazdo sprężyny kurkowej a co za tym idzie rozebrać dół :/ Jakieś sugestie ?

 

Odnośnie oznaczeń: replika je posiada jednak na zdjęciach w sklepie są zamazane. Pytałem telefonicznie u Krakmana czy pistolet ma oznaczenia, powiedziano mi że ma to co na zdjęciach, gdy spytałem czy może ktoś fizycznie sprawdzić to mi powiedziano że nie mają czasu... Nie to nie, Gunfire nie robił łachy i tam też kupiłem.

 

Pozdrawiam.

Edited by Fboardpro
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jakby ktoś chciał tanio magi do tego colta:

 

http://airsoft.tiger111hk.com/p24377/BELL-Metal-24rd-Magazine-For-Bell-M1911A1-/-M1911-GBB/product_info.html - z fikuśną stopką magazynka MEU

 

http://airsoft.tiger111hk.com/p24375/BELL-24rd-Magazine-For-Bell-M1911A1-%28Silver%29/product_info.html - klasyczne 1911

 

Jak widać - ceny jak za magi aegowe, więc opłacalne :D.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...